2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOS-2025-0004918 N214 groot onderhoud en verbetering verkeersveiligheid - asfaltbestek
Beschreibung: De volgende werkzaamheden maken deel uit van het project: • Het verwijderen en aanbrengen van wegmarkeringen • Het verwijderen en aanbrengen van geleiderails • Het verwijderen en aanbrengen van bebordingen • Het verwijderen en aanbrengen lichtmasten • Het frezen en aanbrengen van asfalt t.b.v. herstellen verkanting • Het frezen en aanbrengen van asfalt t.b.v. groot onderhoud • Het verwijderen en aanbrengen van asfalt en funderingen • Het verwijderen en aanbrengen van bestratingen en middengeleiders • Het aanbrengen van bermverhardingen • Het verwijderen en aanbrengen duikers • Onderhoudswerkzaamheden aan kunstwerken • Het instellen en onderhouden van verkeersmaatregelen en omleidingsroutes
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie documentatie
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme, 44113620 Asphalt, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45233139 Instandhaltung von Fernstraßen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: zie documentatie
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233141 Road-maintenance works
Additional classification (cpv): 31527260 Lighting systems, 44113620 Asphalt, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45233139 Highway maintenance work, 45233220 Surface work for roads, 45233222 Paving and asphalting works, 45233229 Verge maintenance work
5. Lot
Lot: LOT-0000