2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrchlice v Kutné Hoře – revitalizace a protipovodňová opatření
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení stavby "Vrchlice v Kutné Hoře – revitalizace a protipovodňová opatření“
Interne Kennung: Vrchlice v Kutné Hoře – revitalizace a protipovodňová opatření
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001