423362-2025 - Wettbewerb
Belgien – Mammografie-Ausrüstung – Raamovereenkomst voor levering, plaatsing en in dienst stelling van mammografietoestellen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor levering, plaatsing en in dienst stelling van mammografietoestellen
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Raamovereenkomst voor levering, plaatsing en in dienst stelling van mammografietoestellen. Toelichting: AZ Turnhout wenst over te gaan tot de aankoop van twee mammografie toestellen in het kader van een vervanging van de huidige toestellen. De aankoop gaat gepaard met het afsluiten van een all-in omnium onderhoudscontract. Het betreft een gefaseerde aankoop, volgende timeline wordt vooropgesteld: Jaar1: Aankoop van een mammografie toestel met tomosynthese en Contrast Enhanced Mammography, mogelijkheid van stereotactische biopsie ook onder tomosynthese en meting van borstweefsel densiteit voor campus Sint-Elisabeth Jaar2: Aankoop van een mammografie toestel met tomosynthese en meting van borstweefsel densiteit voor campus Sint-Jozef AZ Herentals plant mogelijks in de toekomst de aankoop van een nieuw mammografietoestel. Deze raamovereenkomst wordt voor zowel AZ Turnhout alsook AZ Herentals in de markt gezet. De raming houdt geen verbintenis in voor de af te nemen hoeveelheden. Leveringsplaatsen: AZ Turnhout Campus Sint-Jozef Steenweg op Merksplas 44 2300 Turnhout AZ Turnhout Campus Sint-Elisabeth Rubensstraat 166 2300 Turnhout AZ Herentals Nederrij 133 2200 Herentals
Interne Kennung: PPP0QW-263/5057/2025/073
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111650 Mammografie-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/073_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (- Post 5 [Vereiste optie] Totaalprijs elektriciteitswerken campus Sint-Elisabeth zoals omschreven in hfst. III Technische bepalingen - Post 6 [Vereiste optie] Totaalprijs elektriciteitswerken campus Sint-Jozef zoals omschreven in hfst. III Technische bepalingen  [Vereiste optie] Totaalprijs elektriciteitswerken op campus Sint-Elisabeth:  Het ziekenhuis voorziet een conform elektrisch vertrek vanuit het LSB en voedingskabel tot in de mammografiezaal.  De inschrijver is verantwoordelijk voor:  Levering en plaatsing van volwaardige elektrische netkoffer met start/stop knop, noodstop en stuurcircuit voor stralingslampen incl. elektrische schema’s en keuring.  Levering en plaatsing van de voedingskabel tussen het elektrisch bord en het mammografietoestel  Levering en plaatsing van 4 stralingslampen incl. de nodige bekabeling  Levering en plaatsing van opbouwgoten voor de voedingskabel  Levering en plaatsing van extra noodstop op het bedieningsscherm incl. de nodige bekabeling  [Vereiste optie] Totaalprijs elektriciteitswerken op campus Sint-Jozef:  Het ziekenhuis voorziet een conform elektrisch vertrek vanuit het LSB en voedingskabel tot in de mammografiezaal.  De inschrijver is verantwoordelijk voor:  Levering en plaatsing van volwaardige elektrische netkoffer met start/stop knop, noodstop en stuurcircuit voor stralingslampen incl. elektrische schema’s en keuring.  Levering en plaatsing van de voedingskabel tussen het elektrisch bord en het mammografietoestel  Levering en plaatsing van opbouwgoten voor de voedingskabel  Levering en plaatsing van extra noodstop op het bedieningsscherm incl. de nodige bekabeling)