2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie placówki w sprzęt i pomoce dydaktyczne w związku z realizacją projektu pt. „Dobry start dla przedszkolaków z Gminy Bogatynia” (FEDS.08.01IZ.000136/23) realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 20212027, Działanie nr FEDS.08.01. Wsparcie na rzecz wczesnej edukacji opieki nad dzieckiem, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PL
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dotyczy dostawy sprzętu i pomocy dydaktycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w specyfikacji warunków zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Przedmiot zamówienia musi zostać zrealizowany w możliwie najkrótszym czasie, ze względu na konieczność dotrzymania terminów określonych w harmonogramie realizowanego projektu. Postępowanie ogłaszane jest po raz trzeci, ponieważ dwa wcześniejsze postępowania zostały unieważnione w części I zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający korzysta z przysługującego mu prawa do skrócenia terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IZ.271.27.2025.PW