423237-2026 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Stichting Albeda
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Stichting Albeda
BeschreibungBrandverzekering ten behoeve van Stichting Albeda. Ingaande op 01-04-2026 tot 01-04-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenIngaande op 01-04-2026 tot 01-04-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
423237-2026 - Resultaat
Nederland – Brandverzekeringen – Brandverzekering Stichting Albeda
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Brandverzekering Stichting Albeda
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: