2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na dwa zadania (kwadrupolowy spektrometr masowy, źródło laserowe o pracy ciągłej z możliwością wprowadzenia wiązki do układu pomiarowego poprzez światłowód)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na dwa zadania: • Zadanie nr 1: Dostawa kwadrupolowego spektrometru masowego dla INTiBS PAN we Wrocławiu, • Zadanie nr 2: Dostawa źródła laserowego o pracy ciągłej z możliwością wprowadzenia wiązki do układu pomiarowego poprzez światłowód dla INTiBS PAN we Wrocławiu, na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy dla danego zadania, w załącznikach do projektu umowy dla danego zadania oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektów umów), odpowiednio dla zadania nr 1 i zadania nr 2, stanowiący Załącznik nr 1A do SWZ dla zadania nr 1 oraz Załącznik nr 1B do SWZ dla zadania nr 2. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: minimum 18 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru dla sprzętów będących przedmiotem zamówienia dla zadania nr 1 oraz minimum 24 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru dla sprzętów będących przedmiotem zamówienia dla zadania nr 2. Wykonawca może wydłużyć okres gwarancji w ramach zadania nr 1 oraz zadania nr 2 w stosunku do okresów wskazanych powyżej. Oferta przewidująca wydłużenie okresu gwarancji otrzyma punkty w ramach oceny ofert dla danego zadania z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej określonych w Rozdziale 13 niniejszego SWZ.
Interne Kennung: DZ.261.4-5.2026/WK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer, 48461000 Analyse- oder Wissenschaftssoftwarepaket, 30213000 Personalcomputer, 38636100 Laser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Dostawa kwadrupolowego spektrometru masowego dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Beschreibung: Zadanie nr 1: Dostawa kwadrupolowego spektrometru masowego dla INTiBS PAN we Wrocławiu, na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy dla danego zadania, w załącznikach do projektu umowy dla danego zadania oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1A do SWZ. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: minimum 18 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru. Wykonawca może wydłużyć okres gwarancji w ramach zadania nr 1 w stosunku do okresu wskazanego powyżej. Oferta przewidująca wydłużenie okresu gwarancji otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej określonych w Rozdziale 13 niniejszego SWZ.
Interne Kennung: DZ.261.4-5.2026/WK - Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer, 48461000 Analyse- oder Wissenschaftssoftwarepaket, 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Dostawa źródła laserowego o pracy ciągłej z możliwością wprowadzenia wiązki do układu pomiarowego poprzez światłowód dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Beschreibung: Zadanie nr 2: Dostawa źródła laserowego o pracy ciągłej z możliwością wprowadzenia wiązki do układu pomiarowego poprzez światłowód dla INTiBS PAN we Wrocławiu, na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy, w załącznikach do projektu umowy oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1B do SWZ. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: minimum 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru. Wykonawca może wydłużyć okres gwarancji w ramach zadania nr 2 w stosunku do okresów wskazanych powyżej. Oferta przewidująca wydłużenie okresu gwarancji otrzyma punkty w ramach oceny ofert dla danego zadania z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej określonych w Rozdziale 13 niniejszego SWZ.
Interne Kennung: DZ.261.4-5.2026/WK - Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38636100 Laser