422706-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Spielplatzausrüstungen – MŠ Holečkova – revitalizace zahrady – 1. etapa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MŠ Holečkova – revitalizace zahrady – 1. etapa
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky „MŠ Holečkova – revitalizace zahrady, 1. etapa“ jsou práce spojené s úpravou stávající zahrady, která se nachází v areálu Fakultní ZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 na pozemku parc. č. 311/1 v katastrálním území Povel, obec Olomouc. Dojde k propojení vnitřního i venkovního prostoru k účelům výuky a odpočinku se zřetelem na rozvoj dětí ve všech jeho směrech. Hlavním smyslem projektu je vybudování „venkovní třídy“, a především vytvoření environmentálně edukativního programu pro žáky mateřské školy. Klíčovým cílem projektu je zajištění přímého kontaktu dětí s přírodou. Propojení volné hry s výukou v přírodním prostředí dětem umožní sledování postupných změn probíhajících v přírodě. Součástí prací je odstranění dvou stávajících pískovišť, na části pozemku je navrhnut drenážní systém se zaústěním do vsakovací jímky s přepadem do zasakovacího průlehu. Prostor bude doplněn herními a edukativními prvky. Umístěno bude např. pískoviště, mlhoviště, herní prvek houpací hnízdo, tabule s motivy různých druhů stromů, ptačí budky, ježkovník, hmyzí domeček, kuchyňka, „amfiteátr“, xylofon, naučná geologická stezka, pocitový chodník. Pro potřeby venkovních pobytových aktivit se v prostoru zřídí venkovní dřevěný altán. Dále bude prostor osázen trvalkami, travinami, keři a stromy. Herní sestava, jejíž umístění je uvažováno na betonovém soklu, vyžaduje certifikaci. S tímto procesem je zhotovitel povinen uvažovat tak, aby nebyl ohrožen termín dokončení díla. Stejným způsobem je zhotovitel povinen postupovat případně i u jiných prvků, které rovněž certifikaci vyžadují. Zhotovitel je povinen po dobu provádění prací zajistit bezpečný průchod přes staveniště dle koordinačního situačního výkresu C.3. Zhotovitel je povinen po celkovém dokončení díla vymezit a ponechat část plochy ve formě menšího trvalkového záhonu určeného k osázení dětmi, přičemž je zároveň povinen zajistit odborný dohled nad touto činností tak, aby byla po celou dobu její realizace zajištěna bezpečnost dětí. Zhotovitel je povinen konzultovat se zástupcem objednatele a zástupcem uživatele před zadáním do výroby znění, konstrukci a umístění provozního řádu. Bližší specifikace předmětu plnění je obsahem příslušných částí zadávací dokumentace (dále jen „ZD“). Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části, které se však budou soutěžit v samostatných zadávacích řízeních typem zadávacího řízení dle předpokládané ceny v součtu za obě 2 části VZ. 1. MŠ Holečkova – revitalizace zahrady, 1. etapa (dodávky): 4 081 054,73 Kč bez DPH (4 938 076,22 s DPH) 2. MŠ Holečkova – revitalizace zahrady, 2. etapa: 1 997 278,59 Kč bez DPH (2 416 707,09 s DPH) Předpokládaná celková hodnota VZ, tj. součet 2 částí: 1 + 2 4 081 054,73 + 1 997 278,59 = 6 078 333,32 bez DPH
Interne Kennung: 26049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kompletní ZD v elektronické podobě včetně formulářů je poskytována dálkovým neomezeným přístupem na profilu zadavatele https://www.eveza.cz/profil-zadavatele/statutarni-mesto-olomouc.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 77315000 Saatarbeiten, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si na základě § 100 ZZVZ vyhrazuje možnost prodloužení lhůt plnění z důvodu mimořádně nepříznivých klimatických podmínek – za mimořádně nepříznivé klimatické podmínky lze považovat takové podmínky, které prokazatelně brání provádění požadovaných prací/dodatečných prací dle předepsaných technologických postupů v původní lhůtě plnění stanovené smlouvou o dílo, a to o počet dní trvání tohoto omezení. Po dobu tohoto omezení dojde k přerušení prací (lhůty plnění).