423357-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla poradni specjalistycznych w celu poprawy jakości świadczeń zdrowotnych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla poradni specjalistycznych w celu poprawy jakości świadczeń zdrowotnych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Dostawa sprzętu medycznego niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej w komórkach organizacyjnych znajdujących się w strukturze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (zwanych dalej Sprzętem), zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz spełniającym parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” - załącznik 1a do Formularza Oferty i zgodnie z załącznikiem „Warunki Gwarancji i Serwisu” - załącznik 1b do Formularza Oferty. 2. Zamówienie jest podzielone na 12 części (pakiety). 3. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: 3.1. Pakiet nr 1 - Unitów stomatologicznych, 3.2. Pakiet nr 2 – AngioOCT, 3.3. Pakiet nr 3 – Kamery szerokokątnej do badania dna oka, 3.4. Pakiet nr 4 – Perymetru komputerowego, 3.5. Pakiet nr 5 – USG okulistycznego, 3.6. Pakiet nr 6 – Autokeratorefraktometru, 3.7. Pakiet nr 7 – Foropteru, 3.8. Pakiet nr 8 – Frontofokometru (dioptromierza), 3.9. Pakiet nr 9 – EMG, 3.10. Pakiet nr 10 – EEG, 3.11. Pakiet nr 11 – Wideogastroskopu, 3.12. Pakiet nr 12 – Wideokolonoskopu.
Interne Kennung56/PN/ZP/D/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Dostawa sprzętu medycznego niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej w komórkach organizacyjnych znajdujących się w strukturze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (zwanych dalej Sprzętem), zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz spełniającym parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” - załącznik 1a do Formularza Oferty i zgodnie z załącznikiem „Warunki Gwarancji i Serwisu” - załącznik 1b do Formularza Oferty. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: Pakiet nr 1 - Unitów stomatologicznych.
Interne Kennung56/PN/ZP/D/2026 - Część nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Dostawa sprzętu medycznego niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej w komórkach organizacyjnych znajdujących się w strukturze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (zwanych dalej Sprzętem), zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz spełniającym parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” - załącznik 1a do Formularza Oferty i zgodnie z załącznikiem „Warunki Gwarancji i Serwisu” - załącznik 1b do Formularza Oferty. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: Pakiet nr 2 - AngioOCT.
Interne Kennung56/PN/ZP/D/2026 - Część nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Dostawa sprzętu medycznego niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej w komórkach organizacyjnych znajdujących się w strukturze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (zwanych dalej Sprzętem), zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz spełniającym parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” - załącznik 1a do Formularza Oferty i zgodnie z załącznikiem „Warunki Gwarancji i Serwisu” - załącznik 1b do Formularza Oferty. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: Pakiet nr 3 - Kamery szerokokątnej do badania dna oka.
Interne Kennung56/PN/ZP/D/2026 - Część nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Dostawa sprzętu medycznego niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej w komórkach organizacyjnych znajdujących się w strukturze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (zwanych dalej Sprzętem), zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz spełniającym parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” - załącznik 1a do Formularza Oferty i zgodnie z załącznikiem „Warunki Gwarancji i Serwisu” - załącznik 1b do Formularza Oferty. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: Pakiet nr 4 - Perymetru komputerowego.
Interne Kennung56/PN/ZP/D/2026 - Część nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Dostawa sprzętu medycznego niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej w komórkach organizacyjnych znajdujących się w strukturze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (zwanych dalej Sprzętem), zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz spełniającym parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” - załącznik 1a do Formularza Oferty i zgodnie z załącznikiem „Warunki Gwarancji i Serwisu” - załącznik 1b do Formularza Oferty. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: Pakiet nr 5 - USG okulistycznego.
Interne Kennung56/PN/ZP/D/2026 - Część nr 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Dostawa sprzętu medycznego niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej w komórkach organizacyjnych znajdujących się w strukturze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (zwanych dalej Sprzętem), zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz spełniającym parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” - załącznik 1a do Formularza Oferty i zgodnie z załącznikiem „Warunki Gwarancji i Serwisu” - załącznik 1b do Formularza Oferty. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: Pakiet nr 6 - Autokeratorefraktometru.
Interne Kennung56/PN/ZP/D/2026 - Część nr 6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Dostawa sprzętu medycznego niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej w komórkach organizacyjnych znajdujących się w strukturze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (zwanych dalej Sprzętem), zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz spełniającym parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” - załącznik 1a do Formularza Oferty i zgodnie z załącznikiem „Warunki Gwarancji i Serwisu” - załącznik 1b do Formularza Oferty. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: Pakiet nr 7 - Foropteru.
Interne Kennung56/PN/ZP/D/2026 - Część nr 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Dostawa sprzętu medycznego niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej w komórkach organizacyjnych znajdujących się w strukturze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (zwanych dalej Sprzętem), zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz spełniającym parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” - załącznik 1a do Formularza Oferty i zgodnie z załącznikiem „Warunki Gwarancji i Serwisu” - załącznik 1b do Formularza Oferty. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: Pakiet nr 8 - Frontofokometru (dioptromierza).
Interne Kennung56/PN/ZP/D/2026 - Część nr 8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Dostawa sprzętu medycznego niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej w komórkach organizacyjnych znajdujących się w strukturze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (zwanych dalej Sprzętem), zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz spełniającym parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” - załącznik 1a do Formularza Oferty i zgodnie z załącznikiem „Warunki Gwarancji i Serwisu” - załącznik 1b do Formularza Oferty. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: Pakiet nr 9 - EMG.
Interne Kennung56/PN/ZP/D/2026 - Część nr 9
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Dostawa sprzętu medycznego niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej w komórkach organizacyjnych znajdujących się w strukturze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (zwanych dalej Sprzętem), zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz spełniającym parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” - załącznik 1a do Formularza Oferty i zgodnie z załącznikiem „Warunki Gwarancji i Serwisu” - załącznik 1b do Formularza Oferty. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: Pakiet nr 10 - EEG.
Interne Kennung56/PN/ZP/D/2026 - Część nr 10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Dostawa sprzętu medycznego niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej w komórkach organizacyjnych znajdujących się w strukturze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (zwanych dalej Sprzętem), zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz spełniającym parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” - załącznik 1a do Formularza Oferty i zgodnie z załącznikiem „Warunki Gwarancji i Serwisu” - załącznik 1b do Formularza Oferty. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: Pakiet nr 11 - Wideogastroskopu.
Interne Kennung56/PN/ZP/D/2026 - Część nr 11
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Dostawa sprzętu medycznego niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej w komórkach organizacyjnych znajdujących się w strukturze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (zwanych dalej Sprzętem), zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz spełniającym parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” - załącznik 1a do Formularza Oferty i zgodnie z załącznikiem „Warunki Gwarancji i Serwisu” - załącznik 1b do Formularza Oferty. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: Pakiet nr 12 - Wideokolonoskopu.
Interne Kennung56/PN/ZP/D/2026 - Część nr 12