422696-2025 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Dostawa oraz wdrożenie przełączników sieciowych i oprogramowania dla Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oraz wdrożenie przełączników sieciowych i oprogramowania dla Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie przełączników sieciowych i oprogramowania dla Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego. 2. Szczegółowy zakres realizacji przedmiotu zamówienia określają: 1) Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ; 2) Formularz asortymentowo – cenowy, stanowiący załącznik nr 2A do SWZ 3) Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungBOU.V.272.22.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie przełączników sieciowych i oprogramowania dla Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu. 2. Szczegółowy zakres realizacji przedmiotu zamówienia określają: 1) Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ; 2) Formularz asortymentowo – cenowy, stanowiący załącznik nr 2A do SWZ 3) Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung