See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dla OSP Karlino samochodu bojowego wraz z wyposażeniem do prowadzenia skutecznych akcji ratowniczych oraz usuwania skutków zjawisk katastrofalnych i poważnych awarii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego.
Vorherige Bekanntmachung: 127768-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z kompletnym wyposażeniem do ochrony przeciwpożarowej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Karlinie.
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 42415320 Ausrüstung für Rettungsfahrzeuge
Menge: 1 Stück