2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cykliczne dostawy leków dla potrzeb Apteki Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli w okresie 12 m-cy
Beschreibung: Cykliczne dostawy leków na potrzeby Apteki Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli w okresie 12 m-cy ujęte w 13 częściach ( zadaniach). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy
Interne Kennung: 817 ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Leki gr. I
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Leki gr. I
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Leki gr. II
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Leki gr. II
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Leki gr. III
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Leki gr. III
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Leki gr. IV
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Leki gr. IV
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Leki gr. V
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Leki gr. V
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Leki gr. VI
Beschreibung: Zadanie nr 6 - Leki gr. VI
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Leki gr. VII
Beschreibung: Zadanie nr 7 - Leki gr. VII
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Leki gr. VIII
Beschreibung: Zadanie nr 8 - Leki gr. VIII
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Leki gr. IX
Beschreibung: Zadanie nr 9 - Leki gr. IX
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Leki gr. X
Beschreibung: Zadanie nr 10 - Leki gr. X
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Leki gr. XI
Beschreibung: Zadanie nr 11 - Leki gr. XI
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Leki gr. XII
Beschreibung: Zadanie nr 12 - Leki gr. XII
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Leki gr. XIII
Beschreibung: Zadanie nr 13 - Leki gr. XIII