423131-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Allgemeine und berufliche Bildung – PDG Opleidingen
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPDG Opleidingen
BeschreibungDe huidige overeenkomst is in 2022 aanbesteed. In deze aanbesteding voor het kalenderjaar 2023 zijn geen andere inschrijvingen ontvangen dan die van HvA en HU. De opdracht was dan ook aan HvA en HU gegund. Op basis van: • de resultaten van de eerdere aanbesteding, • de recente marktverkenning, • de kenmerken van de PDG‑opleidingen en de doorlooptijden daarvan, • de verankerde regionale samenwerking en de 4 onderwijsregio’s en • de evaluaties van de huidige partners, komt de Aanbestedende Dienst tot de conclusie dat het starten van een (hernieuwde) aanbestedingsprocedure op dit moment niet zal leiden tot een doelmatig, effectief of kwalitatief verantwoord resultaat. 650000
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1