See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa dostępności, jakości oraz efektywności udzielanych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie świadczeń zdrowotnych w obszarze onkologii poprzez poprawę stanu posiadanej infrastruktury i wyposażenia – Zakup pierwszego wyposażenia na potrzeby Bloku Operacyjnego Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ – etap II, część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Bloku Operacyjnego Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.1 – 2.10 Formularza parametrów techniczno-użytkowych. Zamówienie obejmuje 10 części. Zamawiający informuje, że w/w Części zamówienia objęte zostaną dotacją z budżetu Urzędu m. st. Warszawy w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa dostępności, jakości oraz efektywności udzielanych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie świadczeń zdrowotnych w obszarze onkologii poprzez poprawę stanu posiadanej infrastruktury i wyposażenia”, które zostaną przyznane na podstawie umowy która będzie zawarta z Miastem stołecznym Warszawa. Zamawiający przewiduje, że umowa dotacyjna, o której mowa w zdaniu poprzedzającym będzie zobowiązywała Zamawiającego do przedłożenia wszystkich dokumentów (w tym m.in. Umowy z Wykonawcą i prawidłowo wystawionej faktury) stanowiących warunek uruchomienia środków finansowych w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 listopada 2026 roku.
Interne Kennung: 14/2026/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33191100 Sterilisationsapparate, 33100000 Medizinische Geräte, 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33100000 Medizinische Geräte, 33186200 Wärmebad für Blut und Flüssigkeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia: Dostawa diatermii chirurgicznej z modułem odsysacza dymów i przystawką argonową oraz wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Bloku Operacyjnego Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.1 Formularza parametrów techniczno-użytkowych.
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia: Dostawa diatermii chirurgicznej z modułem odsysacza dymów oraz wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Bloku Operacyjnego Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.2 Formularza parametrów techniczno-użytkowych.
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia: Dostawa systemu identyfikacji nerwów dla chirurgii endokrynologicznej i ślinianek wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Bloku Operacyjnego Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.3 Formularza parametrów techniczno-użytkowych.
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 zamówienia: Dostawa sterylizatora plazmowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Bloku Operacyjnego Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.4 Formularza parametrów techniczno-użytkowych.
Haupteinstufung (cpv): 33191100 Sterilisationsapparate
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zamówienia: Dostawa maszyny do dozowania formaliny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Bloku Operacyjnego Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.5 Formularza parametrów techniczno-użytkowych.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 zamówienia: Dostawa myjni- dezynfektora z drukarką parametrów procesów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Bloku Operacyjnego Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.6 Formularza parametrów techniczno-użytkowych.
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 zamówienia: Zestaw narzędzi operacyjnych - stosowane w operacjach ginekologii onkologicznej oraz w operacjach chirurgii onkologicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Bloku Operacyjnego Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.7 Formularza parametrów techniczno-użytkowych.
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Menge: 170 Stück
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 zamówienia: Dostawa zestawów do histeroskopii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Bloku Operacyjnego Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.8 Formularza parametrów techniczno-użytkowych.
Haupteinstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 zamówienia: Dostawa cieplarki płynów infuzyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Bloku Operacyjnego Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.9 Formularza parametrów techniczno-użytkowych.
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 zamówienia: Dostawa podgrzewacza komorowego płynów infuzyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Bloku Operacyjnego Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.10 Formularza parametrów techniczno-użytkowych.