See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia medycznego przeznaczonego na potrzeby Bloku operacyjnego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia medycznego przeznaczonego na potrzeby Bloku operacyjnego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej realizowanego w ramach przedsięwzięcia pn. „Modernizacja, przebudowa wraz z wyposażeniem infrastruktury Oddziału Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej, Blokiem Operacyjnym oraz Apteką szpitalną na potrzeby opieki onkologicznej” objętego wparciem ze środków planu rozwojowego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”
Vorherige Bekanntmachung: 219090-2026
Interne Kennung: DZ-271-1-23/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192230 Operationstische
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung, 33192100 Medizinische Betten, 33192340 Möbel für OP-Säle, außer Tischen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Stół operacyjny onkologiczny
Beschreibung: Lp. Przedmiot zamówienia Ilość A. Stół operacyjny onkologiczny 1 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w Formularzu Szczegółowa Oferta Cenowa - Specyfikacja Techniczna - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 1 – Stół operacyjny onkologiczny
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Lampa operacyjna
Beschreibung: Lp. Przedmiot zamówienia Ilość A. Lampa operacyjna 2 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w Formularzu Szczegółowa Oferta Cenowa - Specyfikacja Techniczna - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2 – Lampa operacyjna
Haupteinstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Kolumna anestezjologiczna, Kolumna chirurgiczna
Beschreibung: Lp. Przedmiot zamówienia Ilość A. Kolumna anestezjologiczna 1 B. Kolumna chirurgiczna 1 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w Formularzu Szczegółowa Oferta Cenowa - Specyfikacja Techniczna - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 3 – Kolumna anestezjologiczna, Kolumna chirurgiczna
Haupteinstufung (cpv): 33192340 Möbel für OP-Säle, außer Tischen
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Wózek transportowy pacjentów
Beschreibung: Lp. Przedmiot zamówienia Ilość A. Wózek transportowy pacjentów 2 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w Formularzu Szczegółowa Oferta Cenowa - Specyfikacja Techniczna - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 4 – Wózek transportowy pacjentów
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Pozostałe wyposażenie medyczne
Beschreibung: Lp. Przedmiot zamówienia Ilość A. Stolik Mayo 2 B. Stolik na narzędzia 1 C. Taborety 8 D. Wózek transportowy na narzędzia 1 E. Szafki na sprzęt anestezjologiczny 2 F. Szafki na sprzęt chirurgiczny 2 G. Stelaż na miski 4 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w Formularzu Szczegółowa Oferta Cenowa - Specyfikacja Techniczna - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 5 – Pozostałe wyposażenie medyczne