2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van secundaire ophangingen voor M6 metrovoertuigen van de MIVB
Beschreibung: Het onderwerp van deze opdracht is het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van wisselstukken voor de secundaire ophanging van M6 metrovoertuigen van de MIVB.
Interne Kennung: 5520
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 5520 - 1
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van onderdelen voor de secundaire ophanging van M6 metrovoertuigen van de MIVB. De te leveren onderdelen omvatten onder andere: - Membraan van de secundaire ophanging M6, - De samengestelde set van de conische springveer en de onderste ondersteuning van het membraan van de secundaire ophanging van de M6
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile