42331-2024 - Wettbewerb
Belgien – Diverse Möbel und Einrichtungen – Aankoop telescopische tribune OC De Stekke
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop telescopische tribune OC De Stekke
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het leveren en plaatsen van een telescopische tribune met theaterstoelen in de polyvalente zaal van OC De Stekke. De tribune kan vlot in- en uitgeschoven worden met een geautomatiseerd systeem. Daarnaast moet de huidige tribune ontmanteld en afgevoerd worden.
Interne Kennung: PPP00E-2874/4017/2825/06723
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Aankoop telescopische tribune OC De Stekke
Interne Kennung: 2825/06723
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen