2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kędzierzyn-Koźle - BUDOWA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU, KĘDZIERZYN-KOŹLE, UL. JASNA, DZIAŁKA EWID. NR 2692/7.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na: „Budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z zagospodarowaniem terenu, Kędzierzyn-Koźle, ul. Jasna, działka ewid. Nr 2692/7” wraz z uzyskaniem ostatecznego pozwolenia na użytkowanie budynku.
Vorherige Bekanntmachung: 129658-2026
Interne Kennung: 6/RB/KK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 2. Wobec powyższego, Wykonawca wraz z ofertą składa oświadczenie JEDZ – Jednolity Europejski Dokument Zamówienia. Badanie i ocena złożonego oświadczenia będzie dotyczyła tylko Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, zgodnie z przyjętymi kryteriami oceny ofert. 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt 2 składa każdy z Wykonawców. JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert oraz stanowi dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w niniejszym ogłoszeniu oraz SWZ. 4. JEDZ sporządza odrębnie: a) Wykonawca/każdy spośród Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, b) Podmiot trzeci na potencjał którego powołuje się Wykonawca w celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia Wykonawcy, Podmiotu trzeciego, oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub odpowiednio warunek udziału w postępowaniu jest spełniony poprzez powołanie się na potencjał Podmiotu trzeciego. 5. Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α w części IV JEDZ i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ (kryteria kwalifikacji). 6. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 7. Dla przedmiotowego postępowania Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: W ramach niniejszego postępowania Wykonawca wykona roboty budowlane w zakresie: a) Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego: -powierzchnia użytkowa mieszkań: 2.012,54 m² -powierzchnia zabudowy: 762,61 m² -kubatura brutto: 9.685,15 m3 -liczba mieszkań: 32 lokale mieszkalne o różnym metrażu wraz z wykończeniem wnętrz (zgodnie z załączoną dokumentacją), -wraz z robotami wykończeniowymi w skład których wchodzi również wykończenie części wspólnych takich jak, klatki schodowe, dźwigi osobowe, komórki lokatorskie, pomieszczenia techniczne, rowerownie. b) Budowa instalacji wewnętrznych: -instalacja wodociągowa, ciepłej wody użytkowej, kanalizacji sanitarnej, -instalacja elektryczna, teletechniczna, -instalacja centralnego ogrzewania (kaskadowy zestaw kotłów gazowych), -instalacja wentylacji, -instalacja przeciwpożarowa. c) Budowa instalacji zewnętrznych: -wody, kanalizacji sanitarnej, -gazu, -elektrycznej i teletechnicznej, -budowa instalacji oświetlenia terenu, -instalacja przeciwpożarowa. d) Zagospodarowanie terenu wokół budynku -usunięcie drzew zgodnie z Decyzją z dnia 28.03.2025 r., zmienionej Decyzją z dnia 22.12.2025 r., (w zakresie zgodnym z opisem poniżej), -usunięcie i utylizacja gatunku inwazyjnego, -roboty brukarskie, w tym budowa dróg dojazdowych, chodników oraz miejsc parkingowych, -zieleń i mała architektura, -budowa miejsca gromadzenia odpadów stałych, -nasadzenia zastępcze zgodnie z Decyzją z dnia 28.03.2025 r., zmienionej Decyzją z dnia 22.12.2025r. e) Usunięcie kolizji sieci elektroenergetycznej z planowanym budynkiem,. f) Zgodnie z uzgodnionym projektem usunięcia kolizji. 2. Zamawiający uzyskał pozwolenie na przeprowadzenie wycinki określone w Decyzji Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle z dnia 28.03.2025 r. sygnatura: OSR-OS.6131.42.2025.PL, zmienionej Decyzją z dnia 22.12.2025 r. sygnatura: OSR-OS.6131.354.2025.PL. Część drzew została usunięta w ramach prac przygotowawczych – zgodnie z załącznikiem. Pozostałe drzewa należy usunąć zgodnie z decyzją z dnia 28.03.2025r. (zmienionej decyzją z dnia 22.12.2025 r.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz realizacji zawiera SWZ, Dokumentacja techniczna - Załącznik nr 5 do SWZ, Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern, 71220000 Architekturentwurf, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45410000 Putzarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45442000 Auftrag von Schutzanstrichen, 45443000 Fassadenarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45314200 Installation von Telefonleitungen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45112720 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Sport- und Freizeitanlagen, 45232200 Arbeiten in Verbindung mit Starkstromleitungen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 90720000 Umweltschutz