423454-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Doposażenie poradni ambulatoryjnej opieki specjalistycznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szamotułach w nowoczesny sprzęt medyczny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDoposażenie poradni ambulatoryjnej opieki specjalistycznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szamotułach w nowoczesny sprzęt medyczny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego. Przedmiot zamówienia obejmuje 19 części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych i nie ogranicza ilości części, na które Wykonawca może złożyć swoją ofertę. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają formularze asortymentowo – ilościowe stanowiące załączniki nr od 1 do 19 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung244254-2026
Interne KennungZP-381-7/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0013
TitelFotel do badań ginekologicznych – 2 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 13 do SWZ.
Interne KennungCzęść 13
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
LosLOT-0014
TitelStół rehabilitacyjny z elektryczną regulacją wysokości – 1 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 14 do SWZ.
Interne KennungCzęść 14
LosLOT-0015
TitelUSG do poradni chirurgii naczyniowej – 2 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 15 do SWZ.
Interne KennungCzęść 15
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
LosLOT-0018
TitelFotel do badań urologicznych – 1 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 18 do SWZ.
Interne KennungCzęść 18