2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z montażem i uruchomieniem nowego dźwigu osobowego w Oddziale ZUS w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 34 wraz z demontażem istniejącego dźwigu osobowego oraz dokonywaniem serwisu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z montażem i uruchomieniem nowego, elektrycznego dźwigu osobowego w Oddziale ZUS w Bielsku-Białej, ul. Krasińskiego 34 wraz z demontażem istniejącego dźwigu osobowego oraz dokonywaniem serwisu zamontowanego urządzenia dźwigowego w okresie udzielonej gwarancji. 2. Zakres zamówienia obejmuje: a) opracowanie kompletnej dokumentacji technicznej (montażowo – rejestracyjnej) dla nowego dźwigu osobowego wraz z jej uzgodnieniem i zatwierdzeniem w UDT, a także w razie konieczności uzyskanie stosownych pozwoleń w organach administracji państwowej łącznie z opracowaniem projektu budowlanego, b) demontaż istniejącego dźwigu osobowego, c) wykonanie niezbędnych prac budowlano-adaptacyjnych oraz zakupu wraz z montażem i uruchomieniem fabrycznie nowego i kompletnego elektrycznego dźwigu osobowego, z uwzględnieniem dostosowania dźwigu i obszaru wejścia do dźwigu do wymogów dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami (wyszczególnione poniżej) – dostępność +. d) wykonanie niezbędnych badań i prób ruchowych oraz uczestnictwo w odbiorze dźwigu przez Urząd Dozoru Technicznego wraz uzyskaniem wszelkich wymaganych przepisami prawa pozwoleń wymaganych w zakresie użytkowania nowego urządzenia dźwigowego, e) świadczenie nieodpłatnych usług serwisowych, czynności konserwacyjnych zainstalowanego dźwigu osobowego w zakresie i terminach przewidzianych przez producenta, przepisami prawa, standardem ZUS (jeden raz w miesiącu), a także świadczenie nieodpłatnych napraw i usług serwisowych w celu utrzymania urządzenia dźwigowego w ciągłej sprawności technicznej w okresie gwarancji/rękojmi wraz z prowadzeniem pogotowia awaryjnego (całodobowego). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, które stanowią Załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 125258-2026
Interne Kennung: 020000.271.5.2026-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert, zostało opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej (Dz.U. S). Ogłoszenie – data wysłania: 20.02.2026 Numer publikacji ogłoszenia: 125258-2026. Data publikacji: 23.02.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wraz z montażem i uruchomieniem nowego dźwigu osobowego w Oddziale ZUS w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 34 wraz z demontażem istniejącego dźwigu osobowego oraz dokonywaniem serwisu zamontowanego urządzenia dźwigowego w okresie udzielonej gwarancji