See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promotieopdracht van werken, mededingingsprocedure met onderhandeling voor de bouw van een of meerdere gebouwen met minstens 25 citydev.brussels-koopwoningen van zo'n 3.842 m² bovengrondse bruto-oppervlakte op perceel C224s8 en voor de verkoop van die woningen tegen een geconventioneerde prijs onder het erfpachtstelsel.
Beschreibung: Het betreft een promotieopdracht van werken waarmee een promotor de opdracht krijgt om: • het volledige programma zoals bepaald in het bestek en de bijlagen te ontwerpen en verwezenlijken; • de geconventioneerde koopwoningen gedeeltelijk te financieren. Die gedeeltelijke financiering houdt in dat de promotor in het kader van het besluit van de Brusselse Hoofdstedelijke Regering van 26 september 2013 betreffende de uitvoering van de stadsvernieuwingsopdrachten van de Gewestelijke Ontwikkelingsmaatschappij voor het Brussels Hoofdstedelijk Gewest (BS 24.10.2013), zoals gewijzigd bij besluit van 16 november 2023 (BS 11.04.2024), voor het project een subsidie toegekend krijgt die in principe begrensd is op 30 %. De financiering door de promotor loopt vanaf het ontwerp van het project tot de volledige verwezenlijking ervan, met inbegrip van alle bijhorende werken (studies, afbraak- en constructiewerken ...), en de commercialisering van het project; • de koopwoningen te commercialiseren volgens de modaliteiten van het besluit van 26 september 2013 betreffende de uitvoering van de stadsvernieuwingsopdrachten van de Gewestelijke Ontwikkelingsmaatschappij voor het Brussels Hoofdstedelijk Gewest (BS 24.10.2013), zoals gewijzigd bij besluit van 16 november 2023 (BS 11.04.2024), en onder het erfpachtstelsel.
Interne Kennung: citydev-R 240101 - Usquare
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1citydev-R 240101-Usquare