2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Automatische toegangshekken
Beschreibung: HDSR heeft het voornemen een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor onderhoud aan zowel de automatische als mechanische toegangshekken op de verschillende locaties van HDSR. De indicatieve waarde voor deze opdracht zetten we op een bedrag van tussen de Euro 35.000, - en Euro 45.000, - exclusief BTW per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44221310 Zugangstore
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De beoogde looptijd van de overeenkomsten is van 1 juli 2026 tot en met 30 juni 2028 met een optie tot eenzijdige verlenging van HDSR van drie keer twee jaar.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 44221310 Toegangshekken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: