422751-2026 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – Bouwen en uitbreiden raadplegingen met nieuwe inkom - FASE 4.1 - RB
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBouwen en uitbreiden raadplegingen met nieuwe inkom - FASE 4.1 - RB
BeschreibungBouwen en uitbreiden raadplegingen - FASE 4.1 - Algemene aanneming afbraak-, funderings-en ruwbouwwerken
Interne KennungAZ_DELTA_BP_project4FASE4.1_RB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelAZ_DELTA_BP_project4FASE4.1_RB - 1
BeschreibungBouwen en uitbreiding raadplegingen met nieuwe inkom - Fase 4.1
Interne Kennung1