2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa - załącznik nr 2 do SWZ, 2) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy - załącznik nr 4 do SWZ. 3. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 4. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 6. Zamawiający nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców w celu wyjaśnienia treści SWZ oraz nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej. 7. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 8. Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 9. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 10. Klauzulę informacyjną wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 11. Zamawiający nie wymagania wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 12. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 720105-2025
Interne Kennung: DZ/DZ-381-1-76/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa - załącznik nr 2 do SWZ, 2) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy - załącznik nr 4 do SWZ. 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: rozpoczęcie kompleksowej dostawy gazu ziemnego wysokometanowego nastąpi z dniem skutecznego przeprowadzenia procesu zmiany sprzedawcy (jeżeli zajdzie taka konieczność), jednak nie wcześniej niż z dniem 01.01.2026 r. Umowa zostanie zawarta na czas oznaczony 12 miesięcy, licząc od dnia rozpoczęcia kompleksowej dostawy gazu ziemnego wysokometanowego dla Zamawiającego lub do wyczerpania kwoty określonej w §4 ust.1 umowy stanowiącej maksymalne wynagrodzenie Wykonawcy, w zależności, która z sytuacji nastąpi wcześniej. Zamawiający planuje realizację umowy od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r. 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 01.03.2026 r.