422991-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Beratung in der Fernmeldetechnik – Komplexní technická podpora ČTÚ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomplexní technická podpora ČTÚ
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění technické podpory zadavatele při správě kmitočtového spektra, návrhy kmitočtových a jiných technických řešení v pásmech rozhlasové radiokomunikační služby a koordinace rádiových kmitočtů a vybraných pásem nad 1 GHz pevné radiokomunikační služby a sítí pevného bezdrátového přenosu a další související činnosti. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 3 zadávací dokumentace (Závazný vzor Rámcové dohody). Služby budou poskytovány na základě dílčích závazků vznikajících po dobu určitou, a to 48 měsíců ode dne účinnosti Rámcové dohody, na jejímž základě se bude předmět této veřejné zakázky realizovat. Tyto dílčí závazky budou vznikat v předem neurčených nepravidelných intervalech odvislých zejména od potřeb zadavatele.
Interne KennungČTÚ-22 370/2026-606
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71316000 Beratung in der Fernmeldetechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
LosLOT-0001