2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding voor bouw Kindcentrum Scharn Maastricht
Beschreibung: De opdracht betreft de sloop van het huidige schoolgebouw, het bouwrijp maken van het terrein, de bouw van het nieuwe kindcentrum met een totaalprogramma van 2.723 m2, de realisatie van benodigde bergingen en de aanleg van het nieuwe schoolplein + omheiningen. Zie inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: ML0326
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Nieuwbouw Kindcentrum Scharn Maastricht
Beschreibung: De opdracht betreft de sloop van het huidige schoolgebouw, het bouwrijp maken van het terrein, de bouw van het nieuwe kindcentrum met een totaalprogramma van 2.723 m2, de realisatie van benodigde bergingen en de aanleg van het nieuwe schoolplein + omheiningen. Zie voor meer informatie de Inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen