See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy materiałów jednorazowego użytku, wyrobów medycznych i niemedycznych dla "Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów jednorazowego użytku, wyrobów medycznych i niemedycznych dla "Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach, z podziałem na 200 pakietów w ilościach i asortymencie określonym w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Formularzu asortymentowo - cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferta może obejmować całość przedmiotu zamówienia lub wybrane części pakiety, a jeżeli pakiet obejmuje więcej niż jedną pozycję, oferta dla swojej ważności w tym pakiecie musi być złożona na wszystkie jej pozycje. Wykonawca może złożyć ofertę na jeden, kilka lub wszystkie pakiety.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 18830000 Sicherheitsschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 1. Przedłużacz do pomp infuzyjnych z zakończeniami luer-lock - dł. 150cm - opakowanie folia/papier szt. 4 000 2. Przedłużacz do pomp infuzyjnych z zakończeniami luer-lock - światłooporny (bursztynowy, czarny lub mleczny) dł. 150cm - opakowanie folia/papier szt. 2 000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: 1. Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych, komora kroplowa dwuczęściowa dolna część miękka, górna twarda o dł. min. 7cm, dren dł. min.150 cm, filtr infuzyjny min. 15 µm, odpowietrznik z klapką, rolkowy regulator przepływu, komora kroplowa i dren bez zawartości ftalanów, nazwa producenta na aparacie. Skuteczność filtra minimum BFE 99,9999% VFE 99,999% zgodnie ze standardem ASTMF2100 ASTM F2101. W zacisku rolkowym miejsce na podwieszenie końcówki drenu i osłona na kolec aparatu po użyciu. szt. 150 000. Zamawiający wymaga złożenia 3 szt. próbek dla poz. 1. Zamawiający wymaga aby materiały jednorazowe w w/w pakiecie posiadały następujące cechy, które sprawdzi na podstawie w/w próbek: 1. Nie może przeciekać. 2. Nie zasysać powietrza. 3. Po zakończonej infuzji utrzymuje poziom płynu w drenie.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: 1 Przyrząd do przetaczania krwi i preparatów krwiozastępczych , elastyczna komora kroplowa o dł. min. 7 cm, dren dł. min.150 cm, filtr infuzyjny min. 200 µm. o powierzchni 10 cm2. Specjalna konstrukcja kolca komory kroplowej do wprowadzania do worków, zapobiega dziurawieniu worka, łatwo wprowadza się do worka i opróżnia go do końca. Komora kroplowa i dren bez zawartości ftalanów, Nazwa producenta na aparacie. W zacisku rolkowym miejsce na podwieszenie końcówki drenu i osłona na kolec aparatu po użyciu. Bez żadnych odpowietrzników i otwieranych klapek dla zachowania systemu zamkniętego. szt. 4 500
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: 1. Bezpieczna kaniula dożylna poliuretanowa z zabezpieczeniem w technologii pasywnej plastikowym wyposażonym w kapilary lub metalowym zatrzaskiem chroniącym personel przed przypadkowym zakuciem z portem górnym z samodomykajacym się korkiem lub domykanym ręcznie z możliwością blokowania przed przypadkowym otwarciem z zastawką antyzwrotną (lub hemostatyczną i hydrofobową membraną) zapobiegającą zwrotnemu wypływowi krwi w momencie wkucia i uniemożliwiajace powtórne użycie mandrynu ,igła prowadząca z otworem bocznym lub bez,kontrastujące w prom.RTG(min 4-6 pasków). Bez zawartości PVC i lateksu.Badania kliniczne lub lab.potwierdzone biokompatybilność poluretanu.Opakowanie typu Tyvek lub blistry zabez.przed utratą jałowości Sterylizowane radiacyjnie lub tlenkiem etylenu. Dostępne w Rozm: 0,9(22G)x25mm, przepływ min 36 ml/min;1,1(20G)x25mm-33mm,przepływ min.61ml/min;1,3(18G)x32-33mm,przepływ min.103ml/min;1,3(18G)x45mm,przepływ min.96ml/min;1,5(17G)x45mm,przepływ min128ml/min;1,7-1,8(16G)x45mm-50mm,przepływ min.196ml/min;2,0-2,2x45mm,przepływ min 270ml/min szt. 45 000 2. Koreczek do kaniul-tego samego producenta co kaniule ,wyjmowane z op.jednostkowego w sposób aseptyczny sterylny,zawierajcy na najmiejszym fab.op.jednostkowym inf. o kat.nr.serii/lot, dacie ważności zaś na op. zbiorczym oznakowanie producenta. , sterylny, zamykający światło kaniuli z wewnętrznym elementem wchodzącym do światła kaniuli schowanym poniżej krawędzi koreczka szt. 80 000
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: 1. Jednorazowy kranik trójdrożny z przedłuzaczem luer-lock dł.10cm. Przeznaczony do regulacji przepływów podczas podawania płynów infuzyjnych. wykonany z polyamidu lub poliwęglanu o wytrzymałości ciśnieniowej min. do 2 barów - poszczególne ujścia żeńskie zabezpieczone koreczkami - opakowanie folia/papier szt. 3 000 2. Jednorazowy kranik trójdrożny. Przeznaczony do regulacji przepływów podczas podawania płynów infuzyjnych. wykonany z polyamidu lub poliwęglanu o wytrzymałości ciśnieniowej min. do 2 barów - poszczególne ujścia żeńskie zabezpieczone koreczkami - opakowanie folia/papier szt. 5 000 3. Jednorazowy kranik trójdrożny z przedłuzaczem luer-lock dł.100 cm. Przeznaczony do regulacji przepływów podczas podawania płynów infuzyjnych. szt. 2 000
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: 1. Strzykawka z solą fizjologiczną do przepłukiwania kaniul dożylnych i cewników o pojemności 5ml NaCl w strzykawce o średnicy standardowej strzykawki 10ml. (średnica tloka min. 15mm)Minimalizuje niezamierzony wsteczny przepływ krwi do światła cewnika, zmniejszając ryzyko jego zatkania. Strzykawka trzyczęściowa. Korek o długości min. 10mm dla osłony przed zabrudzeniem osłania na całej długości zakończenie Luer lock. szt. 10 000
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: 1. Igła j.u. 0,5 x 25 mm (opak. A'100szt), sterylna, ostra, gładka, kolorowe konektory zgodne z rozmiarem igły op. 250 2. Igła j.u. 0,6 x 30 mm (opak. A'100szt), sterylna, ostra, gładka, kolorowe konektory zgodne z rozmiarem igły op. 100 3. Igła j.u. 0,7 x 30 mm (opak. A'100szt), sterylna, ostra, gładka, kolorowe konektory zgodne z rozmiarem igły op. 150 4. Igła j.u. 0,8 x 40 mm (opak. A'100szt), sterylna, ostra, gładka, kolorowe konektory zgodne z rozmiarem igły op. 450 5. Igła j.u. 0,9 x 40 mm (opak. A'100szt), sterylna, ostra, gładka, kolorowe konektory zgodne z rozmiarem igły op. 200 6. Igła j.u. 1,1 x 40 mm (opak. A'100szt), sterylna, ostra, gładka, kolorowe konektory zgodne z rozmiarem igły op. 300 7. Igła j.u. 1,2 x 40 mm (opak. A'100szt) sterylna, ostra, gładka, kolorowe konektory zgodne z rozmiarem igły op. 2 000 8. Igły do penów sterylne, niepirogenne, nietoksyczne, bez lateksu. Rozm. 8 mm x 0,30 mm. Opakowanie po 100 szt. opak. 50
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: 1. Igła do znieczuleń podpajęczynówkowych (typu Atraucan) 26G pakowana razem z prowadnicą 20G x 35mm szt. 300 2. Igła do znieczuleń podpajęczynówkowych (typu PENCAN) 25G x 88 mm pakowana razem z prowadnicą. W obsadce igły pryzmat sygnalizujący pojawienie się płynu m-r zmianą barwy. Uchwyt o eliptycznym przekroju z 4 okienkami. szt. 3 600 3. Igła do znieczuleń podpajęczynówkowych ze szlifem Quincke 0-45 - 0,53 x 120-125 mm 25G, 26G, 0,40x88mm 27G jednorazowa typu Spinocan. W obsadce igły pryzmat sygnalizujący pojawienie się płynu m-r zmianą barwy. Uchwyt o eliptycznym przekroju z 4 okienkami. szt. 500 4. Igły typu Spinocan, jednorazowe, 18G x 3 ½ szt. 350 5. Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera; z cewnikiem czterokanałowy z igłą V, śr. 8F dł. 20 cm, lub 15cm, z materiałem antybakteryjnym i powłoką hydrofilną na całej długości cewnika (wewnątrz i na zewnątrz) światło kanałów 16GA/18GA/18GA/14A z prowadnicą tytanowo - niklową z pamięcią kształtu, z możliwością lokalizacji cewnika za pomocą odczytu Ekg, sterylny. Dodatkowe elementy zestawu: skalpel, strzykawka trzyczęściowa, igła Seldingera, beziglowe porty do zabezpieczenia każdego kanału, ruchome skrzydełko mocujące, rozszerzadło. Drobne elementy zestawu poza prowadnicą i cewnikiem pakowane w oddzielnej torebce, chroniące przed rozsypaniem podczas otwierania zestawu. Zamknięcia kanałów automatycznymi beziglowymi zastawkami. szt. 250
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: 1. Igła do znieczuleń podpajęczynówkowych ze szlifem Quincke 0,7 x 127 mm, 22G, jednorazowa typu Spinocan szt. 120
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: 1. Igła z ostrzem typu Quincke do punkcji zatok z końcówką prostą, roz. 18Gx90mm, opakowanie folia/papier. W obsadce igły pryzmat sygnalizujący pojawienie się płynu m-r zmianą barwy. Uchwyt o eliptycznym przekroju z 4 okienkami. szt. 300
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: 1 Zestaw do znieczulenia zewnątrzoponowego 18G - rozszerzony. Zestaw jednorazowy, komplet przyrządów umożliwiających wielokrotne bądź przedłużone podawanie środków p/bólowych. Zestaw zawiera: - igły (- igłę Tuohy, - igłę do podawania leków 0.9 x 40 mm, - igłę do znieczuleń 0.5 x 25 mm), - kateter epiduralny, - filtr przeciwbakteryjny płaski 0.2 μm, - samoprzylepny element mocujący filtr, - grot do nacinania skóry 1.6 x 35 mm, - strzykawki (- strzykawka 10 ml, strzykawka niskooporowa 10 ml), - tulejkę uniwersalną.. Mocowanie cewnika w miejscu wkłucia, przyklejona etykieta. zestaw 40
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: 1. Jednorazowe igły punkcyjne do torbieli nerek 18G, dł. 20 cm szt. 150
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: 1. Nożyki hematologiczne do testów skórnych, stosowane do nakłuć opuszka palca przy pobieraniu krwi w testach alergicznych, jałowe, pakowane indywidualnie. Opakowanie po 200 szt. opak. 80
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: 1. Rurka intubacyjna z mankietem niskociśnieniowym ze znacznikiem głębokości ,skalowana jednostronnie co 1cm.oznaczenie roz.na korpusie.linia RTG na całej dł.rurki. - rozm. 2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5; 9; lub 2,5-9,0- opakowanie folia/papier . szt. 2 500 2. Rurka intubacyjna zbrojona - z mankietem niskociśnieniowym z prowadnicą w kpl.ze znacznikiem głębokości na rurce.linia RTG na całej dł.rurki.oznaczenie rozm.rurki na korpusie.Produkt sterylny. - rozm. 6,0, 6,5,7,0,7,5,8,0,8,5 9,0; - opakowanie folia/papier szt 1 000 3. Rurka tracheostomijna z mankietem niskocisnieniowym.W opakowaniu zawarta jest opaska mocująca rurkę do szyji pacjenta.Uchwyt rurki przezroczysty i elastyczny.Rozm. Rurki i nr LOT widoczny na baloniku kontrolnym lub skrzydełkach. - rozm. 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9 - opakowanie folia/papier szt 150 4. Rurka ustno-gardłowa typu Guedel nr 000, 00, 0, 1, 2, 3, 4, 5 sterylna. Opakowanie papier-folia lub folia. szt. 2 500 5. Rurka intubacyjna bez mankietu ze znacznikiem głębokości skalowanie jednostronne co 1cm linia RTG na całej dł. rurki - rozm. 2; 2,5; 3; 3.5; - opakowanie folia/papier szt. 25 6. Zamknięty system do odsysania dla dorosłych 72h, posiadający dodatkowy zawór odcinający, dzięki niemu można odizolować komorę irygatora w celu uzyskania lepszego czyszczenia cewnika. Rozmiar 14F kateter długość 54-60 cm do odsysania wydzieliny z górnych dróg oddechowych. zestaw 500 7. "Łyżka do laryngoskopu, światłowodowa, jednorazowa, typu Macintosh - Rozmiary 3,5 (145mm), 4 (155mm), 5 (175mm). Nieodkształcająca się łyżka wykonana z lekkiego stopu metalu, kompatybilna rękojeściami w standardzie ISO 7376 (tzw. zielona specyfikacja). Profil łyżek zbliżony do profilu łyżek wielorazowego użytku. Mocowanie światłowodu zatopione w tworzywie sztucznym koloru zielonego (cała podstawa metalowa), ułatwiającym identyfikację ze standardem ISO 7376. Wytrzymały zatrzask kulkowy zapewniający trwałe mocowanie w rękojeści. Światłowód wykonany z polerowanego tworzywa sztucznego, dający mocne, skupione światło. Światłowód osłonięty czarnym płaszczem wykonanym z tworzywa sztucznego. Na łyżce wyraźne oznakowanie rodzaju, rozmiaru, numeru serii łyżki oraz znak CE i symbol „nie do powtórnego użycia” (przekreślona cyfra 2) . Opakowanie foliowe. LUB Łyżka do laryngoskopu, światłowodowa, jednorazowa, typ McIntosh. Rozmiary 00 , 0, 1, 2, 3, 4, 5. Nieodkształcająca się łyżka wykonana z niemagnetycznego stopu metalu, Kompatybilna z rękojeściami w standardzie ISO 7376/3. Niski profil łyżek identyczny z profilem łyżek wielorazowego użytku. Mocowanie światłowodu zatopione w tworzywie sztucznym koloru zielonego. Wytrzymały metalowy zatrzask kulkowy zapewniający trwałe mocowanie w rękojeści. Światłowód wykonany z polerowanego tworzywa sztucznego, dający mocne, skupione światło, światłowód nieosłonięty- doświetlający wyłącznie wnętrze jamy ustnej i gardło, osłonięty od strony użytkownika. Końcówka łączenia łyżki z rękojeścią wykonana z materiału nieprzepuszczającego światła. Konstrukcja łyżki wykonana w sposób uniemożliwiający rażenie światłem / oślepianie użytkownika. Wyraźne oznakowanie rodzaju i rozmiaru łyżki, symbol CE, symbol "" nie do powtórnego użycia"" ( przekreślona cyfra 2), nr LOT, logo producenta na łyżce. Pakowane w podwójne opakowanie folia - folia" op. 1 000
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: 1. Filtr oddechowy dla dorosłych mechaniczny z wymiennikiem celulozowym, hydrofobowy, zakres objętości oddechowej 300-1500 ml, port do monitorowania gazów anestezjologicznych, skuteczność filtracji względem bakterii min. 99,9999%, skuteczność nawilżania min. 33 mg/l przy VT 500 ml, utrata wilgoci min. 6 mg/l przy VT 500 ml, przestrzeń martwa filtru max. 96ml, waga filtra max. 50 g szt. 7 500
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: 1. Łącznik do drenów, prosty, jałowy, 5-7-5, schodkowy, stożkowy. Łącznik do drenów Yankauer. szt. 40 2. Łącznik do drenów, prosty, jałowy, 8-15-8, schodkowy. Łącznik do drenów Yankauer. szt. 40
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: 1. Jałowa końcówka do odssysania pola operacyjnego, perforowana, sztywna, zagięta typu Yankauer z kontrolą siły ssania rozmiar CH 22 lub CH21 szt 1 200 2. Jałowa końcówka do odssysania pola operacyjnego, perforowana, sztywna, zagięta typu Yankauer z kontrolą siły ssania rozmiar CH 24 szt. 800
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: 1. Łącznik karbowany prosty "martwa przestrzeń". Zespolony z podwójnie obrotowym łącznikiem kątowym + port do odsysania jednorazowy, długość 15 cm, średnica 22 mm. Sterylny .Op.folia -papier. szt. 2 500
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: 1. Rurka krtaniowa jednorazowa. Rozmiar 2; 2,5;3; 4; 5 szt. 50
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: 1. Maska twarzowa jednorazowa anestetyczna, bez lateksu i ftalanów.Dobrze przylegająca . Nadmuchiwana poduszka powietrzna, z zaworem do precyzyjnej regulacji ciśnienia. Rozmiar 3, 4, 5.Pakowane pojedyńczo folia-papier lub folia. szt. 3 200
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: 1. Maska nadkrtaniowa dla dorosłych wykonana z miękkiego termoplastycznego tworzywa; posiadająca miękki żelowy mankiet uszczelniający bez konieczności pompowania, kanał gastryczny umożliwiający odsysanie treści pokarmowej, port tlenowy do biernej oksygenacji oraz rampę intubacyjną umożliwiającą przeprowadzenie fiberoskopu z rurką intubacyjną; anatomicznie wyprofilowany stabilizator położenia w jamie ustnej, zintegrowane zabezpieczenie przed przegryzieniem; oznaczenie rozmiaru na grzbiecie maski. Rozmiary w przedziałach wagowych: rozm. 5 : 90+kg kanał gastryczny dla sondy 18 FCh, rozm. 4 : 50-90 kg,rozm kanał gastryczny dla sondy 18 FCh. 3 : 30-60 kg, kanał gastryczny dla sondy 16 FCh. Produkt jednorazowego użytku. Sterylny. Pakowany pojedynczo. op 700
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: 1. Prowadnica do rurek intubacyjnych, rozmiar 4,0mm, długość 340 mm. Sterylna, giętka, umożliwiająca nadanie rurkom intubacyjnym odpowiedniej krzywizny, jednorazowa. Wykonana z metalu pokrytego bezpiecznym tworzywem. Końcówka wykonana z miękkiego tworzywa, co eliminuje uszkodzenie tkanek. Odpowiednia dla rurek o rozmiarze 5,0 mm- 8,0mm. szt. 250 2. Prowadnica do rurek intubacyjnych, rozmiar 5,0mm, długość 370 mm. Sterylna, giętka, umożliwiająca nadanie rurkom intubacyjnym odpowiedniej krzywizny, jednorazowa. Wykonana z metalu pokrytego bezpiecznym tworzywem. Końcówka wykonana z miękkiego tworzywa, co eliminuje uszkodzenie tkanek. Odpowiednia dla rurek o rozmiarze 6,0 mm- 11,0mm. szt. 380
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: 1. Sztuczny nos, wymiennik ciepła i wilgoci, opakowanie papier/folia szt. 600 2. Cewnik do podawania tlenu /wąsy tlenowe/ z delikatnymi wypustkami nosowymi - dla dorosłych - dł. min. 200cm szt. 6 500 3. Maska do podawania tlenu z drenem /średnie stężenie/ - dł. drenu min. 200cm - dla dorosłych szt. 1 300 4. Maska do podawania tlenu z nebulizatorem i drenem - dł. min. 200cm - dla dorosłych szt. 1 500 5. Maska pediatryczna do podawania tlenu z drenem szt. 50 6. Maska pediatryczna do podawania tlenu z nebulizatorem i drenem szt. 50 7. Maska do tlenoterapii z rezerwuarem. Rozmiar S, M. szt. 100 8. Maska do tlenoterapii z rezerwuarem. Rozmiar L, XL. szt. 2 000 9. Dren tlenowy przedłużacz (od źródła tlenu do maski, cewnika) dł. 2 m +/- 10% szt. 300
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: 1. Maska chirurgiczna 3-warstwowa z tasiemką/ wiązaną na troki. Opak. 50 szt. opak. 450 2. Maska medyczna na gumki opak. 50 szt. opak. 100 3. Czepek ju pielęgniarski typu beret szt. 21 000 4. Czepek ju z wkładką przeciwpotną szt. 12 000 5. Osłonka USG nawilżana (prezerwatywa) szt. 4 000 6. Kanki doodbytnicze Ch 30 x 400mm szt. 150 7. Pojemnik do odsysania ran, jałowy, prosty, poj. 200 ml szt. 5 000 8. Pęseta jednorazowa sterylna szt. 350 9. Worek do lewatywy do jednorazowego użytku, poj. 1700 - 1750 ml - opakowanie folia/papier lub opakowanie foliowe. szt. 400
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: 1. Szpatułki laryngologiczne, pojedynczo pakowane, opakowanie po 100 szt op. 50
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: 1. Worek do dobowej zbiórki moczu, pojemność 2000 ml, sterylny, jednorazowego użytku, z zaworem spustowym poprzecznym, szczelny, odporny na rozerwanie, pakowany pojedynczo w folię lub folię–papier. szt 16 000 2. Wieszaki do worków na mocz szt. 750
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: 1. Zestaw do pomiaru ośrodkowego ciśnienia żylnego. Dren łączący wkucie centralne z zestawem. Dren pomiarowy ze skalą. Dren łączący z zestawem kroplowym do wypełniania układu pomiarowego. Kranik trójdrożny. zestaw 30
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: 1. Strzykawka enteralna z końcówką typu ENLook lub ENFIT do obsługi żywienia droga przewodu pokarmowego 60ml szt 1 800 2. Zestaw uniwersalny do żywienia dojelitowego, sterylny, jednorazowego użytku, kompatybilny z pompą do żywienia dojelitowego posiadaną przez Zamawiającego tj. Flocare Infinity, przeznaczony do opakowań miękkich typu pack oraz butelek plastikowych, pakowany pojedynczo w folię. szt 2 100 3. Uniwersalny zestaw do żywienia dojelitowego z końcówką typu ENFit służący do połączenia opakowania z dietą (butelka lub pack) ze zgłębnikiem, umożliwiający żywienie pacjenta metodą ciągłego wlewu kroplowego (metoda grawitacyjna) . opak. 100
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Beschreibung: 1. Folia operacyjna poliuretanowa, sterylna, samoprzylepna, elastyczna, cienka, zapewniająca sterylność wokół pola operacyjnego, posiadająca margines do mocowania, min. powierzchnia przylepna 10x15 cm szt. 50 2. Folia operacyjna poliuretanowa, sterylna, samoprzylepna, elastyczna, cienka, zapewniająca sterylność wokół pola operacyjnego, posiadająca margines do mocowania, min. powierzchnia przylepna 20x30 cm szt. 400 3. Folia operacyjna poliuretanowa, sterylna, samoprzylepna, elastyczna, cienka, zapewniająca sterylność wokół pola operacyjnego, posiadająca margines do mocowania, min. powierzchnia przylepna 40x65 cm szt. 100
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Beschreibung: 1. Jednorazowe zestawy rur do respiratorów Bennet 760, Bellavista szt. 200
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: 1. Obwód oddechowy jednorazowy z wewnętrzną lub zewnętrzną linią monitorowania ciśnienia i zastawką pacjenta do respiratora ParaPac Plus model P310NPL szt. 200
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Beschreibung: 1. Worek kolostomijny, jednorazowego użytku, niesterylny, średnica otworu 35–55 mm, wykonany z folii PE z częścią przylepną, termin ważności minimum 3 lata. szt. 100. Zamawiający wymaga złożenia 1 szt. próbek dla poz. 1. Zamawiający wymaga aby materiały jednorazowe w w/w pakiecie posiadały następujące cechy, które sprawdzi na podstawie w/w próbek: 1. Przyczepność do skóry, 2. Łatwość zakładania, 3. Elastyczność, 4. Część zewnętrzna przezroczysta.
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Beschreibung: 1. Jednorazowe zestawy rur do aparatów do znieczulenia dla dorosłych. Dwie rury rozciągliwe 180 cm + worek. Układ oddechowy dwururowy karbowany dla dorosłych, do aparatu do znieczulenia, średnica rur 22 mm, rury długości 1,8 m wykonane z polietylenu lub polipropylenu, łącznik Y bez portu kapno, dodatkowa rura długości 1,8 m wykonana z polietylenu, bezlateksowy worek 2l zamocowany na rurze worka. Jednorazowy, mikrobiologicznie czysty lub sterylny, bez ftalanów, czas użycia do 7 dni, opakowanie foliowe lub folia -papier. szt. 900
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Beschreibung: 1. Czujnik przepływu dla dorosłych do respiratorów Bellavista, jednorazowy szt 110
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Beschreibung: 1. Jednorazowa gruszka Elika pasująca do aparatu Wolf lub STORZ, sterylna, pakowana pojedynczo szt. 200 2. Jednorazowy koc ogrzewający, wykonany z dwóch warstw włókniny polipropylenowej o gramaturze 30 g/m kw, wypełnienie poliestrowe o gramaturze 60 g/m kw, rozmiar 110cm x 220cm, kolor granatowy, szyty ultradźwiękowo, pakowane pojedynczo w folię szt. 500 3 "Mata podłogowa, 3 warstwowa: biały hydrofilowy PP + niebieski hydrofilowy meltblown + jasnoniebieska antypoślizgowa folia PE, rozmiar 81cm x 122cm, gramatura 300g/m2, pikowana na całej powierzchni, opakowanie a'10sztuk. " szt. 1000
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Beschreibung: 1. Wapno anestezjologiczne sodowane z indykatorem zmieniającym kolor z białego na fioletowy, dobrze stabilizowane- nierozpadaj opakowanie= 5 kg op. 10
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37
Beschreibung: 1. Sterylne, jednorazowego użytku, nieinwazyjne urządzenie służące do pomiaru ciśnienia wewnątrzbrzusznego, składające się z rurki łączącej cewnik Foleya z workiem na mocz, umożliwiając pomiar ciśnienia, odczyt wartości ciśnienia w mmHg odbywa się za pomocą skali stopniowanej nadrukowanej bezpośrednio na rurce. Długość skali 544mmHg, średnica 4,8/6,8mm. Do skali dołączony worek do godzinowej zbiórki moczu z komorą pomiarową 500ml skalowaną co 1 ml do 50 ml co 5 ml od 50 ml do 500 ml. Możliwość upuszczenia moczu poprzez zawór spustowy w komorze pomiarowej oraz poprzez przechył komory i przelew do worka zbiorczego. Dren o długości 120cm. Worek zbiorczy wyposażony w sztywną, plastikową kieszonkę umożliwiającą podwieszenie zaworu spustowego typu T. Dren wyposażony z zacisk ślizgowy oraz uchwyt klipsowy do prześcieradła. zestaw 200
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38
Beschreibung: 1. Prowadnica typu Bougie do trudnych intubacji, jednorazowego użytku, sterylna, z atraumatyczną, zaokrągloną końcówką, wykonana z materiału elastycznego zapewniającego odpowiednią sztywność ułatwiającą prowadzenie rurki intubacyjnej. Prowadnica z wyraźnym oznakowaniem długości, średnica odpowiednia do rurek intubacyjnych od 5,0 mm (15 CH), długość 700–800 mm, pakowana pojedynczo. szt 250
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39
Beschreibung: 1. Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, pojedynczy, wyposażony w następujące elementy: długość linii pomiarowych 1 x 150 cm (1 x 125 cm + 1 x 25 cm); 1 x przetworniki o częstotliwości >1200 Hz wyposażone w 2 x systemy zintegrowane płuczące o przepływie min. 3 ml/godz.; igła zakrzywiona w zbiorniku wyrównawczym, kalibracja zestawu bez rozszczelniania systemu. Zestaw dający zapis ciśnienia z dokładnością odwzorowania na poziomie <5% błędu pomiarowego dla całej linii pomiarowej potwierdzony przeprowadzonym testem w fazie produkcyjnej. Połączenie z kardiomonitorem 4 – pinowe kompatybilne z kablami typu PMSET poprzez okrągły wtyk pinowy. szt. 50
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40
Beschreibung: 1. Endoskopowa igła iniekcyjna do gastroskopii, jednorazowego użytku, sterylna, długość robocza 180 cm, średnica igły 0,7–0,8 mm, długość wysuwu igły 5,0 mm, przekrój zewnętrzny cewnika 2,3 mm, kompatybilna z kanałem roboczym endoskopu, pakowana pojedynczo. szt 10 2. Endoskopowa igła iniekcyjna do gastroskopii, jednorazowego użytku, sterylna, długość robocza 230 cm, średnica igły 0,7–0,8 mm, długość wysuwu igły 5,0 mm, przekrój zewnętrzny cewnika 2,3 mm, kompatybilna z kanałem roboczym endoskopu, pakowana pojedynczo. szt 30
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41
Beschreibung: 1. Ostrza chirurgiczne ze stali węglowej, na ostrzu wygrawerowany numer ostrza i nazwa producenta, w pudełkach po 100 szt. Ch 10, 11, 15, 20, 22, 24. Widoczny numer skalpela na zbiorczym i pojedynczym opakowaniu. Ostrza muszą być ostre, sztywne, opakowanie pojedyncze musi się łatwo otwierać. op. 300
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Beschreibung: 1. Utrwalacz cytologiczny w aerozolu do preparatów mikroskopowych, 150 ml, sterylny, jednorazowego użytku, służący do utrwalania rozmazów biologicznych pobranych na szkiełka przed oceną mikroskopową i transportem. szt 10
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Beschreibung: 1. Test urazowy mokry, kasetkowy do wykrywania Helicobacter szt 2 500
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44
Beschreibung: 1. "Zestaw do 24 - godzinnej toalety jamy ustnej zawierający: Dwa osobne opakowania każde zawierające: - Jedną szczoteczkę do zębów z odsysaniem z 3 otworami ssącymi, z poziomą manualną zastawką do regulacji siły odsysania i pofałdowaną gąbką na górnej powierzchni pokrytą dwuwęglanem sodu, - płyn do płukania jamy ustnej o właściwościach myjących, dezynfekujących i nawilżających w wyciskanej saszetce, 7ml LUB Cztery osobne opakowanie zawierające: -Jedną gąbkę pokrytą dwuwęglanem sodu, z odsysaniem z 2 otworami ssącymi, z poziomą manualną zastawką do regulacji siły odsysania oraz z zagiętą końcówką, - płyn do płukania jamy ustnej o właściwościach myjących, dezynfekujących i nawilżających w wyciskanej saszetce, 7ml Każde pojedyncze opakowanie pełni jednocześnie funkcję pojemnika na płyn i pozwala na przygotowanie roztworu roboczego przed otwarciem opakowania. Zestaw do 24 - godzinnej toalety jamy ustnej zawierający: 1) dwa osobne opakowania każde zawierające: - Jedną szczoteczkę do zębów z odsysaniem z 2 otworami ssącymi, z manualną zastawką do regulacji siły odsysania, płyn do płukania jamy ustnej z 0,12% roztworem chlorheksydyny w rozrywanej saszetce, 7-10ml, -1 gąbka- aplikator z poprzecznym pofałdowaniem, - 1 saszetka 3 mlpreparatu nawilżającegodo ust na bazie wodnej. 2) cztery osobne opakowania zawierające: - 1 aplikator z możliwością odsysania z manualną zastawką do regulacji siły odsysania, - 1 gąbka- aplikator z poprzecznym pofałdowaniem, - płyn do płukania jamy ustnej z 0,12% roztworem chlorhcksydyny w rozrywanej saszetce 7-10 ml, 1 saszetka 3ml preparatu nawilżającego do ust na bazie wodnej. Każde pojedyncze opakowanie zestawu pełni jednocześnie funkcję pojemnika na płyn i pozwala na przygotowanie roztworu roboczego po otwarciu opakowania. lub 1) dwa osobne opakowania każde zawierające: - Jedną szczoteczkę do zębów z odsysaniem z min. 2 otworami ssącymi, z manualną zastawką do regulacji siły odsysania, - płyn do płukania jamy ustnej z 0,05% roztworem chlorku cetylopirydyny w rozrywanej lub wyciskanej saszetce, 7-10ml, o właściwościach myjących, dezynfekujących i nawilżających eliminujących konieczność użycia preparatu nawilżającego do ust na bazie wodnej. 2) cztery osobne opakowania zawicrające: - 1 aplikator z możliwością odsysania z manualną zastawką do regulacji siły odsysania, 1 gąbka - aplikator z poprzecznym pofałdowaniem,- płyn do płukania jamy ustnej z 0,05% roztworem chlorku u cetylopirydyny cetylopirydyny w w rozry rwanej lub wyciskanej saszetce 7-10 ml, o właściwościach myjących, dezynfekujących i nawilżających eliminujących konieczność użycia preparatu nawilżającego do ust na bazie wodnej. " zestaw 200 2. Zestaw do toalety jamy ustnej składający się ze szczoteczki z miękkim włosiem oraz gąbką na górnej powierzchni, z możliwością odsysania, z łącznikiem do kontroli odsysania ściętym pod kątem 45st. oraz 10ml saszetki z 0,12% roztworu chlorheksydyny, aplikator gąbkowy, żel nawilżający 3ml, pakowany pojedynczo w sztywny blister pełniący funkcję pojemnika na płyn szt. 800
