See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi związane z utrzymaniem i eksploatacją przepompowni na terenie działania Zarządu Zlewni w Zamościu - Eksploatacja przepompowni Dęblin-Masów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie czynności eksploatacyjnych związanych z utrzymaniem przepompowni Dęblin – Masów oraz wałów przeciwpowodziowych rzeki Wieprz wraz z urządzeniami towarzyszącymi, pow. Ryki, woj. lubelskie, dla których prawa właścicielskie wykonuje PGW Wody Polskie, RZGW Lublin, Zarząd Zlewni w Zamościu, Nadzór Wodny Ryki.
Vorherige Bekanntmachung: 718596-2025
Interne Kennung: L.ROZ.2710.112.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie czynności eksploatacyjnych związanych z utrzymaniem przepompowni Dęblin – Masów oraz wałów przeciwpowodziowych rzeki Wieprz wraz z urządzeniami towarzyszącymi, pow. Ryki, woj. lubelskie, dla których prawa właścicielskie wykonuje PGW Wody Polskie, RZGW Lublin, Zarząd Zlewni w Zamościu, Nadzór Wodny Ryki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres prac związanych z realizacją zamówienia przedstawiony został w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 10) do SWZ.
Interne Kennung: Część 1.