See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tape Libraries
Beschreibung: Deze leveringenopdracht is verdeeld in drie percelen. Niettegenstaande de behoeften per perceel werden gedefinieerd, zijn het aantal tapes (slots), de hoogte van de tape drives en de plaats die de oplossing inneemt, de belangrijkste verschillen voor de per perceel voor te stellen oplossing.
Interne Kennung: Smals-BB-001.022/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211400 Computerkonfigurationen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Smals-BB-001.022/2024 - 1
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3