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45
Beschreibung: 1. Strzykawka 2 ml j.u. luer , dwuczęściowa zróżnicowany kolor tłoka dla łatwego odczytu wypełnienia strzykawki, czarna skala kontrastująca, posiadająca szczelny lekko przesuwający się tłok - opakowanie folia/papier (op. 100 szt). Skala poszerzona do 3ml. trzon tłoka prosty na całej długości zwężony na końcu w komorze strzykawki. op. 800 2. Strzykawka 5 ml j.u. luer , dwuczęściowa zróżnicowany kolor tłoka dla łatwego odczytu wypełnienia strzykawki, czarna skala kontrastująca, posiadająca szczelny lekko przesuwający się tłok - opakowanie folia/papier (op. 100 szt). Skala poszerzona do 6 ml. trzon tłoka prosty na całej długości zwężony na końcu w komorze strzykawki. op. 1 000 3. Strzykawka 10 ml j.u. luer , dwuczęściowa zróżnicowany kolor tłoka dla łatwego odczytu wypełnienia strzykawki, czarna skala kontrastująca, posiadająca szczelny lekko przesuwający się tłok - opakowanie folia/papier (op. 100 szt) Skala poszerzona do 12 ml. trzon tłoka prosty na całej długości zwężony na końcu w komorze strzykawki. op. 1 200 4. Strzykawka 20 ml j.u. luer , dwuczęściowa zróżnicowany kolor tłoka dla łatwego odczytu wypełnienia strzykawki, czarna skala kontrastująca, posiadająca szczelny lekko przesuwający się tłok - opakowanie folia/papier (op. 100 szt) Skla poszerzona do 24 ml. trzon tłoka prosty na całej długości zwężony na końcu w komorze strzykawki. op. 1 600 5. Strzykawka j.u. typu Janette do płukania i karmienia o poj. 100 ml - z uszczelnieniem z elastycznego materiału (silikon, guma, guma syntetyczna lub inny równoważny), z jednym lub dwoma łącznikami luer, szczelny lekko przesuwający się tłok - opakowanie folia/papier szt. 6 200
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46
Beschreibung: 1 Strzykawka trzyczęściowa j.u. 50/60 ml do pomp infuzyjnych luer-lock w celu instalacji w uchwytach pompy infuzyjnej, podwójne uszczelnienie tłoka, z tłokiem pozwalającym na całkowite opróżnienie zawartości strzykawki, szczelny lekko przesuwający się tłok, cylinder strzykawki z dwustronną skalą pomiarową z podziałką co 1 ml opakowanie folia/papier szt. 14 000 2 Strzykawka jednorazowego użytku do insuliny U-40, pojemność 1 ml, trzyczęściowa, z nakładaną igłą, z czytelną skalą pomiarową, szczelny, lekko przesuwający się tłok. Strzykawka sterylna, pakowana pojedynczo, opakowanie zbiorcze 100 szt. op. 5 3 Strzykawka jednorazowego użytku 1 ml, trzyczęściowa, przeznaczona do tuberkuliny, z nakładaną igłą w rozmiarze 25 G × 16 mm, wykonana z polipropylenu, z czytelną i trwałą skalą pomiarową, szczelny, lekko przesuwający się tłok. Strzykawka sterylna, pakowana pojedynczo, opakowanie zbiorcze 100 szt. op. 5 4 Strzykawka j.u. 50ml lub 50/60ml bursztynowa do pomp infuzyjnych luer-lock w celu instalacji w uchwytach pompy infuzyjnej, podwójne uszczelnienie tłoka, z tłokiem pozwalającym na całkowite opróżnienie zawartości strzykawki, szczelny lekko przesuwający się tłok, opakowanie folia/papier szt. 5 000
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47
Beschreibung: 1 Dren skalibrowany z pompą objetościową Infusomat compactplus (potwierdzone instrukcją obsługi pompy) , krótki element silikonowy na drenie skalibrowany z mechanizmem pompy. Na odcinku silikonowym graficzne oznaczenie wykluczające możliwość skręcenia wzdłużnego. Komora kroplowa oznaczona nazwą producenta. Dren wyposażony w filtr z membraną 15µm w komorze kroplowej, automatycznie zatrzymujący infuzję po opróżnieniu komory kroplowej, przeciwdziałając zapowietrzeniu układu. Zawór hydrofobowy zabezpieczający koniec drenu przed wyciekiem płynu. flushing, z dodatkową zastawką bezigłową powyżej komory kroplowej, bez PCV. Przeznaczony do podania jednego cytostatyku z mozliwością przepłukania linii , podania bolusa w wielodrożnej linii w systemie zamkniętym. szt. 400 2 Dren skalibrowany z pompą objetościową Infusomat compactplus (potwierdzone instrukcją obsługi pompy) , krótki element silikonowy na drenie skalibrowany z mechanizmem pompy. Na odcinku silikonowym graficzne oznaczenie wykluczające możliwość skręcenia wzdłużnego. Komora kroplowa oznaczona nazwą producenta. Dren wyposażony w filtr z membraną 15µm w komorze kroplowej, tworzący barierę zatrzymjący powietrze. Zawór hydrofobowy zabezpieczający koniec drenu przed wyciekiem płynu. Dren zaopatrzony w zawory zwrotne BCV. Dren wraz z zestawami podłączeniowymi stanowi system zamknięty zgodnie z definicją NIOSH (potwierdzone badaniem w laboratorium zewnętrznym). Bez PCV. Z trzema zaworami beziglowymi i bezzwrotnymi. Przeznaczony do podania dwóch cytostatyków z mozliwością przepłukania linii , podania bolusa w wielodrożnej linii w systemie zamkniętym. szt. 1 600 3 Dren skalibrowany z pompą objetościową Infusomat compactplus (potwierdzone instrukcją obsługi pompy) , krótki element silikonowy na drenie skalibrowany z mechanizmem pompy. Na odcinku silikonowym graficzne oznaczenie wykluczające możliwość skręcenia wzdłużnego. Komora kroplowa oznaczona nazwą producenta. Dren wyposażony w filtr z membraną 15µm w komorze kroplowej, tworzący barierę zatrzymjący powietrze. Zawór hydrofobowy zabezpieczający koniec drenu przed wyciekiem płynu. Dren zaopatrzony w zawory zwrotne BCV. Dren wraz z zestawami podłączeniowymi stanowi system zamknięty zgodnie z definicją NIOSH (potwierdzone badaniem w laboratorium zewnętrznym). Bez PCV. Z pięcioma zaworami beziglowymi i bezzwrotnymi. Przeznaczony do podania do 4 cytostatyków z mozliwością przepłukania linii , podania bolusa w wielodrożnej linii w systemie zamkniętym. szt. 200 4 Dren skalibrowany z pompą objetościową Infusomat compactplus (potwierdzone instrukcją obsługi pompy) , krótki element silikonowy na drenie skalibrowany z mechanizmem pompy. Na odcinku silikonowym graficzne oznaczenie wykluczające możliwość skręcenia wzdłużnego. Komora kroplowa oznaczona nazwą producenta. Dren wyposażony w filtr z membraną 15µm w komorze kroplowej, tworzący barierę zatrzymjący powietrze. Zawór hydrofobowy zabezpieczający koniec drenu przed wyciekiem płynu. Dren zaopatrzony w zawory zwrotne BCV. Dren wraz z zestawami podłączeniowymi stanowi system zamknięty zgodnie z definicją NIOSH (potwierdzone badaniem w laboratorium zewnętrznym). Bez PCV. Z pięcioma zaworami beziglowymi i bezzwrotnymi. Przeznaczony do podania do 4 cytostatyków z mozliwością przepłukania linii , podania bolusa w wielodrożnej linii w systemie zamkniętym. Dodatkowo z filtrem 0,2 mikrometra do taxoli. szt. 300 5 Dren skalibrowany z pompą objetościową Infusomat compactplus (potwierdzone instrukcją obsługi pompy) , krótki element silikonowy na drenie skalibrowany z mechanizmem pompy. Na odcinku silikonowym graficzne oznaczenie wykluczające możliwość skręcenia wzdłużnego. Komora kroplowa oznaczona nazwą producenta. Dren wyposażony w filtr z membraną 15µm w komorze kroplowej, tworzący barierę zatrzymjący powietrze. Zawór hydrofobowy zabezpieczający koniec drenu przed wyciekiem płynu. Dren zaopatrzony w zawory zwrotne BCV. Dren wraz z zestawami podłączeniowymi stanowi system zamknięty zgodnie z definicją NIOSH (potwierdzone badaniem w laboratorium zewnętrznym). Bez PCV. Z trzema zaworami beziglowymi i bezzwrotnymi. Przeznaczony do podania dwóch cytostatyków z mozliwością przepłukania linii , podania bolusa w wielodrożnej linii w systemie zamkniętym. Wersja pomarańczowa do ochrony przed światłem. szt. 2 000 6 Dren skalibrowany z pompą objetościową Infusomat compactplus (potwierdzone instrukcją obsługi pompy) , krótki element silikonowy na drenie skalibrowany z mechanizmem pompy. Na odcinku silikonowym graficzne oznaczenie wykluczające możliwość skręcenia wzdłużnego. Komora kroplowa oznaczona nazwą producenta. Dren wyposażony w filtr z membraną 15µm w komorze kroplowej, tworzący barierę zatrzymjący powietrze. Zawór hydrofobowy zabezpieczający koniec drenu przed wyciekiem płynu. Dren zaopatrzony w zawory zwrotne BCV. Dren wraz z zestawami podłączeniowymi stanowi system zamknięty zgodnie z definicją NIOSH (potwierdzone badaniem w laboratorium zewnętrznym). Bez PCV. Z pięcioma zaworami beziglowymi i bezzwrotnymi. Przeznaczony do podania do czterech cytostatyków z możliwością przepłukania linii , podania bolusa w wielodrożnej linii w systemie zamkniętym. Wersja pomarańczowa do ochrony przed światłem. szt. 4 000
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48
Beschreibung: 1. Jałowy dren łączący do odsysania, jednorazowy, sterylny, z zakończeniem lejek–Kapkon i łącznikiem umożliwiającym kontrolę siły ssania, średnica zewnętrzna 9-10 mm, wewnętrzna 6,6-7 mm, długość 300 cm, pakowany pojedynczo w folia–papier. szt. 4 000 2. Jałowy dren łączący do odsysania, jednorazowy, sterylny, z zakończeniem lejek–Kapkon i łącznikiem umożliwiającym kontrolę siły ssania, średnica zewnętrzna 8 mm, wewnętrzna 5-5,6 mm, długość 300 cm, pakowany pojedynczo w folia–papier szt. 3 000
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49
Beschreibung: 1. Dren Redona Ch 10, 12, 14, 16, 18 dł. min. 80cm z paskiem RTG, potrójny czytnik głębokości, opakowanie foliowe lub zewnętrznie folia/papier szt. 2 000
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50
Beschreibung: 1. Dren typu Kehra CH 12-18 bezlateksowy szt 30
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51
Beschreibung: 1. Cewnik urologiczny typu Foley, dwudrożny, silikonowy, sterylny, jednorazowy, z balonem utrzymującym, dostępne rozmiary: Ch 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, LUB CH8-24 pakowany pojedynczo. szt. 4 000 2. Cewnik urologiczny typu Foley, trójdrożny, silikonowy, sterylny, jednorazowego użytku, z kanałem do irygacji pęcherza, z balonem, końcówka atraumatyczna. Rozmiary: 16–26 Ch lub 16-24 Ch. Pakowany pojedynczo. szt 500
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52
Beschreibung: 1. Cewnik urologiczny typu Foley, dwudrożny, silikonowany (lateks silikonowany), z końcówką Tiemanna, z balonem, sterylny, jednorazowego użytku. Rozmiary: 12, 14, 16, 18, 20, 22 Ch. Pakowany pojedynczo. szt. 250
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53
Beschreibung: 1. Cewnik urologiczny jednorazowy jałowy TIEMANN dopęcherzowy, bezbalonowy, dł. 400 mm CH 8-24 szt. 800 2. Cewnik urologiczny jednorazowy jałowy COUVELAIRE, dopęcherzowy, bezbalonowy CH 8-22 szt. 2 500
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54
Beschreibung: 1. Zatyczka do cewników Foleya, sterylna szt. 1 200
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55
Beschreibung: 1. Cewnik Foley 100% silikon ze strzykawką z 10% roztworem gliceryny z mozliwością utrzymania do 84-90 dni, rozmiary 12, 14, 16, 18, 20, 22F szt. 250
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56
Beschreibung: 1. Cewnik urologiczny typu Dufour, trójdrożny, wykonany w 100% z silikonu, pokryty hydrożelem, z balonem. Rozmiary: 18–24 Ch. Pojemność balonu: 50–80 ml (w zależności od rozmiaru). Sterylne, jednorazowego użytku, pakowane pojedynczo. szt. 400
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57
Beschreibung: 1. Cewnik Nelaton - tworzywo PCV - powierzchnia zmrożona, długość min 400 mm opakowanie folia/papier - rozm. Ch 5 szt 20 2. Cewnik Nelaton - tworzywo PCV - powierzchnia zmrożona, długość min 400 mm opakowanie folia/papier - rozm. Ch 6 szt 100 3. Cewnik Nelaton - tworzywo PCV - powierzchnia zmrożona, długość min 400 mm opakowanie folia/papier - rozm. Ch 8 szt 100 4. Cewnik Nelaton - tworzywo PCV - powierzchnia zmrożona, długość min 400 mm opakowanie folia/papier - rozm. Ch 10 szt 1 800 5. Cewnik Nelaton - tworzywo PCV - powierzchnia zmrożona, długość min 400 mm opakowanie folia/papier - rozm. Ch 12 szt 300 6. Cewnik Nelaton - tworzywo PCV - powierzchnia zmrożona, długość min 400 mm opakowanie folia/papier - rozm. Ch 14 szt 300 7 Cewnik Nelaton - tworzywo PCV - powierzchnia zmrożona, długość min 400 mm opakowanie folia/papier - rozm. Ch 16 szt 300 8 Cewnik Nelaton - tworzywo PCV - powierzchnia zmrożona, długość min 400 mm opakowanie folia/papier - rozm. Ch 18 szt 200 9 Cewnik Nelaton - tworzywo PCV - powierzchnia zmrożona, długość min 400 mm opakowanie folia/papier - rozm. Ch 20 szt 100 10 Cewnik Nelaton - tworzywo PCV - powierzchnia zmrożona, długość min 400 mm opakowanie folia/papier - rozm. Ch 22 szt 100
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58
Beschreibung: 1. Cewnik (dren) typu Pezzer, wykonany z lateksu silikonowanego, przeznaczony do drenażu. Cewnik elastyczny, gładki, odporny na załamania, z otworem drenażowym. Rozmiary: 18–36 Ch. Sterylny, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo w opakowanie typu folia/papier. szt 900
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59
Beschreibung: 1. Cewnik do embolektomii Fogarty'ego jednokanałowy, dł. 60-80 cm z balonem zakończonym nasadką z mandarynem F2-F10 szt 10
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60
Beschreibung: 1. Cewnik (dren) do drenażu klatki piersiowej z trokarem, sterylny, jednorazowego użytku, wykonany z miękkiego, elastycznego materiału medycznego (np. PVC/TPU) bez lateksu, z atraumatycznym otworem końcowym i bocznymi oczkami, z radiopatyczną linią (RTG) umożliwiającą kontrolę położenia, ze skalowaniem co 1-2 cm oraz uniwersalnym łącznikiem do systemu drenażowego. Dostępne rozmiary: 22 F, 24 F, 28 F. szt 50
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61
Beschreibung: 1. Sonda żołądkowa (zgłębnik) z PCV sztywna, powierzchnia satynowa, kolor konektora oznaczający kod średnicy cewnika zamknięty koniec i min. dwa otwory boczne, z obłym zakończeniem - dł. min. 75-80 cm - rozm. Ch 6, Ch 12, Ch 14, Ch 16, Ch 18 ,Ch 20,Ch22,Ch 24opakowanie folia/papier szt 500
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 62
Beschreibung: 1. Jednorazowy zestaw do gastrostomii CH18. Metoda bezpośrednia do żołądka szt. 10
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 63
Beschreibung: 1. Zestaw Mono J zawierający: cewnik wykonany z materiału 2-warstwowego innego niż poliuretan o/z dł. 90cm, prowadnicę pokrytą Ptfe dł. 150cm, rozmiary 6F/ 7F/ 8F szt. 10
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 64
Beschreibung: 1. Prowadnica Lunderquista dł. 85 cm, 0,035 z bezpiecznym miękkim końcem donerkowym. Koniec miękki na dł. 4,5cm następnie półsztywny na dł. 5,5 cm. szt. 90
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 65
Beschreibung: 1. Zestaw do szynowania moczowodów z cewnikiem podwójnie zagiętym do urs, sterylny. Skład zestawu: cewnik typu JJ typ otwarto-otwarty lub otwarto-zamknięty wykonany z poliuretanu skalowany co 1cm z linią pozycjonującą sterowany popychacz połączony z cewnikiem nawet po usunięciu prowadnicy. Prowadnica z ruchomym rdzeniem. Popychacz dł. min. 80cm, rozmiar 4,8F dł. 26/28/30 cm szt. 500
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 66
Beschreibung: 1. Cewnik Pigtail otwarty/ zamknięty z poliuretanu, cewnik skalowany co 1cm z linią pozycyjną biegnącą wzdłuż cewnika, prowadnica 100cm, popychacz 45cm, klamra, CH 4,8 dł. 26 cm szt. 10 2. Cewnik Pigtail otwarty/ zamknięty z poliuretanu, cewnik skalowany co 1cm z linią pozycyjną biegnącą wzdłuż cewnika, prowadnica 100cm, popychacz 45cm, klamra, CH 6 dł. 26 cm szt. 10
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 67
Beschreibung: 1. Cewnik moczowodowy prosty, skalowany co 1cm, mandryn metalowy, CH 5, dł. 69-70 cm szt. 50 2. Cewnik moczowodowy prosty, skalowany co 1cm, mandryn metalowy, CH 6, dł. 69-70 cm szt. 40
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 68
Beschreibung: 1. Opatrunek mocujący do cewników centralnych, przezroczysty o działaniu bakteriobójczym zawierający chlorhexidin, z kompresem żelowym paroprzepuszczalnym rozmiar 8,5 cm. X 11,5 cm. Op. po 25 sztuk opak. 20
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 69
Beschreibung: 1. Zestaw do nefrostomii sterylny w składzie: igła chiba 18g skalowana co 1cm, cewnik typu J z poliuretanu pokrytego hydrożelem z balonem 2-2,5 ml, drut wiodący kompatybilny z cewnikiem, łacznik do worka na mocz rozmiary CH8,CH10 szt. 100
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 70
Beschreibung: 1. Zestaw do cystostomii z cewnikiem Pigtail roz. CH 12, CH 14 wykonanym z silikonu z balonem, w składzie: cewnik, skalpel, trokar rozrywalny, fiksator przylepny, worek na mocz 2l, lub w składzie: cewnik, skalpel, rozdzierany trokar, zatyczka stożkowa. szt. 20
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 71
Beschreibung: 1. Cewnik obturacyjny 2-kanałowy, centralnie otwarty, wykonany z poliuretanu z balonem bez lateksu. Widoczny w RTG, skalowany co 1cm. Balon 1,5ml. Rozmiar 5F szt. 10
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 72
Beschreibung: 1. Staza taktyczna do użycia w sytuacji zranienia kończyn z masywnym krwawieniem tętniczym lub żylnym niemożliwym do opanowania tradycyjnymi sposobami. Wielkość po spakowaniu 15-18cm x 4-6,5cm +/-10% szt. 50
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 73
Beschreibung: 1. Pas do stabilizacji miednicy, przeznaczony do unieruchomienia i stabilizacji obręczy miednicznej u pacjentów z urazami. Wykonany z wytrzymałego materiału tekstylnego, regulowany, zapinany na rzep lub klamrę, umożliwiający szybkie założenie i dopasowanie. Wielokrotnego użytku. Rozmiar uniwersalny lub zakres regulacji umożliwiający dopasowanie do dorosłych pacjentów. szt. 5
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 74
Beschreibung: 1. Kołnierze ortopedyczne mały szt. 10 2 Kołnierze ortopedyczne średni szt. 10 3 Kołnierze ortopedyczne duży szt. 30
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 75
Beschreibung: 1. Nebulizator bez zaworu do podawania leku z antyprzelewową konstrukcją pozwalającą na skuteczne dzialanie w zakresie 0-90 stopni, ze stabilną podstawką dyfuzora 0-360 stopni, skalowany z podziałką 1ml lub 2ml, z łącznikiem T. MMAD 2,7 µm lub 3,1µm. W zestawie przestrzeń martwa 12 cm lub bez przestrzeni martwej (możliwość wpiecia do układu za pomocą łącznika T) i dren 210 cm lub 180 cm, . Czysty biologicznie. szt. 200
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 76
Beschreibung: 1. Przewód do cystoskopu lub resektoskopu, pojedynczy szt. 1 750
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 77
Beschreibung: 1. Prowadnice do ureterorenoskopii z PTFE 3,5 Fr lub 0,035", dł. 150 cm szt. 700
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 78
Beschreibung: 1. Prowadnice do URS NITINOL. Prowadnica wykonana z nitinolowego rdzenia pokryta powłoką hydrofilową na długość 40 cm lub na całej długości. Całkowita dł. 150 cm z miękką końcówką prostą lub zakrzywioną szt. 230
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 79
Beschreibung: 1. Filtr wykonany z materiału jednostronnie nieprzepuszczalnego dla płynów (uszczelniający pokrywę ssaka), jednorazowy. Filtr do aquapuratora szt. 450
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 80
Beschreibung: 1. Elektroda neutralna, jednorazowa, dzielona 157-176 x 113-122 mm szt. 3 000
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 81
Beschreibung: 1. Uchwyt monopolarny, jednorazowy z dwoma przyciskami i nozykiem, wtyk do diatermii 3-PIN, dł. kabla 3 m szt. 2 000
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet nr 82
Beschreibung: 1. "Zamknięty system do drenażu pooperacyjnego ran, po zabiegach mastektomii, w składzie: uniwersalny łącznik do drenów 10-18 CH, przewód łączący 1050cm, komora 300ml z zastawkami na wejściu i wyjściu komory, worek zbiorczy 600ml na drenaż. LUB Zamknięty, niskociśnieniowy zestaw do drenażu pooperacyjnego składający się z poliuretanowej komory ssącej o poj. 110 ml z własnym systemem podwieszania, z 2 zastawkami antyzwrotnymi na wejściu i wyjściu, generującego podciśnienie 75 mmHg, z drenu łączącego z klamrą i łącznikiem do dedykowanego drenu pooperacyjnego; z wymiennego worka na drenaż wolnego od PVC o poj. 700 ml z zastawką antyzwrotną i filtrem hydrofobowym; z drenu pooperacyjnego typu Redon, dł. 75 cm, w rozmiarach 10/14/18CH do wyboru. Zestaw pakowany podwójnie." szt. 80
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 83
Beschreibung: 1. Wielorazowa elektroda czynna z uchwytem, uchwyt elektrody 4 mm szeroki, 2 przyciski. Kabel 4-5 m, wtyk 3 - pin. Kompatybilny z aparatem do diatermii firmy EMED szt. 10
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet nr 84
Beschreibung: 1. Kabel biopolarny, dł. 3m, złącze proste, wtyk SDS. Kabel kompatybilny z aparatem Spectrum firmy Emed szt. 15
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet nr 85
Beschreibung: 1. Kabel elektrody neutralnej, jednorazowej, dł. 3-5m, wtyk płaski szt. 1
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 86
Beschreibung: 1. Pętla resekcyjna, wielorazowa, do resektoskopu Storz monopolarnego, do optyki 12, 30 stopni szt. 10 2. Pętla kulkowa do resektoskopu Storz monopolarnego, wielorazowa, do optyki 12, 30 stopni szt. 10
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 87
Beschreibung: 1. Pętla resekcyjna, wielorazowa do resektoskopu monopolarnego Polmed do optyki 12, 30 stopni szt. 10 2. Pętla kulkowa, wielorazowa do resektoskopu monopolarnego Polmed z do optyki 12, 30 stopni szt. 10
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet nr 88
Beschreibung: 1. Pętla wielorazowa tnąca bipolarna 24/26 Fr do resektoskopu bipolarnego Storz szt. 10 2. Elektroda waporyzacyjna, kulkowa, bipolarna lub bipolarna enukleacyjna 24/26 FR do resektoskopu bipolarnego Storz szt. 10
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 89
Beschreibung: 1. Jednorazowe rozszerzadło do cewki moczowej zakończone oliwką Bougie a Boule CH 20, 22, 24, 26, 28 szt. 30
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet nr 90
Beschreibung: 1. "Jednorazowa elektroda neutralna, dzielona pow. 85 cm2, z pierścieniem zewnętrznym ekwipotencjalnym o pow. 23 cm2 z włókniny przylegającej całą powierzchnią do skóry pacjenta LUB Jednorazowa elektroda neutralna o wymiarach 150-163,5 x 117-120mm, dzielona powierzchnia aktywna 104-105 cm2, wykonana z hydrożelu. Elektroda kompatybilna z diatermią firmy Erbe. Opak. = 50 szt. Dopuszcza się zaoferowanie innych opakowań z przeliczeniem wymaganych ilości. LUB Elektrody powrotne bez kabla, dla dorosłych i dzieci, dzielone, hydrożelowe, na podłożu z pianki PE, rozmiar 157 x 133 mm, powierzchnia przewodząca 107 cm², powierzchnia całkowita 177 cm², impedancja <2 Ohm przy 500 kHz, maksymalna temperatura <3,5 C°@ 700 mA, współpraca z systemem kontroli przylegania, z orientacją kierunkową do pola operacyjnego (dłuższy bok prostopadle do pola operacyjnego), każda elektroda zapakowana indywidualnie z etykietą do wklejania do protokołu pacjenta, opakowanie zbiorcze 100szt. " opak. 80
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet nr 91
Beschreibung: 1. Kabel do jednorazowych elektrod neutralnych, dł. 5m, kompatybilny z diatermią firmy Erbe. szt. 2
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet nr 92
Beschreibung: 1. Mankiet infuzyjny wielokrotnego użytku. Mankiet do szybkiego przetaczania o poj. 500 ml przezroczysty z manometrem umieszczonym w górnej części o zakresie 0-700 mmHg. Od mankietu odchodzi dren łączący gruszkę z zaworem ręcznym. Całość pozbawiona lateksu. szt. 2
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet nr 93
Beschreibung: 1. Nożyczki chirurgiczne preparacyjne zagięte typ Metzenbaum z wkładką 200mm,końce tępo-tępe szt. 3 2. Nożyczki preparacyjne chirurgiczne zagięte typ Metzenbaum z wkładką180mm końce tępo-tępe szt. 12 3. Noźyczki chirurgiczne, preparacyjne zagięte typ Metzenbaum z wkładką 160mm końce tępo-tępe szt. 8
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet nr 94
Beschreibung: 1. Mata na narzędzia chirurgiczne jednorazowego użytku, antypoślizgowa, jałowa, dł. maty 25-28cm x 40cm +/-10% szt. 100
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet nr 95
Beschreibung: 1. Wielofunkcyjny zestaw do drenażu klatki piersiowej z automatyczną kontrolą ssania z dwoma drenami, wyskalowany do objętości 2150 ml - 2200 ml, szt. 25
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet nr 96
Beschreibung: 1. Aplikator do wielokrotnego pobierania i wstrzykiwania z filtrem cząsteczkowym 5µm, filtrem aerozolowym 0,2µm. Zastawka otwierająca drogę dla płynu przy przyłączonej strzykawce. Stała boczna osłona portu przy otwartej zatyczce (wolne od PCV) szt 6 700 2. Strzykawka trzyczęściowa jednorazowa użytku z końcówką do nakręcania luer lock rozmiar 10, 20, 30, 60 ml (wolne od PCV) do pracy z cytostatykami szt 12 000 3. Koreczek wielofunkcyjny czerwony, końcówka ż/m (wolne od PCV) szt 31 000 4. Przyrząd do podawania cytostatyków z dwoma bezigłowymi zastawkami do przyłączania opakowań z cytostatykami. Zakończenie drenu membraną umożliwiającą wypełnienie linii w układzie zamkniętym bez wycieku płynu oraz osłoną eliminującą ryzyko kontaktu z lekiem. Bezigłowy port na drenie dla dodatkowego podania leku. Możliwość podawania jedną linią dwóch dawek cytostatyków i przepłukiwania linii bez rozłączania elementów zestawu (wolne od PCV). W wersji zwykłej i pomarańczowej/bursztynowej. Rozwiązanie Air stop zapobiega dostaniu się powietrza do drenu po zakończeniu infuzji. szt. 500 5. Światłoczuły przyrząd do podawania cytostatyków z czterema bezigłowymi zastawkami do przyłączania opakowań z cytostatykami. Zakończenie drenu membraną umożliwiającą wypełnienie linii w układzie zamkniętym bez wycieku płynu oraz osłoną eliminującą ryzyko kontaktu z lekiem. Bezigłowy port na drenie dla dodatkowego podania leku. Możliwość podawania jedną linią dwóch dawek cytostatyków i przepłukiwania linii bez rozłączania elementów zestawu (wolne od PCV). W wersji zwykłej i pomarańczowej/ bursztynowej. Rozwiązanie Air stop zapobiega dostaniu się powietrza do drenu po zakończeniu infuzji. szt 1 000 6. Zestaw do przygotowania cytostatyków z możliwością przyłączenia do linii do podawania cytostatyków. Zakończenie drenu membraną umożliwiającą wypełnienie linii w układzie zamkniętym bez wycieku płynu oraz osłoną eliminującą ryzyko kontaktu z lekiem. Zastawka bezigłowa do dodania leku chroniąca przed kontaktem z lekiem z portem bezigłowym otwierającym drogę tylko w momencie przyłączenia strzykawki do rozpuszczania leku (wolny od PCV). Linia przezroczysta i linia bursztynowa. szt 15 000 7. Worki osłonowe na flakony 500 ml do 1000ml szt 2 000 8. Łącznik międzystrzykawkowy, dodatkowy uchwyt chroniący przed przypadkowym dotknięciem miejsc połączeń ze strzykawką, dwa porty dla strzykawek z fabrycznie nałożonymi osłonami pakowany pojedynczo sterylnie (wolne od PCV). szt 3 000 9. Igła typu Hubera ze szlifem łyżeczkowym zagięta pod kątem 90º ze skrzydełkami, drenem i zaciskiem. Rozmiary: 19G x 15mm, 20G x 15mm, 22G x 15mm, 19G x 20mm, 20G x 20mm, 22G x 20mm, 19G x 25mm, 20G x 25mm, 22G x 25mm. szt 1 500 10. Zestaw do punkcji opłucnej. Skład zestawu: kaniula punkcyjna 1,8 mm x 80 mm, dren łączący z końcówką lock, strzykawka trzyczęściowa omnifix 60 ml, worek 2,0 l, kranik trójdrożny. szt 100 11. Zestaw do pomiaru diurezy. Dren łączący 170 cm z zaciskiem ślizgowym i końcówką do cewnika. Bezigłowy samouszczelniający się port na drenie do pobierania próbek. Połączenie drenu z komorą zapobiegające zamknięciu światła drenu. Sztywna plastikowa komora 500 ml z dokładną i czytelną skalą. Dwa filtry w komorze. Zabezpieczenie zastawką antyrefluksową przed cofaniem moczu z komory. Wymiana worka bez ryzyka wylania moczu. Do mocowania zestawu paski z regulacją długości i wysuwany wieszak. Wymienny worek z odpływem. szt 5 12. Aparat do przygotowywania i pobierania leków typu Mini-Spike Plus z zastawką otwierającą drogę dla płynu tylko w chwili przyłączenia strzykawki zapobiegającą przypadkowemu wyciekowi płynu. szt. 10 000 13. "Zestaw w skład którego wchodzi: 1. port polisulfonowy w kształcie delty z komorą tytanową i silikonową membraną o średnicy 12 mm. Wysokość portu 13,2 - 13,5 mm. Cewnik silikonowy 8,5F (1,1 mm x 2,8 mm), o długości 800 mm, nie podłączony trwale do portu. Cewnik oznaczony co 1 cm i opisany co 5 cm, łączenie cewnika z kaniulą wyjściową portu za pomocą pierścienia mocującego. Port w jednym sterylnym opakowaniu z akcesoriami wprowadzającymi, niezbędnymi do implantacji metodą Seldingera, 2. cewnik zakończony bezigłowym łącznikiem Luer, 3. minimum 1 pierścień łączący, 4. podnośnik żyły, 5. dwie igły proste 22G, 6. Igła typu Seldingera 18G, 7. drut prowadnik typu J, 8. Osłonka rozrywalna 9F z rozszerzaczem naczynia, 9. tunelizator tępo zakończony, 10. strzykawka min. 10 ml, 11. igła do podawania leków 20G ze skrzydełkami, drenem i zaciskiem. LUB Zestaw w skład którego wchodzi: 1. port z polieteroeteroketonu (PEEK) i tytanu w kształcie delty z silikonową membraną o średnicy 13 mm (standard) i 10,8 mm (niskoprofilowy). Wysokość portu 13,7 mm (standard) i 11,3 mm (niskoprofilowy). Cewnik silikonowy 6,5F (1,1 mm x 2,2 mm), o długości 500 mm, nie podłączony trwale do portu. Cewnik oznaczony co 1 cm i opisany co 5 cm, łączenie cewnika z kaniulą wyjściową portu za pomocą pierścienia mocującego. Port w jednym sterylnym opakowaniu z akcesoriami wprowadzającymi, niezbędnymi do implantacji metodą Seldingera, 2. łącznik Luer, 3. minimum 1 pierścień łączący, 4. podnośnik żyły, 5. Igłą prosta 22G, 6. Igła typu Seldingera G18 typu V wyposażona w śluzę, 7. drut prowadnik typu J, 8. Osłonka rozrywalna 7F z rozszerzaczem naczynia, 9. tunelizator tępo zakończony, 10. Strzykawka min. 10 ml, 11. igła do podawania leków 20G ze skrzydełkami, drenem i zaciskiem Wymagana możliwość stosowania portu w MRI oraz podawania kontrastu pod wysokim ciśnieniem (325 psi) w CT. Opakowanie portu powinno posiadać instrukcję w języku polskim, zawierającą m.in. informacje na temat stosowania portu w CT i MRI oraz paszport portu także w języku polskim oraz informator dla pacjenta." zestaw 120
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet nr 97
Beschreibung: 1. Jałowy żel do cewnikowania zawierający lidokainę i chlorheksydynę, przeznaczony do znieczulenia i nawilżenia cewki moczowej podczas cewnikowania. Wyrób w jałowym aplikatorze typu harmonijkowego o pojemności ok. 8,5 g lub w ampułkostrzykawce o pojemności 6–11 ml. Sterylne, jednorazowego użytku. Opakowanie handlowe: 10 lub 25 szt. (z odpowiednim przeliczeniem ilości). szt. 13 250
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet nr 98
Beschreibung: 1. Wziernik ginekologiczny S, M, L, sterylny. szt. 1 500 2. Wziernik ginekologiczny XS, XXS, sterylny. szt. 700
Los: LOT-0099
Titel: Pakiet nr 99
Beschreibung: 1. Szkiełka podstawowe z polem do opisu op. a'50 szt., matowe z jednej strony opak. 20 2. Szczotki sterylne do wymazów ginekologicznych, końcówka typu wachlarzyk szt. 700
Los: LOT-0100
Titel: Pakiet nr 100
Beschreibung: 1. "ENDORETKA - przyrząd do biopsji błony śluzowej mięśnia macicy, do pobieranie materiału komórkowego z jamy macicy. Średnica CH 9, długość robocza 23cm." szt. 300
Los: LOT-0101
Titel: Pakiet nr 101
Beschreibung: 1. Klipsy tytanowe, rozmiar M L (średnio duże), zamykane oczkowo, wymiary: dł. 7,9 mm, rozwartość ramion 8,1 mm, dł. zamkniętego klipsa 9,0 mm, kompatybilne z klipsownicą AESCULAP x 120szt. op. 10
Los: LOT-0102
Titel: Pakiet nr 102
Beschreibung: 1. Jednorazowy ekstraktor do usuwania zszywek do skóry, metalowy z plastikową rączką, sterylny. szt. 600
Los: LOT-0103
Titel: Pakiet nr 103
Beschreibung: 1. Jednorazowy endoskopowy ustnik z gumką szt. 2 000 2. Jednorazowa szczotka czyszcząca do kanałów roboczych endoskopu, dwustronna, średnica włosia 5-6 mm, długość 230 cm, średnica cewnika 1,8 - 2,4mm szt. 550
Los: LOT-0104
Titel: Pakiet nr 104
Beschreibung: 1. Zestaw uniwersalny 2 warstwowy ze wzmocnieniem. Pakiet opakowany w co najmniej jedną warstwę papier folia, oznaczony z metryczkami. Zestaw musi zawierać min.: 1) taśmę operacyjną 9-10x50cm; 2) serwetę na stół Mayo (wzmocnioną) 78-80x145cm; 3) 2 x serwety operacyjne wzmocnione lub padem chłonnym 75x90cm 4) serwetę operacyjną wzmocnioną lub z padem chłonnym 170-200x180-200cm; 5) serwetę operacyjną wzmocnioną lub z padem chłonnym 150x240-250cm; 6) serwetę na stolik narzędziowy 140-150x190cm - wzmocniona. Gramatura min. 109 g/m2 w strefie krytycznej. Serwety bez zawartości włókien celulozy. zestaw 3 000
Los: LOT-0105
Titel: Pakiet nr 105
Beschreibung: 1 Zestaw do cystoskopii min. 2 warstwowy. Pakiet opakowany w co najmniej jedną warstwę papier/ folia, oznaczony z metryczkami. Pakiet musi mieć min.: 1) pokrowce na kończyny 60 x 110-115 cm; 2) serwetę ginekologiczną 75x 175cm z otworem na krocze 9 cm x 15-17 cm; 3) serwetę na stolik instrumentariuszki 150 x 70-190 cm. Tolerancja wymiarów elementów obłożenia +/- 25% zestaw 1 000
Los: LOT-0106
Titel: Pakiet nr 106
Beschreibung: 1. Zestaw ginekologiczny, sterylny jednorazowy min. 2-warstwowy. Pakiet musi zawierać min. 1) 1. Serwetę na stolik instrumentariuszki 150 cm x 190 cm 2) 1 serwetę 75cm x 90-120cm pod pacjenta 3) 1 serwetę 160-180/240-260 cm z otworem na krocze 10x15 cm i zintegrowanymi osłonami na kończyny dolne. Pakiet opakowany w co najmniej jedną warstwą papier/folia, oznaczony metryczkami. zestaw 900
Los: LOT-0107
Titel: Pakiet nr 107
Beschreibung: 1. Obłożenie jednorazowe - zestaw do operacji kończyn min. 2 warstwowe. Pakiet opakowany w co najmniej jedną warstwę papier/ folia wyraźnie oznaczony z metryczkami. Pakiet musi mieć min. serwetę na stół Mayo, serwetę na stół do instrumentarium 150 x 190cm, serwetę do operacji kończyn wzmocnioną lub z padem chłonnym 225-230 x 300cm. Wymiary poszczególnych elementów obłożenia +20%. Gramatura w miejscu wzmocnienia min. 68-109 g/m2. szt. 450
Los: LOT-0108
Titel: Pakiet nr 108
Beschreibung: 1. Zestaw do operacji żylaków min. 2 - warstwowy ze wzmocnieniem. Skład zestawu co najmniej: 1) serweta na stolik Mayo (wzmocniona) 75-80 x 145-150 cm, 2) Taśma z przylepcem 9-10 x 45-50 cm, 3) serweta na stół narzędziowy 150 x 190cm, 4) serweta dolna, wzmocniona z wycięciem U 200-230 x 260cm, 5) serweta górna 150-175 x 240 cm, 6) serweta przylepna 75x90 cm. Opakowanie papier-folia, z przynajmniej dwoma naklejkami do wklejenia do dokumentacji. Gramatura obłożenia w miejscach krytycznych min.109 g/m2. zestaw 150
Los: LOT-0109
Titel: Pakiet nr 109
Beschreibung: 1. Zestaw do operacji urologicznych 2-warstwowy. Skład zestawu: 1) serweta na stół narzędziowy 150 x 190 cm, 2) taśma przylepna, 3) 1 serweta TUR 175-270 x 170-225 cm zintegrowana z nogawicami, z przylepnym otworem o średnicy 5-7 cm, z torbą na płyny z filtrem i poretem do ssaka oraz otworem nadłonowym 5-8cm. Tolerancja wymiarów +/- 10%. Opakowanie papier - folia, przynajmniej dwie naklejki do wklejenia do dokumentacji. zestaw 800
Los: LOT-0110
Titel: Pakiet nr 110
Beschreibung: 1. Zestaw do operacji stawu biodrowego. W skład zestawu wchodzi min.: 1 serweta do nakrycia stołu instrumentariuszki rozm. 140cmx190cm, 1 serweta do nakrycia stolika Mayo rozm. 80cm x 145 cm, 1 serweta operacyjna 75cm x 90 cm, 1 serweta operacyjna 150cm x 200 cm, 1 osłona na kończynę 35cm x 120 cm, 1 serweta samoprzylepna z wycieciem 10x 100 cm lub z wycięciem U (6,5x95cm) 200 cm x 260 cm, 2 taśmy samoprzylepne 10cm x 50cm, 1 serweta samoprzylepna 170cm x 300 cm lub anastezjologiczna 225x270 cm. Laminat min 3 warstwowy w całości lub 3 warstwowy w obszarze krytycznym a w pozostałym 2 warstwowy, foliowany, nieprzemakalny. Na opakowaniu dwie odklejane etykiety z numerem serii, datą ważności produktu. Tolerancja wymiarów poszczególnych elementów obłożenia +/-20%. zestaw 600
Los: LOT-0111
Titel: Pakiet nr 111
Beschreibung: 1. Zestaw do artroskopii kolana. W skład zestawu wchodzi min.: 1 serweta stołu Mayo 78 x 145 cm wzmocniona w całości lub ze wzmocnieniem 76x85cm; 2 taśmy op. 9 x 50cm; 1 serweta na stół do instrumentarium składana 150 x 190 cm; 1 serweta do artroskopii z torebką na płyny. Laminat dwuwarstwowy foliowany, nieprzemakalny, w części chłonnej polipropylen. Na opakowaniu dwie odklejane etykiety z numerem serii, datą ważności produktu. Tolerancja wymiarów poszczególnych elementów obłożenia +/-20%. zestaw 250
Los: LOT-0112
Titel: Pakiet nr 112
Beschreibung: 1. Serweta 75 x 90cm. Laminat dwuwarstwowy, PE+PP (polietylen, polipropylen) foliowany, nieprzemakalny. Na opakowaniu dwie odklejane etykiety z numerem serii, datą ważności produktu. szt. 9 000 2. Przesłona przyklejana 50 x 60cm, otwór Ø 6 - 8 cm. Laminat dwuwarstwowy, PE+PP (polietylen, polipropylen) foliowany, nieprzemakalny. Na opakowaniu dwie odklejane etykiety z numerem serii, datą ważności produktu. szt. 700 3. Przesłona przyklejana 75 x 90cm, otwór Ø 6 - 8 cm. Laminat dwuwarstwowy, PE+PP (polietylen, polipropylen) foliowany, nieprzemakalny. Na opakowaniu dwie odklejane etykiety z numerem serii, datą ważności produktu. LUB jałowej serwety wykonanej z włókniny dwuwarstwowej (włóknina polipropylenowa + folia polietylenowa) i wymiarach 75 cm x 90 cm z otworem otoczonym taśmą samoprzylepną o Ø 7 cm. szt. 1 250
Los: LOT-0113
Titel: Pakiet nr 113
Beschreibung: 1. Torebka na płyny 30 - 43 x 40-43cm. Wykonana z folii samoprzylepnej jałowej. Tolerancja wymiarów +20%. szt. 2 200
Los: LOT-0114
Titel: Pakiet nr 114
Beschreibung: 1. "Zestaw porodowy jednorazowy 3 częściowy. Zestaw porodowy (przedporodowy) zawiera co najmniej: 1 podkład chłonny 40x60cm, 1 podkład papierowy 60x60cm, 2 papierowe ręczniki do rąk 40x40 cm, 2 pary sterylnych rękawiczek. Zestaw porodowy (porodowy) zawiera co najmniej: 1 gruszka do odsysania wydzielniy, 4 zaciski pępowinowe, 4 gaziki 15x15 cm, 1 para sterylnych nożyczek. Zestaw porodowy (poporodowy) zawiera co najmniej: 1 opaska identyfikacyjna dla noworodka, 1 kocyk dla noworodka 100x60cm, 1 pieluszka dla noworodka, 2 chusteczki papierowe 11x20cm, 1 podpaska higieniczna siatkowa 20x7 cm, 1 plastikowa torba na łożysko. Tolerancja wymiarów +/-10% LUB zestaw porodowy o składzie: Pakiet Przedporodowy A: 1 x Podkład chłonny 40cm x 60cm z superabsorbentem; 1 x Serweta chirurgiczna 50cm x 50cm 2-warstwowa, z warstwą celulozową; 2 x Serwetka chłonna 30cm x 30cm; 1 x Rękawice chirurgiczne lateksowe bezpudrowe rozm. 7,0 [PARA],1 x Rękawice chirurgiczne lateksowe bezpudrowe rozm. 7,5 [PARA] Pakiet Porodowy B: 1 x Gruszka z miękkim końcem nr 2 (poj. 24ml) - dla niemowląt, 4 x Zaciskacz do pępowiny biały, 4 x Kompres z włókniny 30G 4W 7,5cm x 7,5cm, 1 x Nożyczki do cięcia pępowiny zaokrąglone metalowe 12cm, Pakiet Poporodowy C, 1 x Opaska identyfikacyjna dla noworodków z wkładaną karteczką, niebieska 1 x Kocyk flanelowy 80cm x 100cm, 2 x Serwetka chłonna 30cm x 30cm, 1 x Pieluszka dla noworodka Mini (2-6 kg) 1 x Podkład ginekologiczno-położniczy 34cm x 9cm, 1 x Worek na odpady 40cm x 50cm, przezroczysty 2 x Kompres z gazy 17N 16W 10cm x 10cm, 1 x Czapeczka dla noworodka." zestaw 10
Los: LOT-0115
Titel: Pakiet nr 115
Beschreibung: 1. Pokrowiec na przewody 15-17 x 240cm. Elastyczna lub perforowana końcówka prosta lub zwężana. Wykonany z folii (polietylenu). szt 3 500
Los: LOT-0116
Titel: Pakiet nr 116
Beschreibung: 1. Osłona na kończynę 38-41x80cm, jałowa, wykonana z laminatu dwuwarstwowego. W zestawie powinna być taśma lepna. Zestaw z metryczką. Tolerancja wymiarów +/-10% szt 50
Los: LOT-0117
Titel: Pakiet nr 117
Beschreibung: 1. Ubrania jednorazowe. Koszula operacyjna - wykonana z włókniny przepuszczającej powietrze. Min. jedna kieszeń (na dole bluzy). Kolor niebieski lub zielony. Wycięcie V pod szyją. Obwód klatki piersiowej w cm: S-52-54, M-57-58, L-60-61, XL-63-66. Spodnie operacyjne - wykonane z włókniny przepuszczającej powietrze. Wiązane na troki, nogawki bez ściągaczy. Kolor niebieski lub zielony. Długość nogawek w cm: S-104-105, M-106-107, L-108-110, XL-110-115. szt. 250
Los: LOT-0118
Titel: Pakiet nr 118
Beschreibung: 1. Gaza opatrunkowa bawełniana wyjałowiona 17- nitkowa 1/2 m2 szt. 600 2. Gaza opatrunkowa bawełniana wyjałowiona 17- nitkowa 1 m2 szt. 12 000
Los: LOT-0119
Titel: Pakiet nr 119
Beschreibung: 1. Gaza hemostatyczna - utleniona celuloza, wchłanialna, 7-7,5 x 5cm szt. 30 2. Gaza hemostatyczna - utleniona celuloza, wchłanialna, 7,0-7,5 x 10cm szt. 20 3. Gaza hemostatyczna - utleniona regenerowana celuloza, wchłanialna, 7-7,5 x 10cm szt. 60 4. Gaza hemostatyczna - utleniona regenerowana celuloza, wchłanialna, 7-7,5 x 5cm szt. 70
Los: LOT-0120
Titel: Pakiet nr 120
Beschreibung: 1. Gazik do dezynfekcji skóry, lekko nasączone alkoholem. Rozmiar 30mm x 30-32,5mm / 30mm x 60-65mm po rozłożeniu. Tolerancja wymiarów + 5%. Opakowanie 100 szt. opak. 150
Los: LOT-0121
Titel: Pakiet nr 121
Beschreibung: 1. Lignina rolka 150 g szt. 40
Los: LOT-0122
Titel: Pakiet nr 122
Beschreibung: 1. Lignina arkusze wata celulozowa bielona 40 x 60 cm opakowanie 5 kg op. 70
Los: LOT-0123
Titel: Pakiet nr 123
Beschreibung: 1. Opaska dziana wiskozowa 4 m x 15 cm szt. 4 000 2. Opaska dziana wiskozowa 4 m x 10 cm szt. 7 000 3. Opaska dziana wiskozowa 4 m x 5 cm szt. 2 000
Los: LOT-0124
Titel: Pakiet nr 124
Beschreibung: 1. Opaska gipsowa 3 m x 10 cm wiążąca 5-6 min. szt. 2 000 2. Opaska gipsowa 3 m x 12 cm wiążąca 5-6 min. szt. 2 000 3. Opaska gipsowa 3 m x 14-15 cm wiążąca 5-6 min. szt. 3 000
Los: LOT-0125
Titel: Pakiet nr 125
Beschreibung: 1. Opaska elastyczna z zapinką tkana 5 m x 10 cm szt. 2 500 2. Opaska elastyczna z zapinką tkana 5 m x 12 cm szt. 5 000 3. Opaska elastyczna z zapinką tkana 5 m x 15 cm szt. 9 000
Los: LOT-0126
Titel: Pakiet nr 126
Beschreibung: 1. Elastyczny przylepiec chirurgiczny włókninowy 10 cm x 10 m szt. 40 2. Elastyczny przylepiec chirurgiczny włókninowy 20 cm x 10 m szt. 70
Los: LOT-0127
Titel: Pakiet nr 127
Beschreibung: 1. Plaster na tkaninie bawełnianej 25 mm x 5 m. Plaster dobrze się przykleja, posiada dobre napięcie, mocny klej i dobrą przyczepność. szt. 4 000 2. Plaster na tkaninie bawełnianej 50 mm x 5 m. Plaster dobrze się przykleja, posiada dobre napięcie, mocny klej i dobrą przyczepność. szt. 3 000 3. Jałowy, przezroczysty opatrunek foliowy do mocowania kaniul dożylnych, półprzepuszczalny, z hipoalergicznym klejem akrylowym, sterylny. Plaster dobrze się przykleja, posiada dobre napięcie, mocny klej i dobrą przyczepność. Opatrunek umożliwiający kontrolę miejsca wkłucia bez konieczności zdejmowania. szt. 1 000 4. Plaster do venflonów, hipoalergiczny, sterylny rozm. 5-6 cm x 7-8 cm z przecięciem. Plaster dobrze się przykleja, posiada dobre napięcie, mocny klej i dobrą przyczepność. szt. 85 000 5. Plaster z opatrunkiem na tkaninie 6-8cm x 100cm. Plaster dobrze się przykleja, posiada dobre napięcie, mocny klej i dobrą przyczepność. szt. 150 6. Opatrunek przezroczysty z folii PU do zabezpieczania cewników założonych do naczyń centralnych u osób dorosłych, z systemem aplikacji typu ramka, z jedną taśmą do opisu, z klejem akrylowym nakładanym metodą ciągłą. Opakowanie papier-papier, I klasa sterylna rozmiar 10 cm x 12 cm szt. 500. Zamawiający wymaga złożenia po 1 szt. próbek dla poz. 1, 2, 5, 6, 2 szt. próbek dla poz. 3, 3 szt. próbek dla poz. 4. Zamawiający wymaga aby materiały jednorazowe w w/w pakiecie posiadały następujące cechy, które sprawdzi na podstawie w/w próbek: 1. Dobra przyczepność do mokrej skóry, 2. Utrzymywanie się na wilgotnej skórze.
Los: LOT-0128
Titel: Pakiet nr 128
Beschreibung: 1. Podkład pod gips 5-6 cm x 3m szt. 250 2. Podkład pod gips 10cm x 3m szt. 1 500 3. Podkład pod gips 15cm x 3m szt. 3 000
Los: LOT-0129
Titel: Pakiet nr 129
Beschreibung: 1. Podkład chłonny jednorazowy, z wkładem celulozowym, warstwa spodnia nieprzemakalna, rozmiar ok. 60 × 90 cm. szt. 43 500
Los: LOT-0130
Titel: Pakiet nr 130
Beschreibung: 1. Opatrunek pooperacyjny, sterylny typu Cosmopor lub równoważny rozm. 7,2-7,5 cm x 5 cm szt. 18 000 2. Opatrunek pooperacyjny, sterylny typu Cosmopor lub równoważny rozm. 6 cm x 10 cm szt. 15 000 3. Opatrunek pooperacyjny, sterylny typu Cosmopor lub równoważny rozm. 8 cm x 10 cm szt. 9 500 4. Opatrunek pooperacyjny, sterylny typu Cosmopor lub równoważny rozm. 10 cm x 10 cm szt. 16 000 5. Opatrunek pooperacyjny, sterylny typu Cosmopor lub równoważny rozm. 10 cm x 20 cm szt. 24 000
Los: LOT-0131
Titel: Pakiet nr 131
Beschreibung: 1. Jednorazowe pieluchomajtki dla dorosłych oddychające na całej powierzchni rozmiar „M” obwód pasa od 70-75 do 110 cm o anatomicznym kształcie, zapinane na cztery przylepcorzepy po dwa z każdej strony dla optymalnego dopasowania pieluchomajtki do ciała, bez ściągaczy taliowych. Wyposażone we wskaźnik chłonności pokazujący stopień nasączenia pieluchomajtki. Podwójny wkład chłonny z superabsorbentem (SAP) zapobiega przykremu zapachowi, elastyczne barierki boczne zabezpieczają przed przeciekaniem. Powierzchnia wewnętrzna i zewnętrzna wykonana z delikatnej oddychającej laminatu/ włókniny . Nie wybielane chlorem. Nie zawierają lateksu. Chłonność przebadana wg ISO- 11948 (Rothwell) nie mniej niż 2200 ml – na wezwanie Zamawiającego wymagany protokół z badania ISO lub karta danych technicznych. szt. 120 2. Jednorazowe pieluchomajtki dla dorosłych oddychające na całej powierzchni rozmiar „L” obwód pasa od 100 do 150 cm o anatomicznym kształcie, zapinane na cztery przylepcorzepy po dwa z każdej strony dla optymalnego dopasowania pieluchomajtki do ciała, bez ściągaczy taliowych. Wyposażone we wskaźnik chłonności pokazujący stopień nasączenia pieluchomajtki. Podwójny wkład chłonny z superabsorbentem (SAP) zapobiega przykremu zapachowi, elastyczne barierki boczne zabezpieczają przed przeciekaniem. Powierzchnia wewnętrzna i zewnętrzna wykonana z delikatnej oddychającej laminatu/włókniny . Nie wybielane chlorem. Nie zawierają lateksu. Chłonność przebadana wg ISO- 11948 (Rothwell) nie mniej niż 2500 ml – na wezwanie Zamawiającego wymagany protokół z badania ISO lub karta danych technicznych. szt. 15 900 3. Jednorazowe pieluchomajtki dla dorosłych oddychające na całej powierzchni rozmiar „XL” obwód pasa od 110-130 do 170 cm o anatomicznym kształcie, zapinane na cztery przylepcorzepy po dwa z każdej strony dla optymalnego dopasowania pieluchomajtki do ciała, bez ściągaczy taliowych. Wyposażone we wskaźnik chłonności pokazujący stopień nasączenia pieluchomajtki. Podwójny wkład chłonny z superabsorbentem (SAP) zapobiega przykremu zapachowi, elastyczne barierki boczne zabezpieczają przed przeciekaniem. Powierzchnia wewnętrzna i zewnętrzna wykonana z delikatnej oddychającej /laminatu/ włókniny . Nie wybielane chlorem. Nie zawierają lateksu. Chłonność przebadana wg ISO- 11948 (Rothwell) nie mniej niż 2500 ml – na wezwanie Zamawiającego wymagany protokół z badania ISO lub karta danych technicznych. szt. 12 900
Los: LOT-0132
Titel: Pakiet nr 132
Beschreibung: 1. Kompresy wysokochłonne typu Absorba do opatrywania ran mocno sączących jałowe 10 cm x 10-15 cm szt. 3 000 2. Kompresy wysokochłonne typu Absorba do opatrywania ran mocno sączących jałowe 10 cm x 20 cm szt. 3 200
Los: LOT-0133
Titel: Pakiet nr 133
Beschreibung: 1. Kompresy jałowe 17 nitkowe 8 warstwowe 5 cm x 5 cm x 3 szt opak 1 100 2. Kompresy jałowe 17 nitkowe 8 warstwowe 7,5 cm x 7,5 cm x 3 szt opak 41 000 3. Kompresy jałowe 17 nitkowe 8 warstwowe 10 cm x 10 cm x 3 szt opak 45 000
Los: LOT-0134
Titel: Pakiet nr 134
Beschreibung: 1. Kompresy gazowe niejałowe 13- nitkowe 8 warstwowe 10 cm x 10 cm x 100 szt opak 3 500 2. Kompresy gazowe niejałowe 13- nitkowe 8 warstwowe 7,5 cm x 7,5 cm x 100 szt opak 10 000 3. Kompresy gazowe niejałowe 13- nitkowe 8 warstwowe 5 cm x 5 cm x 100 szt opak 6 000
Los: LOT-0135
Titel: Pakiet nr 135
Beschreibung: 1. Kompresy gazowe 17 nitkowe 12 warstwowe 10 cm x 10 cm op. 100 szt. opak 100
Los: LOT-0136
Titel: Pakiet nr 136
Beschreibung: 1. Kompresy gazowe niejałowe 17-nitkowe 12 warstwowe z nitką RTG 10x10 x 100szt. op. 3 000 2. Kompresy gazowe niejałowe 17-nitkowe 12 warstwowe z nitką RTG 7,5x7,5 x 100szt. op. 50 3. Kompresy gazowe niejałowe 17-nitkowe 12 warstwowe z nitką RTG 5x5 x 100szt. op. 50
Los: LOT-0137
Titel: Pakiet nr 137
Beschreibung: 1. Elastyczna siatka opatrunkowa stosowana do podtrzymywania opatrunków zalecana przy zakładaniu opatrunku na trudno dostępne i niewygodne miejsca - dłoń, palec szer. 1, 5- 2,5 cm x 10 m szt 30 2. Elastyczna siatka opatrunkowa stosowana do podtrzymywania opatrunków zalecana przy zakładaniu opatrunku na trudno dostępne i niewygodne miejsca - podudzie, kolano, ramię szer. 3, 5- 4,5 cm x 10 m szt 250 3. Elastyczna siatka opatrunkowa stosowana do podtrzymywania opatrunków zalecana przy zakładaniu opatrunku na trudno dostępne i niewygodne miejsca - udo, głowa, biodra szer. 7- 9,5 cm x 10 m szt 30 4. Elastyczna siatka opatrunkowa stosowana do podtrzymywania opatrunków zalecana przy zakładaniu opatrunku na trudno dostępne i niewygodne miejsca - klatka piersiowa szer. min 14 cm x 10 m szt 60
Los: LOT-0138
Titel: Pakiet nr 138
Beschreibung: 1. Serweta operacyjna gazowa niejałowa czterowarstwowa 17 N z nitką RTG i tasiemką, rozmiar 45cm x 45cm szt 17 000
Los: LOT-0139
Titel: Pakiet nr 139
Beschreibung: 1. Chusta trójkątna bawełniana 1 szt. szt 1 500
Los: LOT-0140
Titel: Pakiet nr 140
Beschreibung: 1. Opatrunek hydrożelowy utrzymujący poziom wilgoci na powierzchni rany, przyspieszający procesy ziarninowania rozmiar 10 x 12 cm szt 140 2. Opatrunek hydrożelowy utrzymujący poziom wilgoci na powierzchni rany, przyspieszający procesy ziarninowania rozmiar 12 x 24 cm szt 100 3. Opatrunek hydrożelowy utrzymujący poziom wilgoci na powierzchni rany, przyspieszający procesy ziarninowania rozmiar 25 x 25 cm na twarz szt 40 4. Opatrunek hydrożelowy utrzymujący poziom wilgoci na powierzchni rany, przyspieszający procesy ziarninowania rozmiar 20 x 40 cm szt 40
Los: LOT-0141
Titel: Pakiet nr 141
Beschreibung: 1. Żelatynowa gąbka absorbująca o działaniu hemostatycznym 70-80 x 50 x 1 mm szt 300 2. Żelatynowa gąbka absorbująca o działaniu hemostatycznym 80 x 50 x 10 mm szt 600
Los: LOT-0142
Titel: Pakiet nr 142
Beschreibung: 1. Tupfery z gazy 17 nitkowej niejałowe z RTG typu kula 20x20 cm. szt 55 000 2. Tupfery z gazy 17 nitkowej niejałowe z RTG typu fasola 15x15 cm. szt 10 000
Los: LOT-0143
Titel: Pakiet nr 143
Beschreibung: 1. Setony z gazy 17 nitkowej z RTG zapakowane w torebkę papierowo-foliową z dużą etykietą, z dwoma tagami służącymi do wklejenia do dokumentacji medycznej 2m x 5cm a 1szt jałowe szt 2 000 2. Setony z gazy 17 nitkowej z RTG zapakowane w torebkę papierowo-foliową z dużą etykietą, z dwoma tagami służącymi do wklejenia do dokumentacji medycznej 1m x 5cm a 1szt jałowe szt 200
Los: LOT-0144
Titel: Pakiet nr 144
Beschreibung: 1. Opatrunek z pianki poliuretanowej, samoprzylepny, sterylny, szczelnie zapakowany, dodatkowo wyposażony w przylepne brzegi. Materiał dopasowuje się do łożyska rany, struktura opatrunku delikatna dla powierzchni podatnych na zranienia, takich jak gojące się rany. Półprzepuszczalny poliuretanowy materiał nośny zapewnia wilgotne środowisko rany. Po wchłonięciu płynu kształt opatrunku nie ulega zmianie. Obszar zastosowania: rany o umiarkowanym wysięku, rany powierzchniowe, rany bez zakażenia, we wszystkich fazach gojenia rany. Rozmiar 7,5 cm x 7,5 cm. szt 280 2. Opatrunek z pianki poliuretanowej, samoprzylepny, sterylny, szczelnie zapakowany, dodatkowo wyposażony w przylepne brzegi. Materiał dopasowuje się do łożyska rany, struktura opatrunku delikatna dla powierzchni podatnych na zranienia, takich jak gojące się rany. Półprzepuszczalny poliuretanowy materiał nośny zapewnia wilgotne środowisko rany. Po wchłonięciu płynu kształt opatrunku nie ulega zmianie. Obszar zastosowania: rany o umiarkowanym wysięku, rany powierzchniowe, rany bez zakażenia, we wszystkich fazach gojenia rany. Rozmiar 10 cm x 10 cm. szt 320
Los: LOT-0145
Titel: Pakiet nr 145
Beschreibung: 1. Opatrunek do ran o lekkim i umiarkowanym wysięku bez zakażenia reguluje poziom wilgotności rany dzięki strukturze biosyntetycznych włókien. Miękki, przyjemny w dotyku, łagodzi ból, sterylny, szczelnie zapakowany. Opatrunek - kompres można stosować z obu stron. Obszar zastosowania: rany o lekkim i umiarkowanym wysięku, rany powierzchniowe lub głębokie, rany bez zakażenia, we wszystkich fazach gojenia rany. Rozmiar 9cm x 9cm. szt 200
Los: LOT-0146
Titel: Pakiet nr 146
Beschreibung: 1. Opatrunek do opracowania ran powierzchownych, przewlekłych i ostrych (przygotowanie łożyska rany oraz skóry wokół rany). Gęsty i miękki opatrunek złożony z 18 milionów włókien poliestrowych, które szybko, skutecznie i niemal bezboleśnie oczyszczają ranę i jej okolice z pozostałości po martwych komórkach, wchłaniają wysięk z rany oraz uwalniają ranę ze strupów, łusek i zrogowaciałego naskórka (zmniejszają liczbę patogenów w okolicy rany). Rany typu owrzodzenia cukrzycowe, tętnicze i żylne, rany odleżynowe oraz wtórnie gojące się rany pooperacyjne. Sterylny, szczelnie zapakowany. Rozmiar 10cm x 10cm szt. 100
Los: LOT-0147
Titel: Pakiet nr 147
Beschreibung: 1. Przeciwbakteryjny opatrunek z alginianu wapnia ze srebrem, sterylny, szczelnie zapakowany. Obszar zastosowania: rany o silnym wysięku, rany powierzchniowe lub glębokie, rany zagrożone zakażeniem, rany zakażone, w fazie wysięku i ziarninowania, np.: owrzodzenia różnego pochodzenia, oparzenia II stopnia, miejsca ubytku skóry w wyniku pobrania, rany pooperacyjne, zmiany grzybicze. Rozmiar 10 cm x 10cm. szt. 800
Los: LOT-0148
Titel: Pakiet nr 148
Beschreibung: 1. Kompres chłonny z aktywnym węglem ze srebrem, sterylny, szczelnie zapakowany. Obszary zastosowania: do ran objętych krytyczną kolonizacją zakażonych lub wydzielających nieprzyjemny zapach, do ran o podwyższonym ryzyku infekcji, do ran powierzchniowych o silnym wysięku. Absorbuje zapach i wysięk z rany, dziala przeciwbakteryjnie dzieki zawartości srebra także w przypadku multiodpornych bakterii (MRSA, VRE), wiąże endotoksyny, zawiera dodatkową warstwę chroniącą bieliznę utrudniającą wyciekanie wysięku z rany. Rozmiar 10 cm x 10cm. szt. 500
Los: LOT-0149
Titel: Pakiet nr 149
Beschreibung: 1. Opatrunek do rurki tracheostomijnej o metalowym połysku , z miękkiej, cieniutkiej włókniny o dobrym drenażu pokrytej warstwą aluminiową. Gładka powierzchnia nie przywiera do rany. Warstwa pokryta aluminium nie jest chłonna i jest odporna na wodę, krew i wydzieliny. Rozmiar 8 cm x 9-9,3 cm. Opakowanie 50 szt. opak. 20
Los: LOT-0150
Titel: Pakiet nr 150
Beschreibung: 1. Opatrunek przezroczysty z podkładką pod cewnik do mocowania cewników donaczyniowych obwodowych i centralnych. Plaster w kształcie Ω dla dorosłych, sterylny, szczelnie zapakowany. Przezroczysta, przepuszczająca powietrze membrana i elastyczne plastry mocujące, bariera przed przenikaniem bakterii i płynów. Plaster dobrze przykleja się do skóry, nie rozciąga się. Czas utrzymywania na wilgotnej skórze od 36 godzin. Rozmiar 7,5 cm x 6,5 cm. Opakowanie 100 szt. opak. 50. Zamawiający wymaga złożenia 1 szt. próbek dla poz. 1. Zamawiający wymaga aby materiały jednorazowe w w/w pakiecie posiadały następujące cechy, które sprawdzi na podstawie w/w próbek: 1. Dobra przyczepność do mokrej skóry, 2. Utrzymywanie się na wilgotnej skórze, 3. Czas utrzymywania na wilgotnej skórze od 36h.
Los: LOT-0151
Titel: Pakiet nr 151
Beschreibung: 1. Opatrunek mocujący do cewnika centralnego, przezroczysty CHG 8,5 cm x 11,5 cm sterylny, połączony z kompresem żelowym CHG, paroprzepuszczalny o działaniu bakteriobójczym szt. 100
Los: LOT-0152
Titel: Pakiet nr 152
Beschreibung: 1. Plaster do stabilizacji cewników donosowych, dla dorosłych szt. 500
Los: LOT-0153
Titel: Pakiet nr 153
Beschreibung: 1. Prześcieradło jednorazowe. Wymiar 130-160x210-230 kolor zielony lub niebieski, włóknina o gramatura min. 35g/m2, niejałowe. Opakowanie 10 szt. opak. 1 800
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39512100 Laken
Los: LOT-0154
Titel: Pakiet nr 154
Beschreibung: 1. Pościel jednorazowa włókninowa gramatura min. 35g/m2, kolor zielony lub niebieski, niejałowe szt. 2 500
Los: LOT-0155
Titel: Pakiet nr 155
Beschreibung: 1. Prześcieradło w rolce, papierowe jednowarstwowe lub dwuwarstwowe 50 cm x 50 m rolka 3 000 2. Prześcieradło w rolce, papierowe jednowarstwowe lub dwuwarstwowe 38-40 cm x 50 m rolka 400
Los: LOT-0156
Titel: Pakiet nr 156
Beschreibung: 1. Folia życia NRC szt. 650
Los: LOT-0157
Titel: Pakiet nr 157
Beschreibung: 1. Nerka j.u. z masy papierowej, poj. 700 ml szt. 5 500 2. Kaczka j.u. z masy papierowej szt. 6 000 3. Basen jednorazowy z celulozy - pojemność 2l szt. 100 4. Miski miękkie jednorazowe do mycia chorych, wielkość od 3 litrów do 5 litrów szt. 3 600
Los: LOT-0158
Titel: Pakiet nr 158
Beschreibung: 1. Fartuchy ochronne, włókninowe gramatura min. 30g/m2 niejałowe, wytrzymałe, nie rozrywające się przy zakładaniu, rękaw zakończony gumką. szt. 6 000 2. Buty ochronne, foliowe trwałe para 8 500
Los: LOT-0159
Titel: Pakiet nr 159
Beschreibung: 1. Rękawice chirurgiczne jałowe, lateksowe pudrowane skrobią kukurydzianą AQL= < 1,5 po zapakowaniu, posiadające kciuk przeciwstawny, anatomicznie zgięte palce, poziom protein < 110 µg/g, potwierdzone wynikami badań na przenikalność dla wirusów, sterylizowane radiacyjnie lub tlenkiem etylenu. Rozm. 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5; para (bez zawartości ftalanów) para 20 000
Los: LOT-0160
Titel: Pakiet nr 160
Beschreibung: 1. Rękawice nitrylowe, bezpudrowe, niesterylne, chlorowane od wewnątrz, kolor niebieski, tekstura na końcach palców, grubość na palcu 0,10-0,11mm +/-0,01mm, na dłoni 0,07+/- 0,01 mm, AQL 1.0. Zgodne z normami EN ISO 374-1, EN 374-2, EN 16523-1, EN 374-4 oraz odporne na przenikanie bakterii, grzybów i wirusów zgodnie z EN ISO 374-5 oraz przebadane na min. 12 cytostatyków wg. ASTM D6978 potwierdzone badaniami z jednostki niezależnej. Rękawice zarejestrowane jako wyrób medyczny klasy I i środek ochrony indywidualnej kat. III. Dopuszczone do kontaktu z żywnością - potwierdzone piktogramem na opakowaniu oraz badaniami z jednostki niezależnej. Pozbawione dodatków chemicznych: MBT, ZMBT, BHT, BHA, TMTD - potwierdzone badaniem metodą HPLC z jednostki niezależnej. Pakowane po 100 szt. dla wszystkich rozmiarów. Rozmiary XS-XL kodowane kolorystycznie na opakowaniu. opak. 30 000 Wykonawca przy pierwszej dostawie zobowiązuje się do bezpłatnego dostarczenia koszyczków na opakowania rękawic w ilości 50 sztuk.
Los: LOT-0161
Titel: Pakiet nr 161
Beschreibung: 1. Rękawice chirurgiczne jałowe bezlateksowe, bezpudrowe. Wykonana z neoprenu, kształt anatomiczny, sterylne. Mankiet prosty z taśmą adhezyjną. Powierzchnia zewnętrzna mikroteksturowana silikonowa i chlorowana. Wewnętrzna pokrywana poliuretanem i silikonem. AQL 0,65 - 1,0. Rozmiary od 5,5 do 9,0 para 40 000
Los: LOT-0162
Titel: Pakiet nr 162
Beschreibung: 1. Papier krepowany zielony, rozmiar arkusza 120 cm x 120 cm x 100 szt opak. 10 2. Papier krepowany niebieski, rozmiar arkusza 120 cm x 120 cm x 100 szt opak 10 3. Papier krepowany zielony, rozmiar arkusza 100 cm x 100 cm x 250 szt opak. 10 4. Papier krepowany niebieski, rozmiar arkusza 100 cm x 100 cm x 250 szt opak 10 5. Papier krepowany zielony, rozmiar arkusza 90 cm x 90 cm x 250 szt opak. 10 6. Papier krepowany niebieski, rozmiar arkusza 90 cm x 90 cm x 250 szt opak 10 7. Papier krepowany zielony, rozmiar arkusza 60 cm x 60 cm x 500 szt opak. 10 8. Papier krepowany niebieski, rozmiar arkusza 60 cm x 60 cm x 500 szt opak 10 Opakowania do sterylizacji parowej - papier musi być wytrzymały na rozerwanie, przepuklenia, rozciągliwy wzdłuż i wszerz, gramatura papieru zgodna z normą PNEN 868-2.
Los: LOT-0163
Titel: Pakiet nr 163
Beschreibung: 1. Rękaw papierowo - foliowy - płaski, szerokość 75 mm x 200 m opak 15 2. Rękaw papierowo - foliowy - płaski, szerokość 200-210 mm x 200 m opak 50 3. Rękaw papierowo - foliowy - płaski, szerokość 250 mm x 200 m opak 40 4. Rękaw papierowo - foliowy - płaski, szerokość 300 mm x 200 m opak 20 5. Rękaw papierowo - foliowy płaski, szerokość 120 mm x 200 m opak 60 6. Rękaw papierowo - foliowy - płaski, szerokość 350- 380 mm x 200 m opak 10 7. Rękaw papierowo - foliowy - płaski, szerokość 400-420 mm x 200 m opak 10 8. Rękaw papierowo - foliowy - płaski, szerokość 150 mm x 200 m opak 50 Zamawiający wymaga by przedmiot zamówienia - opakowania do sterylizacji parowej: - posiadał min.5 warstw folii nie licząc warstwy kleju, - o gramaturze papieru 60-70 g/m², - nie rozklejał się, - posiadał jednoznacznie oznaczone wskaźniki sterylizacji parą wodną, EO i FO poza obszarem wypełnienia, - posiadał termozgrzewy wielokanałowe, - na rękawie zgodnie z normą PNEN 868-5 muszą znajdować się informację w języku polskim, o kierunku otwierania rękawa nr LOT, nazwie producenta, rozmiarze rękawa.
Los: LOT-0164
Titel: Pakiet nr 164
Beschreibung: 1. Wskaźnik chemiczny w postaci pasków wieloparametrowy, klasa IV. Informacja o klasie testu i zgodności z normą wg: ISO 11140 umieszczona na teście. Opak. 500 szt. (250 podwójnych testów) opak 200 2. Taśma samoprzylepna z indykatorem parowym 19 mm, 1 rolka op. 170 3. Zintegrowany test kontroli sterylizacji parowej z przesuwalną substancją wskaźnika lub wyraźną zmianą zabarwienia wskaźnika, klasy V. Informacja o klasie testu i zgodności z normą wg: ISO 11140 - 1 umieszczona na teście, 1 szt szt. 6 000 Pozycje 1-3 dotyczą sterylizacji parowej
Los: LOT-0165
Titel: Pakiet nr 165
Beschreibung: 1. Włóknina, wykonana z włókien celulozowych z włóknami syntetycznymi, w arkuszach o rozmiarach: 120 cm x 120 cm, do pakowania zestawów narzędzi i akcesoriów medycznych, przeznaczona do sterylizacji parą wodną, przepuszczalna dla czynnika sterylizującego, do stosowania jako zewnętrzne opakowanie zestawów narzędzi do sterylizacji, odporna na rozerwania i przekłucia, op. a 100 szt. op 4
Los: LOT-0166
Titel: Pakiet nr 166
Beschreibung: 1. Włóknina syntetyczna, zielona, do stosowania w sterylizacji plazmowej, wytrzymała na rozerwanie, przedarcie, odporna na wilgoć, zapewniająca barierę mikrobiologiczna, gramatura nominalna: 40 -47g/㎡, rozm. 900 mm x 900 mm op. a 100 szt. op. 10 2. Włóknina syntetyczna, zielona, do stosowania w sterylizacji plazmowej, wytrzymała na rozerwanie, przedarcie, odporna na wilgoć, zapewniająca barierę mikrobiologiczna, gramatura nominalna: 40 -47g/㎡, rozm.1000 mm×1000 mm op. a 100 szt. op. 10
Los: LOT-0167
Titel: Pakiet nr 167
Beschreibung: 1. Włóknina syntetyczna, niebieska, do stosowania w sterylizacji plazmowej, wytrzymała na rozerwanie, przedarcie, odporna na wilgoć, zapewniająca barierę mikrobiologiczna, gramatura nominalna: 47g/㎡, op. a 100 szt. 900 mm x 900 mm op. 10 2. Włóknina syntetyczna, niebieska, do stosowania w sterylizacji plazmowej, wytrzymała na rozerwanie, przedarcie, odporna na wilgoć, zapewniająca barierę mikrobiologiczna, gramatura nominalna: 47g/㎡, op. a 100 szt. 1000 mm×1000 mm op. 10
Los: LOT-0168
Titel: Pakiet nr 168
Beschreibung: 1. Etykiety podwójnie przylepne bez wskaźnika procesu z 6 miejscami informacyjnymi, kompatybilne z metkownicą, firmy BLITZ 222 T x 500 szt opak 190 2. Wałek barwiący do metkownicy trzyrzędowej BLITZ szt. 10
Los: LOT-0169
Titel: Pakiet nr 169
Beschreibung: 1. Szczotki do czyszczenia narzędzi chirurgicznych: - z wytrzymałym, nylonowym włosiem, - przeznaczone do mycia w myjni - dezynfektorze, wytrzymałe na temperaturę 134°, - długość szczotki: 25-45 mm bez rączki, długość włosia 10-15 mm, szt. 40 2. Szczotki do czyszczenia uporczywych zanieczyszczeń: - z włosiem z mosiądzu lub stali nierdzewnej, - przeznaczone do mycia w myjni - dezynfektorze, wytrzymałe na temperaturę 134°, - długość szczotki 25-45 mm bez rączki, - długość włosia 10-15 mm, szt. 20 3. Szczotka kręcona do czyszczenia: - z wytrzymałym, nylonowym włosiem, - przeznaczona do mycia w myjni - dezynfektorze, wytrzymała na temperaturę 134°, średnica szczotki 40-50 mm, szt. 10 4. Czyściki do narzędzi i kanałów, jednorazowego użytku wykonane z bawełny, średnica 3mm. Opakowanie 100 szt. op. 6 5. Środek do konserwacji narzędzi: - w postaci aerozolu, w butelce zaopatrzonej w rurkę natryskową, - przeznaczony do ręcznej pielęgnacji narzędzi chirurgicznych, szczególnie z przegubami, po ich maszynowej dekontaminacji, - na bazie czystego oleju parafinowego, - biokompatybilny, przepuszczalny dla pary wodnej. Opakowanie 400 ml. op. 5
Los: LOT-0170
Titel: Pakiet nr 170
Beschreibung: 1. Testy BowieDick do Helixa kapsuły kwasoodpornej zakończonej 4 m rurką teflonową o średnicy 2 mm przebarwiającą się z koloru żółtego na czarny x 250 szt lub testy Bowie Dick do przyrządu PCD posiadającego kapsułę wykonaną ze stali kwasoodpornej oraz rurkę o długości 1,5m i średnicy 2mm. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przyrząd do każdego opakowania testów. op. 5
Los: LOT-0171
Titel: Pakiet nr 171
Beschreibung: 1. Testy kontroli mycia : - przeznaczone do kontroli mycia maszynowego w myjni - dezynfektorze, - w postaci nośnika z naniesionym wskaźnikiem kontrolnym, - do codziennej kontroli procesów mycia zgodnie z normą ISO 15883, - z dołączoną instrukcją użytkowania. Opakowanie = 100 szt. opak. 70 2. Uchwyt kompatybilny z testami kontroli mycia określonymi w poz. 1 szt. 4
Los: LOT-0172
Titel: Pakiet nr 172
Beschreibung: 1. Testy kontroli dezynfekcji termicznej: przeznaczone do kontroli dezynfekcji w maszynowym procesie w myjni - dezynfektorze, do stosowania w programach dezynfekcji termicznej o parametrach krytycznych 90°C i czasie 5 minut, w postaci nośnika z naniesionym wskaźnikiem testowym, wyraźna i czytelna zmiana wskaźnika testowego, do codziennej kontroli procesów, z dołączoną instrukcją użytkowania. Opakowanie = 200 szt. opak. 30
Los: LOT-0173
Titel: Pakiet nr 173
Beschreibung: 1. Testy kontroli mycia w myjniach ultradźwiękowych: przeznaczone do kontroli mycia poprzez kawitacje i efektywności działania detergentów w myjniach ultradźwiękowych, w postaci nośnika z naniesionym wskaźnikiem kontrolnym, do codziennej kontroli procesów mycia zgodnie z normą ISO 15883, z dołączoną instrukcją użytkowania. Opakowanie = 50 szt. opak. 10 2. Uchwyt kompatybilny z testami kontroli mycia określonymi w poz. 1 szt. 2
Los: LOT-0174
Titel: Pakiet nr 174
Beschreibung: 1. Wskaźnik biologiczny szybkiego odczytu. Do szybkiej i łatwej kontroli procesów sterylizacji parowej z próźnią wstępną, wskaźnik zawiera spory bakteryjne, które zapewniają bezpośrednią miarę biobójczości cyklu, kompatybilne z inkubatorem Terragene Minibio. Czas inkubacji 20 minut. Opakowanie 50 szt. opak. 180
Los: LOT-0175
Titel: Pakiet nr 175
Beschreibung: 1. Taśma barwiąca do zgrzewarki sterylizacyjnej Hawo-med. szt. 20
Los: LOT-0176
Titel: Pakiet nr 176
Beschreibung: 1. Kaseta do sterylizacji plazmowej( kaseta zawiera szczelne kapsułki z dokładnie odmierzonymi dawkami nadtlenku wodoru,przeznaczonymi na 5 cykli sterylizacji plazmowej, kompatybilne ze sterylizatorem STERRAD NX ,op a 5 kaset op 10 2. Test biologiczny szybkiego odczytu do kontroli sterylizacji plazmowej( gotowy do uzycia i samodzielnego wykonania kpl.w postaci ampułek,zawiera spory bakterii:Geobacillus Stearothermophilus,które zapewniają bezposrednią miarę biobójczości cyklu,kompatybilne z inkubatorem ASP STERRAD VELOCITY ,15min,op a 60szt. op 5 3. Wskaznik chemiczny do kontroli sterylizacji plazmowej( do stosowania wewnątrz pakietu w cyklach ster.plaz. W formie paska z naniesionymi nietoksycznną sub.chem zmieniajacą kolor w trakcie procesu str.plaz. Do kontroli parametrów procesu ster.plaz. Op a 1000szt, op 5
Los: LOT-0177
Titel: Pakiet nr 177
Beschreibung: Rękaw Tyvek ze wskaźnikiem procesu VH2O2. Jednorazowe opakowanie w postaci rękawa folia-TYVEK, opakowanie pozwalające na bezpieczną sterylizację nadtlenkiem wodoru i przechowywanie sprzętu medycznego. Gramatura TYVEK 74-95g/m2, zapewniająca odpowiednią wytrzymałość na rozerwanie i przepuklenia, umożliwiający szybki przepływ czynnika sterylizującego, wskaźnik chemiczny sterylizacji plazmowej umieszczony na linii zgrzewu od strony folii. Folia elastyczna wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Długość rękawa- 70m 1. 70m x 100mm op. 15 2. 70m x 150mm op. 15 3. 70m x 200 mm op. 15
Los: LOT-0178
Titel: Pakiet nr 178
Beschreibung: 1. Taśma testowa z indykatorem plazmowym, szerokość: 19 mm, długość: 50 m, ze wskaźnikiem sterylizacji plazmowej, typu 1 rolka 10
Los: LOT-0179
Titel: Pakiet nr 179
Beschreibung: 1. Paski kompatybilne z glukometrem typu Glucomaxx. Op. = 50 szt. op. 800
Los: LOT-0180
Titel: Pakiet nr 180
Beschreibung: 1. Elektrody do resuscytacji krążeniowo - oddechowej terapeutyczne, bez czujnika, przeznaczone do defibrylatora ZOLL model X-series. Opakowanie 1 para.ADULT I PEDI op. 150
Los: LOT-0181
Titel: Pakiet nr 181
Beschreibung: 1. Żel do EKG. Opakowanie 0,5 kg. opak. 15 2. Żel do USG i KTG. Opakowanie 0,5 kg. opak. 550
Los: LOT-0182
Titel: Pakiet nr 182
Beschreibung: 1. Papier do videoprintera MITSUBISHI - K 061 rolka 10 2. Papier do defibrylatora LifePack Zielony, szerokość rolki 5cm szt. 30 3. Papier do defibrylatora LifePack różowy, szerokość rolki 5 cm szt. 50 4. Papier do EKG z kratką 80 x 20 rolka 450 5. Papier do EKG 100x50 rolka 20 6. Papier do EKG 112x25 rolka 1 100 7. Papier światłoczuły do aparatu USG Mindray - Videoprinter P-93 - K91 HG CE Mitsubischi wym 110x18 szt. 250 8. Papier do defibrylatora typ TEC 5531 Nihon Kohden 50x100x200 szt. 20
Los: LOT-0183
Titel: Pakiet nr 183
Beschreibung: 1. "Ciśnieniomierz naramienny - w pełni automatyczny aparat do pomiaru ciśnienia krwi i pulsu. Prosty w obsłudze, dokładny - posiada wskaźnik arytmii serca oraz funkcję WHO. Duży, ergonomiczny wyswietlacz LCD zapewnia łatwy odczyt wyniku pomiaru. Najważniejsze cechy: - całkowicie automatyczny, prosty pomiar na ramieniu za pomocą jednego przycisku, - funkcja rozpoznawania arytmii serca (IHB), - wskaźnik klasyfikacji wyniku pomiaru ciśnienia wg. WHO. Dane techniczne: - dokładność +/- 3 mmHg, - automatyczne pompowanie, - rozmiar mankietu 22 - 35 cm, - wymiary 140 x 104 x 50 mm +/- 30% tolerancja – zasilanie sieciowe oraz bateryjne. Gwarancja min. 24 miesiące. LUB Naramienny ciśnieniomierz elektroniczny z automatycznym pompowaniem, umożliwiający pomiar ciśnienia i wykrywanie arytmii,, podświetlany, duży ekran LCD, uruchamianie przyciskiem START/STOP, zasilanie przez kabel (wtyczka USB-C) lub 4 baterie AAA 1,5V, pomiar metodą oscylometryczną, zakres pomiaru ciśnienia: 0-299 mmHg, zakres pomiaru pulsu: 40-199 uderzeń/min., tolerancja odczytu pulsu: +/-5%, tolerancja ciśnienia statycznego: +/- 3mmHg, rozdzielczość 1 mmHg, wskaźnik WHO z podświetleniem LED, automatyczne wyłączenie po 3 min bezczynności, pamięć 60 ostatnich wyników pomiarów dla 2 osób, urządzenie spełnia wymagania normy IEC 80601-2-30, Część 2, mankiet uniwersalny o rozmiarach 22-42 cm, wymiary ciśnieniomierza: 110 x 110 x 46 mm" szt. 20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0184
Titel: Pakiet nr 184
Beschreibung: 1. Termometr bezdotykowy, bezrtęciowy, wielorazowy, odstęp pomiędzy pomiarami < 5 sec, zasilany bateriami. Zakresy pomiarów na czole: 34.0°C~42.2°C lub 32-43°C. Gwarancja min. 12 miesięcy. szt. 10
Los: LOT-0185
Titel: Pakiet nr 185
Beschreibung: 1. Opaski Z-Band Direct do drukarki Zebra 10006995K. Opaski w kolorze białym, rozmiar 25x279 mm. Opakowanie = 200 szt. opak. 120
Los: LOT-0186
Titel: Pakiet nr 186
Beschreibung: 1. Pojemnik na odpady medyczne ostre plastikowy, twardościenny zamykany (igły) 0,5 - 0,7l (okrągły) szt. 2 000 2. Pojemnik na odpady medyczne ostre plastikowy, twardościenny zamykany (igły) 0,5 l-0,7l (prostokątny) szt. 1 500 3. Pojemnik na odpady medyczne ostre plastikowy, twardościenny zamykany (igły) 1 l szt. 1 300 4. Pojemnik na odpady medyczne ostre plastikowy, twardościenny, zamykany (igły) 2 l szt. 4 000 5. Pojemnik na odpady medyczne ostre plastikowy, twardościenny zamykany (igły) 3-4 l szt. 50 6. Pojemnik na odpady medyczne ostre plastikowy, twardościenny zamykany 5 l szt. 2 750 7. Pojemnik na odpady medyczne ostre plastikowy, twardościenny zamykany 10 l szt. 200
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Los: LOT-0187
Titel: Pakiet nr 187
Beschreibung: 1. Torba na wymiociny, pojemność 1500 - 2000 ml szt. 4 200 2. Golarki jednorazowe szt. 1 700 3. Kieliszki do leków jednorazowe. Opakowanie 100 szt. opak. 600
Los: LOT-0188
Titel: Pakiet nr 188
Beschreibung: 1. Worki na zwłoki wykonane z trwałej folii, kolor czarny szt. 450
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33922000 Leichentransportsäcke
Los: LOT-0189
Titel: Pakiet nr 189
Beschreibung: 1. Sterylne obłożenie kompatybilne z posiadanym przez zamawiającego egzoskopem operacyjnym f-y Aesculap AG ,pakowane w op. Zbiorczych po 5 szt.op op 30 2. Wiertła i frezy kompatybilne z posiadaną przez zamawiającego wiertarką szybkoobrotową f-y Aesculap AG. Wiertła wielokrotnego użytku diamentowe i rozetowe- rozmiar do wyboru w zależności od potrzeb z katalogu wykonawcy. Wiertła dopuszczone do użytku przez producenta wiertarki. szt. 10
Los: LOT-0190
Titel: Pakiet nr 190
Beschreibung: 1. Jednorazowe nasadki na końcówkę endoskopu miękkie,proste z otworem bocznym śr.max 11,35mm odległośc od końcówki endoskopu 4mm op a 10szt op 1 2 Jednorazowe nasadki na końcówkę endoskopu miękkie,proste z otworem bocznym śr, 15mm odległośc od końcówki endoskopu 4mm op a 10szt op 1
Los: LOT-0191
Titel: Pakiet nr 191
Beschreibung: 1. Worek do dwutygodniowej zbiórki moczu z portem do pobierania próbek i drenem (worek do dobowej zbiórki w systemie zamkniętym) wyposażony z zintegrowanym wieszakiem kompatybilnym z kwadratowymi i okrągłymi ramami łóżek. Czytelna i łatwa do odczytu skala worka z podziałką. Biała tylna sciana ułatwiająca wizualizację moczu. Sterylny. Wyposażony w bezzwrotną antyrefluksową zastawkę. Szczelny zawór spustowy. Dren ok 1,2m. szt. 200
Los: LOT-0192
Titel: Pakiet nr 192
Beschreibung: 1. Marker endoskopowy jałowy w strzykawce 5ml. Zawiesina zawiera wysoce oczyszczone bardzo drobne cząstki węgla, które pozostają w miejscu wstrzyknięcia podśluzówkowego tworząc tatuaż. op. 30
Los: LOT-0193
Titel: Pakiet nr 193
Beschreibung: 1. Marker medyczny do znakowania skóry z linijką, jałowy szt. 150
Los: LOT-0194
Titel: Pakiet nr 194
Beschreibung: 1. Pętla z siateczką jednorazowa do bezpiecznego wychwytywania polipów i ciał obcych. Siatka rozpostarta na pętli o wymiarach 30x55-60 mm oraz 40x60mm dł. narzędzia 230cm, średnica cewnika 2,3-2,6 mm, obrotowa szt. 50
Los: LOT-0195
Titel: Pakiet nr 195
Beschreibung: 1. Fartuch operacyjny, chirurgiczny, jednorazowy, jałowy wykonany z włókniny typu SMS, rękaw zakończony elastycznym mankietem z dzianiny, szwy wykonane techniką ultradźwiękową, tylne części fartucha zachodzące na siebie, u góry zapinany na rzep, troki łączone kartonikiem, sposób założenia fartucha zapewnia zachowanie sterylności z przodu i z tyłu, gramatura min. 35 g/m2, odporność na penetrację płynów ≥ 35 H2O, odporność na rozerwanie na sucho ≥ 80 kPa, wytrzymałość na mokro ≥80N. Opakowanie papier - folia, posiadające min. 3 naklejki, służące do wklejenia do dokumentacji medycznej. Rozmiar: M, XL, XXl. szt. 25 000
Los: LOT-0196
Titel: Pakiet nr 196
Beschreibung: 1. Fartuch operacyjny wzmocniony do "zabiegów mokrych", jednorazowy, jałowy fartuch chirurgiczny wykonany z włókniny SMS lub SMMS lub SMMMS. Rękaw zakończony elastycznym mankietem, szwy wykonane techniką ultradźwiękową, dodatkowe nieprzemakalne wzmocnienie w części przedniej fartucha i w rękawach przymocowane na całej powierzchni nie punktowo od wewnątrz, wykonane z włókniny paroprzepuszczalnej o gramaturze min. 35 g/m2. Tylne części fartucha zachodzące na siebie. U góry zapinany na rzep, troki fartucha łączone kartonikiem. Sposób założenia i konstrukcja zezwalająca na założenie fartucha zapewniająca zachowanie sterylności z przodu i z tyłu operatora. Gramatura min. 35 g/m2 w części niewzmocnionej, odporność na penetrację płynów min. 80 cm H2O w obszarze wzmocnienia. Odporność na rozerwanie na sucho min. 100 kPa. Wytrzymałość na rozciąganie na mokro min. 100N. Opakowanie typu papier folia, posiadające min. 2 naklejki, służące do wklejenia do dokumentacji. Rozmiar M, L, XL, XXL (do decyzji zamawiającego). szt. 7 000
Los: LOT-0197
Titel: Pakiet nr 197
Beschreibung: 1. Strzykawki wielokrotnego użytku 2 x 200 ml 12h do wstrzykiwacza Guerbet OptiVantage® - 350 PSI szt. 600 2. Strzykawki wielokrotnego użytku 2 x 200 ml 24h do wstrzykiwacza Guerbet OptiVantage – 350 PSI szt. 40 3. 24-godzinny zestaw do wielokrotnego napełniania i wstrzykiwania. Do dożylnego podawania środków kontrastowych w tomografii komputerowej i rezonansie magnetycznym (350 PSI) szt. 700 4. Linia pacjenta 20 cm, z jednym podwójnym zaworem bezpieczeństwa - do tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego- 24 Bar (350 PSI). Ciśnienie otwarcia zaworów: 600 +/-200mBar szt. 4300 Zamawiający wymaga oryginalnych, certyfikowanych przez producenta wstrzykiwacza materiałów jednorazowych (autoryzacja producenta na żądanie). Producent wstrzykiwacza Guerbet OptiVantage zaleca stosowanie oryginalnego w/w asortymentu i może odmówić serwisowania urządzenia w przypadku nieprawidłowego działania urządzenia w wyniku używania asortymentu innego niż oryginalny. W przypadku, gdy Wykonawca zaoferuje produkt równoważny, musi zagwarantować bezpieczeństwo jego stosowania. W przypadku zaoferowania produktu równoważnego (nie oryginalnego) Wykonawca: - przyjmuje na siebie odpowiedzialność za uszkodzenia wstrzykiwacza Guerbet OptiVantage powstałe w wyniku używania zaoferowanego i dostarczonego asortymentu, - w sytuacji, gdy dostarczony asortyment spowodują awarię sprzętu i autoryzowany serwis producenta wstrzykiwacza Guerbet OptiVantage wyda opinię, że przyczyną awarii jest dostarczony produkt równoważny, koszty naprawy uszkodzonego sprzętu obciążą Wykonawcę, a Wykonawca zobowiązuje się je pokryć.
Los: LOT-0198
Titel: Pakiet nr 198
Beschreibung: 1. Jednorazowy, przeciwodleżynowy, uniwersalny pozycjoner krążkowy,wykonany z pianki poliuretanowej, kolor różowy, składający się z kilku krążków (8cm, 10cm, 15cm, 23cm) wyciętych z jednego, możliwość dopasowania wielkości krążka do pacjenta, pakowany pojedynczo w folię op 15 2. Jednorazowy, przeciwodleżynowy pozycjoner szczelinowy pod głowę pacjenta, wykonany z pianki poliuretanowej, kolor różowy, wycięcie pod twarz, rozmiar 23cm x 21cm x10cm, pakowany pojedynczo w folię op 100
Los: LOT-0199
Titel: Pakiet nr 199
Beschreibung: 1. Sterylna osłona na głowicę USG 15x122cm ze sterylnym żelem. Złożona teleskopowo osłona na głowicę USG wykonana z miękkiego, elastycznego i przezroczystego poliuretanu lub poliizoprenu, odpornego na rozdarcie i nie pogarszające jakości obrazowania. Na osłonie naklejki czytelnie informujące o sposobie założenia na dłoń. Nie zawiera lateksu. Sterylna serweta na stolik 30cm x 30cm. Sterylny żel w saszetce 20g. 2 x gumki nie zawierające lateksu, mocujące osłonę do głowicy USG. Wygodne opakowanie indywidualne, mieszczące się w kieszeni fartucha. szt. 300
Los: LOT-0200
Titel: Pakiet nr 200
Beschreibung: 1. Kaniula dożylna do żył głębokich, tradycyjna łatwa i szybka technika kaniulacji (cewnik na igle). Zakładana pod kontrolą USG i dobrze widoczna posiada elektropolerowany szlif. Zatrzask na szlifie igły chroni przed zranieniem. Może być używany pod ciśnieniem do 300 psi. Możliwość utrzymania do 30 dni. Technologia dwustopniowej identyfikacji. Rozmiary 24Gx32mm, 22Gx64mm, 20Gx64mm, 18Gx64mm. szt. 200 2. "Zastawka bezigłowa na drenie - pojedyncza zastawka o ergonomicznym kształcie ,nie mniejsza niż 3cm, zapewniająca pewny uchwyt w palcach i chroniąca przed przypadkowym dotknięciem końcówek w trakcie manipulacji, z przezroczystą obudową i przezierną silikonową membraną dobrze widoczną drogą przepływu,gładka membrana typu Split Septum zapewniającą łatwą i pewna dezynfekcję miejsca dostępu, nie posiadająca metalowych elementów, zakończona końcówkami luer-lock, objętość wypełnienia 0,22ml, przepływ 208 ml/min, wytrzymałość na ciśnienie 400 psi , co umożliwia stosowanie ze ""strzykawkami wysokociśnieniowymi"", umożliwiająca stosowanie do 1000 dostępów, zastawka posiadająca automatyczny system zapobiegający cofaniu się leku/krwi z naczynia w kierunku zastawki po odłączeniu strzykawki lub linii infuzyjnej, zastawka nie zawierająca lateksu i DEHP, kompatybilna z krwia i tłuszczami, 20 cm drenik o małej średnicy (objętość wypełnienia nie większa niż 0,5 ml) z zaciskiem ślizgowym, połączony na stałe z zastawką, zastawka wraz z drenem nie zawierająca lateksu i DEHP" szt. 200 3. 2 zastawki bezigłowe na drenie Y wraz z 2 zastawkami bezigłowymi, pojedyncza zastawka o ergonomicznym kształcie ,nie mniejsza niż 3cm, zapewniająca pewny uchwyt w palcach i chroniąca przed przypadkowym dotknięciem końcówek w trakcie manipulacji;z przezroczystą obudową; z przezierną silikonową membraną i dobrze widoczną drogą przepływu; z gładką membraną typu Split Septum zapewniającą łatwą i pewna dezynfekcję miejsca dostępu; nie posiadająca metalowych elementów, zakończona końcówkami luer-lock; objętość wypełnienia 0,22ml; przepływ 208 ml/min, wytrzymałość na ciśnienie 400 psi , co umożliwia stosowanie ze "strzykawkami wysokociśnieniowymi", umożliwiająca stosowanie do 1000 dostępów, zastawka posiadająca automatyczny system zapobiegający cofaniu się leku/krwi z naczynia w kierunku zastawki po odłączeniu strzykawki lub linii infuzyjnej, zastawka nie zawierająca lateksu i DEHP, kompatybilna z krwia i tłuszczami; 22 cm drenik Y o małej średnicy (całkowita objętość wypełnienia nie większa niż 1,6 ml), z dwoma zaciskami ślizgowymi ,z dwoma zastawkami bezzwrotnymi, połączony na stałe z dwiema zastawkami dostępu bezigłowego; zastawki wraz z drenem nie zawierają lateksu i DEHP, zastawki z drenem pakowane pojedynczo , sterylne szt. 200