See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de mentenanță si reparatie pentru aparatura medicala din dotare
Beschreibung: Acord cadru pe o perioada de 36 luni, pentru prestari servicii de mentenanță pentru aparatura medicala din dotare, in scopul intretinerii acesteia in parametrii normali de funcţionare, la standardele cerute conform legislaţiei in vigoare, detaliate in caietul de sarcini si anexa cu cantitati estimate minime/maxime acord-cadru, la caietul de sarcini. Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 12 -a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4443183202607
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Service si mentenanta Aparate de anestezie
Beschreibung: Service si mentenanta Aparate de anestezie, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Service si mentenanta Incubatoare de inalta performanta
Beschreibung: Service si mentenanta Incubatoare de inalta performanta, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Service si mentenanta Ventilatoare neonatale
Beschreibung: Service si mentenanta Ventilatoare neonatale, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Service si mentenanta Lampi fototerapie
Beschreibung: Service si mentenanta Lampi fototerapie, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Service si mentenanta Paturi terapie
Beschreibung: Service si mentenanta Paturi terapie, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Service si mentenanta Monitor Philips
Beschreibung: Service si mentenanta Monitor Philips, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Service si mentenanta Ventilator Ambulanta
Beschreibung: Service si mentenanta Ventilator Ambulanta, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Service si mentenanta Ventilatoare mecanice
Beschreibung: Service si mentenanta Ventilatoare mecanice, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Service si mentenanta Ventilator Wilamed
Beschreibung: Service si mentenanta Ventilatorw Wilamed, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Service si mentenanta Sisteme de incalzit fluide
Beschreibung: Service si mentenanta Sisteme de incalzit fluide, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Service si mentenanta MASA RADIANTA- Atom Infa
Beschreibung: Service si mentenanta MASA RADIANTA- Atom Infa, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Service si mentenanta Saltele incalzite
Beschreibung: Service si mentenanta Saltele incalzite, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Service si mentenanta Aparat monitor noninvaziv
Beschreibung: Service si mentenanta Aparat monitor noninvaziv, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Service si mentenanta Monitoare ATI 0
Beschreibung: Service si mentenanta Monitoare ATI , conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Service si mentenanta Microscop Laborator
Beschreibung: Service si mentenanta Microscop Laborator, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Service si mentenanta Defibrilatoare
Beschreibung: Service si mentenanta Defibrilatoare, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Service si mentenanta monitoare si statii
Beschreibung: Service si mentenanta monitoare si statii, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Service si mentenanta autoclave
Beschreibung: Service si mentenanta autoclave, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Service si mentenanta oftalmoscop
Beschreibung: Service si mentenanta oftalmoscop, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Service si mentenanta Electrocauter
Beschreibung: Service si mentenanta Electrocauter, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Service si mentenanta Hota NNTI
Beschreibung: Service si mentenanta Hota NNTI, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Service si mentenanta INSTRUMENT SIGILARE VASCULARA
Beschreibung: Service si mentenanta INSTRUMENT SIGILARE VASCULARA, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Service si mentenanta EKG
Beschreibung: Service si mentenanta EKG, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Service si mentenanta Baie flotatie
Beschreibung: Service si mentenanta Baie flotatie, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Service si mentenanta Incubatoare
Beschreibung: Service si mentenanta Incubatoare, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Service si mentenanta Hote Laborator
Beschreibung: Service si mentenanta Hote Laborator, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Service si mentenanta Videolaringoscop
Beschreibung: Service si mentenanta Videolaringoscop, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Service si mentenanta Aparatura de laborator
Beschreibung: Service si mentenanta Aparatura de laborator, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Service si mentenanta Bilirubinometre
Beschreibung: Service si mentenanta Bilirubinometre, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Service si mentenanta Aparatura UTS
Beschreibung: Service si mentenanta Aparatura UTS, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Service si mentenanta Aparatura NNTI
Beschreibung: Service si mentenanta Aparatura NNTI, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Service si mentenanta Platforma PCR
Beschreibung: Service si mentenanta Platforma PCR, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Service si mentenanta SISTEM ICG PENTRU PROCEDURA CU FLUORESCENTA
Beschreibung: Service si mentenanta SISTEM ICG PENTRU PROCEDURA CU FLUORESCENTA, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Service si mentenanta Agitator orbital
Beschreibung: Service si mentenanta Agitator orbital, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Service si mentenanta Ecograf portabil
Beschreibung: Service si mentenanta Ecograf portabil, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Service si mentenanta Sistem de incalzire
Beschreibung: Service si mentenanta Sistem de incalzire, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Service si mentenanta Defibrilator Ambulator
Beschreibung: Service si mentenanta Defibrilator Ambulator, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Service si mentenanta ANALIZOR DE URINA - LaBUReader
Beschreibung: Service si mentenanta ANALIZOR DE URINA - LaBUReader, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Service si mentenanta Combina frigorifica UTS
Beschreibung: Service si mentenanta Combina frigorifica UTS, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Service si mentenanta Pulsoximetre
Beschreibung: Service si mentenanta Pulsoximetre, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Service si mentenanta Scaun recoltare
