2. Verfahren
Verfahren
Titel: ERDF KVALITA ZČU - Laserové zařízení pro velmi přesné řezání tenkých elektrotechnických plechů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zařízení, které musí umožňovat přesné řezání elektrotechnických plechů v rozsahu tlouštěk 0,1 mm až 1 mm s přesností lepší než 7 μm. Zařízení musí být schopno řezat elektrotechnické plechy s minimálním dopadem na magnetické vlastnosti řezaného kovu a jeho izolační vrstvy (burr) a zároveň nesmí docházet k odstřiku řezaného materiálu kovem z řezu samotného (splash). Předpokládaným řezaným materiálem budou elektrotechnické plechy založené na slitině železa a křemíku s obsahem křemíku do 4 procent a oboustrannou izolační vrstvou. Minimální pracovní plocha zařízení musí být 550 x 550 mm. Jako chladící plyn musí být možné použít stlačený vzduch. Zařízení musí umožňovat vzdálenou správu a servis a poskytovat vzdálené výstrahy. Zařízení musí být vybaveno automatizovaným systémem pro zakládání polotovarů a vyjímání výrobků tak, aby bylo schopno pracovat autonomně bez zásahu lidské obsluhy.
Interne Kennung: P26V00000216
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42610000 Lasergesteuerte Werkzeugmaschinen und Bearbeitungszentren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38636110 Industrielaser
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SZZCU043230/2026
Los: LOT-0002