2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenia usług utrzymania czystości w siedzibie budynków Wydziału Elektrycznego – Gmach Elektrotechniki, Gmach Mechaniki, Gmach Starej Kotłowni, Budynek Pod Kominem na terenie głównym Politechniki Warszawskiej w Warszawie.
Beschreibung: 1.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania powierzchni wewnątrz budynków Wydziału Elektrycznego położonego przy Pl. Politechniki 1 w Warszawie, o łącznej powierzchni 4049,72 m2 oraz powierzchni przyległej do budynku (291,5 m2, np.: schody do wejść, podjazdy). Opis przedmiotu zamówienia wraz z parametrami technicznymi zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ (formularz szczegółowy opisu zamówienia); 1.2 usługi w zakresie: 1.2.1 świadczenie usługi kompleksowego sprzątania powierzchni wewnątrz budynków Wydziału Elektrycznego: Budynek Pod Kominem, Gmach Starej Kotłowni, Gmach Mechaniki, Gmach Elektrotechnika kl.: A, B, C; 1.2.2 terminowe wykonywanie prac, o których mowa w załączniku nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, przy użyciu własnych środków, sprzętu (ręcznego i mechanicznego) – załącznik nr 11, narzędzi i materiałów, służących m.in. do mycia, czyszczenia, odkurzania. Urządzenia techniczne i sprzęt muszą być sprawne technicznie i bezpieczne, zgodne z obowiązującymi wymaganiami i przepisami oraz energooszczędne. Stosowane przez Wykonawcę środki czystości i środki higieniczne muszą być bezspornie dobrej jakości, skuteczne w stosowaniu, powszechnie dostępne i używane na rynku, posiadające wymagane przepisami atesty uprawniające do stosowania w Polsce, bezpieczne dla każdej zmywalnej powierzchni, rozkładalne, nietoksyczne. 1.2.3 Zakres prac obejmuje sprzątanie, utrzymanie czystości w budynkach Wydziału Elektrycznego PW – Gmach Elektrotechniki, Gmach Mechaniki, Gmach Starej Kotłowni, Budynek Pod Kominem: 1.2.3.1 Codziennego usuwania nieczystości (śmieci) we własnych workach z budynków do pojemników wskazanych przez Zamawiającego znajdujących się na terenie głównym PW. 1.2.3.2 Zapewnienia w sposób ciągły, na własny koszt, następujących środków (w ilościach zapewniających dostęp do ww. produktów przez cały dzień funkcjonowania Wydziału): a) papier toaletowy minimum trójwarstwowy w kolorze białym z celulozy, b) ręczniki papierowe składane w „Z” minimum trójwarstwowe w kolorze białym z celulozy, c) środki dezynfekujące i zapachowe do toalet i pisuarów zapewniające świeżość i delikatny zapach, d) mydło w płynie do dozowników o świeżym kwiatowym zapachu, e) torby higieniczne na śmieci w wielkościach odpowiadających posiadanym pojemnikom na śmieci – 60 l, f) wszelkich innych środków czystości oraz artykułów higienicznych niezbędnych do realizacji usługi. zgodnie z załącznikiem nr 8 – opis przedmiotu zamówienia. 1.2.4 Wykonawca zobowiązuje się do skierowania odpowiedniej liczby wykwalifikowanych i niekaranych pracowników w celu wykonania przedmiotu zamówienia określonej w formularzu oferty – załącznik nr 1, oraz dostarczeniu wykazu listy osób skierowanych do pracy w budynkach Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 10 po podpisaniu umowy i wejściu na obiekt Zamawiającego.
Interne Kennung: WE.ZP.261.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania powierzchni wewnątrz budynków Wydziału Elektrycznego położonego przy Pl. Politechniki 1 w Warszawie, o łącznej powierzchni 4049,72 m2 oraz powierzchni przyległej do budynku (291,5 m2, np.: schody do wejść, podjazdy). Opis przedmiotu zamówienia wraz z parametrami technicznymi zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ (formularz szczegółowy opisu zamówienia); 1.2 usługi w zakresie: 1.2.1 świadczenie usługi kompleksowego sprzątania powierzchni wewnątrz budynków Wydziału Elektrycznego: Budynek Pod Kominem, Gmach Starej Kotłowni, Gmach Mechaniki, Gmach Elektrotechnika kl.: A, B, C; 1.2.2 terminowe wykonywanie prac, o których mowa w załączniku nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, przy użyciu własnych środków, sprzętu (ręcznego i mechanicznego) – załącznik nr 11, narzędzi i materiałów, służących m.in. do mycia, czyszczenia, odkurzania. Urządzenia techniczne i sprzęt muszą być sprawne technicznie i bezpieczne, zgodne z obowiązującymi wymaganiami i przepisami oraz energooszczędne. Stosowane przez Wykonawcę środki czystości i środki higieniczne muszą być bezspornie dobrej jakości, skuteczne w stosowaniu, powszechnie dostępne i używane na rynku, posiadające wymagane przepisami atesty uprawniające do stosowania w Polsce, bezpieczne dla każdej zmywalnej powierzchni, rozkładalne, nietoksyczne. 1.2.3 Zakres prac obejmuje sprzątanie, utrzymanie czystości w budynkach Wydziału Elektrycznego PW – Gmach Elektrotechniki, Gmach Mechaniki, Gmach Starej Kotłowni, Budynek Pod Kominem: 1.2.3.1 Codziennego usuwania nieczystości (śmieci) we własnych workach z budynków do pojemników wskazanych przez Zamawiającego znajdujących się na terenie głównym PW. 1.2.3.2 Zapewnienia w sposób ciągły, na własny koszt, następujących środków (w ilościach zapewniających dostęp do ww. produktów przez cały dzień funkcjonowania Wydziału): a) papier toaletowy minimum trójwarstwowy w kolorze białym z celulozy, b) ręczniki papierowe składane w „Z” minimum trójwarstwowe w kolorze białym z celulozy, c) środki dezynfekujące i zapachowe do toalet i pisuarów zapewniające świeżość i delikatny zapach, d) mydło w płynie do dozowników o świeżym kwiatowym zapachu, e) torby higieniczne na śmieci w wielkościach odpowiadających posiadanym pojemnikom na śmieci – 60 l, f) wszelkich innych środków czystości oraz artykułów higienicznych niezbędnych do realizacji usługi. zgodnie z załącznikiem nr 8 – opis przedmiotu zamówienia.