2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie kompozycji kwiatowych oraz usług florystycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompozycji kwiatowych oraz usług florystycznych, a także sukcesywna dostawa, w ramach bieżącego zapotrzebowania Zamawiającego, wieńców, wiązanek, bukietów, koszów, kompozycji kwiatowych, kwiatów pojedynczych, wianków, kwiatów doniczkowych, flower boxów.
Interne Kennung: ZP/JK/271/III-104/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03121210 Blumenarrangements
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY