See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2025.I Zakup i dostawa produktów spożywczych do kuchni Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa produktów spożywczych do kuchni w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.
Vorherige Bekanntmachung: 378130-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Produkty spożywcze
Beschreibung: Produkty spożywcze
Interne Kennung: ZP ZPO3.1.PN.2025/I
Los: LOT-0002
Titel: 2. Produkty mleczarskie
Beschreibung: Produkty mleczarskie
Interne Kennung: ZP ZPO3.1.PN.2025/II
Los: LOT-0003
Titel: 3. Ryby i przetwory rybne
Beschreibung: Ryby i przetwory rybne
Interne Kennung: ZP ZPO3.1.PN.2025/III
Los: LOT-0004
Titel: 4. Mrożonki warzywne i owocowe
Beschreibung: Mrożonki warzywne i owocowe
Interne Kennung: ZP ZPO3.1.PN.2025/IV
Los: LOT-0005
Titel: 5. Jaja
Beschreibung: Jaja
Interne Kennung: ZP ZPO3.1.PN.2025/V
Los: LOT-0006
Titel: 6. Pieczywo
Beschreibung: Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Interne Kennung: ZP ZPO3.1.PN.2025/VI
Los: LOT-0007
Titel: 7. Dania gotowe
Beschreibung: Dania gotowe
Interne Kennung: ZP ZPO3.1.PN.2025/VII
Los: LOT-0008
Titel: 8. Warzywa i owoce
Beschreibung: Warzywa i owoce
Interne Kennung: ZP ZPO3.1.PN.2025/VIII
Los: LOT-0009
Titel: 9. Mięso, produkty wieprzowe i wołowe
Beschreibung: Mięso, produkty wieprzowe i wołowe
Interne Kennung: ZP ZPO3.1.PN.2025/IX
Los: LOT-0010
Titel: 10. Drób
Beschreibung: Drób i produkty drobiowe
Interne Kennung: ZP ZPO3.1.PN.2025/X