See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośrednika Finansowego w celu wdrożenia Instrumentu Finansowego ”Pożyczka Inwestycyjna” w ramach Poddziałania 2.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wybór Wykonawcy (zwanego „Pośrednikiem Finansowym” lub „PF”), który świadczyć będzie zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym ”Pożyczka Inwestycyjna” (zwana „PI”), do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy utworzonego w ramach Projektu „2.1.1 Nowe produkty i usługi – Utworzenie przez beneficjenta Funduszu Funduszy, z którego wspierane będą instrumenty finansowe udzielające pożyczek/poręczeń ostatecznym odbiorcom w ramach przedmiotowego poddziałania” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020, z którego udzielane będą Jednostkowe PI oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Projektowanych Postanowieniach Umowy. Parametry udzielanych przez Wykonawcę PI zostały określone odpowiednio w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Inwestycyjna” (zwanej „Metryka PI”) zał. 2 do UO.
Vorherige Bekanntmachung: 00210717-2023
Interne Kennung: DZZK/17/DIF/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: cześć
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania Prawa Opcji. Wysokość środków udostępnianych Wykonawcy w ramach Prawa Opcji wynosi do 100% wysokości Zamówienia podstawowego. Jednostkowe PI udzielane przez Wykonawcę ze środków udostępnionych na podstawie Prawa Opcji będą udzielane w oparciu o zasady zawarte w Metryce PI, stosowane do podstawowej części Zamówienia. W przypadku skorzystania z Prawa Opcji, Zamawiający, w uzgodnieniu z Wykonawcą, dokona aktualizacji terminów oraz Wskaźników w zakresie okresu realizacji Prawa Opcji. Szczegółowe regulacje dotyczące zakresu i sposobu skorzystania przez Zamawiającego z Prawa Opcji zostały opisane w Umowie Operacyjnej.