423459-2025 - Ergebnis
Polen – Server – Rozbudowa środowiska informatycznego NFZ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa środowiska informatycznego NFZ
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa środowiska informatycznego Narodowego Funduszu Zdrowia poprzez: 1.1 Część I Rozbudowa infrastruktury serwerowej poprzez zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowanych nie wcześniej niż 8 miesięcy przed datą dostarczenia do Odbiorców końcowych 5 sztuk serwerów wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 1.2 Część II Rozbudowa infrastruktury do przechowywania danych poprzez zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowanych nie wcześniej niż 8 miesięcy przed datą dostarczenia do Odbiorców końcowych: 1 sztuki macierzy dyskowej, 2 sztuk przełączników SAN, 1 sztuki deduplikatora wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungNFZ01-WAG.251.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I
BeschreibungRozbudowa infrastruktury serwerowej
Interne KennungNFZ01-WAG.251.3.2025.
LosLOT-0002
Titelczęść II
BeschreibungRozbudowa infrastruktury do przechowywania danych
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)