See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy urządzeń klimatyzacyjnych w Oddziale w Tarnowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest są przeglądy urządzeń klimatyzacyjnych w Oddziale w Tarnowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załączniki nr 2 do SWZ – wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 650787-2024
Interne Kennung: ZP/2024/10/0087/TAR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001