Beschreibung: Service si mentenanta Scaun recoltare, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Service si mentenanta Aparatura anatomie patologica
Beschreibung: Service si mentenanta Aparatura anatomie patologica, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Service si mentenanta Analizor automat
Beschreibung: Service si mentenanta Analizor automat, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Service si mentenanta automat biochimie
Beschreibung: Service si mentenanta automat biochimie, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Service si mentenanta Analizor Microbiologie Microscan
Beschreibung: Service si mentenanta Analizor Microbiologie Microscan, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Service si mentenanta Analizor automat de urina
Beschreibung: Service si mentenanta Analizor automat de urina, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Service si mentenanta Analizor probe scaun
Beschreibung: Service si mentenanta Analizor probe scaun, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Service si mentenanta Sistem digitalizare si imprimanta
Beschreibung: Service si mentenanta Sistem digitalizare si imprimanta, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Service si mentenanta Analizor ACL 350
Beschreibung: Service si mentenanta Analizor ACL 350, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Service si mentenanta incubatoare inchise
Beschreibung: Service si mentenanta incubatoare inchise, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Service si mentenanta Linii micrometoda
Beschreibung: Service si mentenanta Linii micrometoda, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Service si mentenanta Ecograf
Beschreibung: Service si mentenanta Ecograf, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Service si mentenanta Aparat sigilat
Beschreibung: Service si mentenanta Aparat sigilat, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Service si mentenanta Platforma electrochirurgie
Beschreibung: Service si mentenanta Platforma electrochirurgie, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Service si mentenanta Lampa I Led
Beschreibung: Service si mentenanta Lampa I Led, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Service si mentenanta Ecografe GE si mamograf
Beschreibung: Service si mentenanta Ecografe GE si mamograf, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Service si mentenanta Sistem Hemocultura
Beschreibung: Service si mentenanta Sistem Hemocultura, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Service si mentenanta Sistem PCR
Beschreibung: Service si mentenanta Sistem PCR, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Service si mentenanta Analizoare Laborator
Beschreibung: Service si mentenanta Analizoare Laborator, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Service si mentenanta Incubatoare deschise
Beschreibung: Service si mentenanta Incubatoare deschise, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Service si mentenanta Analizor Sysmex
Beschreibung: Service si mentenanta Analizor Sysmex, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Service si mentenanta Ploscare
Beschreibung: Service si mentenanta Ploscare, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Service si mentenanta Sisteme de incalzire pacienti
Beschreibung: Service si mentenanta Sisteme de incalzire pacienti, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Service si mentenanta Incalzire solutii perfuzabile-Geyser
Beschreibung: Service si mentenanta Incalzire solutii perfuzabile-Geyser, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Service si mentenanta Pulsoximetru si sistem incalzire
Beschreibung: Service si mentenanta Pulsoximetru si sistem incalzire, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Service si mentenanta Defibrilator -INNOMED
Beschreibung: Service si mentenanta Defibrilator -INNOMED, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Service si mentenanta Centrifuga
Beschreibung: Service si mentenanta Centrifuga, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Service si mentenanta Statii centrale cardiotocografe cu cardiotocografe
Beschreibung: Service si mentenanta Statii centrale cardiotocografe cu cardiotocografe, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Service si mentenanta Incalzitoare solutii perfuzabile-3M HEALTH
Beschreibung: Service si mentenanta Incalzitoare solutii perfuzabile-3M HEALTH , conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Service si mentenanta Diverse echipamente
Beschreibung: Service si mentenanta Diverse echipamente, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Service si mentenanta Mese consulatii ginecologice
Beschreibung: Service si mentenanta Mese consulatii ginecologice, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Service si mentenanta Mese operatii
Beschreibung: Service si mentenanta Mese operatii, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Service si mentenanta Cardiotocografe
Beschreibung: Service si mentenanta Cardiotocografe, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Service si mentenanta Paturi ATI
Beschreibung: Service si mentenanta Paturi ATI, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Service si mentenanta Consola Infuzomat
Beschreibung: Service si mentenanta Consola Infuzomat, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Service si mentenanta Frigidere UTS
Beschreibung: Service si mentenanta Frigidere UTS, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Service si mentenanta Hote cu flux laminar
Beschreibung: Service si mentenanta Hote cu flux laminar, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Service si mentenanta Lampi fototerapie nou nascuti
Beschreibung: Service si mentenanta Lampi fototerapie nou nascuti, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: Service si mentenanta Microscoape anatomie patologica
Beschreibung: Service si mentenanta Microscoape anatomie patologica, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: Service si mentenanta Sistem oxigenare
Beschreibung: Service si mentenanta Sistem oxigenare, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: Service si mentenanta Ventilator mecanic
Beschreibung: Service si mentenanta Ventilator mecanic, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: Service si mentenanta Aparat control temperatura corp nn
Beschreibung: Service si mentenanta Aparat control temperatura corp nn, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: Service si mentenanta dezghetare plasma
Beschreibung: Service si mentenanta dezghetare plasma, conform cerintelor din caietul de sarcini atasat. Cantitatile minime-maxime acord cadru/cantitati minime-maxime contract subsecvent conform anexa la caietul de sarcini
Interne Kennung: 83