422746-2026 - Wettbewerb
Litauen – Zahnärztliches Verbrauchsmaterial – Odontologinės medžiagos VšĮ Kaišiadorių rajono savivaldybės sveikatos centrui (tarptautinis atviras)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odontologinės medžiagos VšĮ Kaišiadorių rajono savivaldybės sveikatos centrui (tarptautinis atviras)
Beschreibung: Perkančioji organizacija – VšĮ Kaišiadorių rajono savivaldybės sveikatos centras. Pirkimą perkančiosios organizacijos vardu atlieka savivaldybės centrinė perkančioji organizacija Kaišiadorių bendrųjų funkcijų tarnyba. Sutartį pasirašys perkančioji organizacija. Pirkimas skaidomas į 13 pirkimo dalių.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141800 Zahnärztliches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Surišimo sistemos, primeriai, pamušalai
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Stiklo jonomerinės plombavimo medžiagos
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Medžiagos endodontijai
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Įrankiai endodontijai
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Burnos higienos ir profilaktikos priemonės
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Matricos, polyrai, poliravimo juostelės
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Instrumentai
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Vienkartinės priemonės
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Medžiagos chirurgijai
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Grąžteliai
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Cementai
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Atspaudinės ir kitos dantų protezavimo medžiagos
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Medžiagos dantų technikams
Interne Kennung: 13