See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: " Dostawa sprzętu i materiałów medycznych jednorazowego użytku do magazynu apteki Szpitala św. Anny w Miechowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i materiałów medycznych jednorazowego użytku do magazynu apteki Szpitala św. Anny w Miechowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ. 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, nie chemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 33140000-3 - Materiały medyczne
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i materiałów medycznych jednorazowego użytku do magazynu apteki Szpitala św. Anny w Miechowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29