See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcia ze Spółką PKP Intercity S.A. umowy ramowej w sprawie honorowania biletów
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest honorowanie biletów obu stron w miarę istniejących potrzeb zgodnie z umową
Interne Kennung: DZ.26.151.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zawarcia ze Spółką PKP Intercity S.A. umowy ramowej w sprawie honorowania biletów,