42289-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa w tym zapewnienie dostępności oraz ciągłości działania zintegrowanego systemu informatycznego obejmującego kompleksowe zarządzanie oświatą, obsługę finansowo-księgową, kadrowo-płacową, organizacyjną oraz centralizację podatku VAT gminnych jednostek budżetowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w tym zapewnienie dostępności oraz ciągłości działania zintegrowanego systemu informatycznego obejmującego kompleksowe zarządzanie oświatą, obsługę finansowo-księgową, kadrowo-płacową, organizacyjną oraz centralizację podatku VAT gminnych jednostek budżetowych
Beschreibung: Dostawa w tym zapewnienie dostępności oraz ciągłości działania zintegrowanego systemu informatycznego obejmującego kompleksowe zarządzanie oświatą, obsługę finansowo-księgową, kadrowo-płacową, organizacyjną oraz centralizację podatku VAT gminnych jednostek, opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 673697-2024
Interne Kennung: 26/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa w tym zapewnienie dostępności oraz ciągłości działania zintegrowanego systemu informatycznego obejmującego kompleksowe zarządzanie oświatą, obsługę finansowo-księgową, kadrowo-płacową, organizacyjną oraz centralizację podatku VAT gminnych jednostek, opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