2. Verfahren
Verfahren
Titel: Expozice Klatovská 19
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní zajištění zpracování, výroby a dodávky mobiliáře a AV techniky a dalších souvisejících dodávek, včetně zajištění souvisejících služeb, a to v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami (dále jen „Dílo“). Povinností vybraného dodavatele (zhotovitele) je dodat následující plnění: (i) zpracování výrobní/dílenské dokumentace; (ii) dodávka a montáž technického vybavení, AV techniky, řídícího software a mobiliáře; (iii) následná instalace a oživení expozice v objektu Klatovská 19. Zadavatel upozorňuje, že předmětné plnění bude prezentovat témata související s osobami generála George S. Pattona a architekta Adolfa Loose (historické období před, během a po 2. světové válce) na základě vypracovaného projektu expozice a přiložené projektové dokumentace. Předmět plnění je blíže vymezen v přílohách k této zadávací dokumentaci, zejména v projektové dokumentaci, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: zakázka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní zajištění zpracování, výroby a dodávky mobiliáře a AV techniky a dalších souvisejících dodávek, včetně zajištění souvisejících služeb, a to v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami (dále jen „Dílo“). Povinností vybraného dodavatele (zhotovitele) je dodat následující plnění: (i) zpracování výrobní/dílenské dokumentace; (ii) dodávka a montáž technického vybavení, AV techniky, řídícího software a mobiliáře; (iii) následná instalace a oživení expozice v objektu Klatovská 19. Zadavatel upozorňuje, že předmětné plnění bude prezentovat témata související s osobami generála George S. Pattona a architekta Adolfa Loose (historické období před, během a po 2. světové válce) na základě vypracovaného projektu expozice a přiložené projektové dokumentace. Předmět plnění je blíže vymezen v přílohách k této zadávací dokumentaci, zejména v projektové dokumentaci, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Příloha č. 6 zadávací dokumentace je zveřejněna na externím uložišti. Blíže je uvedeno v zadávací dokumetnaci.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz. zadávací dokumentace