42358-2024 - Ergebnis
Polen – Call-Center – Udostępnienie i obsługa systemu contact center na potrzeby Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami (BDO), a także innych baz danych oraz systemów teleinformatycznych udostępnionych przez Zamawiającego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udostępnienie i obsługa systemu contact center na potrzeby Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami (BDO), a także innych baz danych oraz systemów teleinformatycznych udostępnionych przez Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie Systemu wraz z zapewnieniem obsady personalnej (Agentów) jako kompleksowej usługi służącej do obsługi infolinii i innych środków komunikacji (email, chat) w celu komunikacji Zamawiającego z podmiotami trzecimi na potrzeby BDO, a także innych baz danych oraz systemów teleinformatycznych udostępnionych przez Zamawiającego, zawierającego co najmniej wszystkie obligatoryjne funkcjonalności określone szczegółowo w Opisie przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: PZ.220.15.2023.JĆ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79512000 Call-Center
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie Systemu wraz z zapewnieniem obsady personalnej (Agentów) jako kompleksowej usługi służącej do obsługi infolinii i innych środków komunikacji (email, chat) w celu komunikacji Zamawiającego z podmiotami trzecimi na potrzeby BDO, a także innych baz danych oraz systemów teleinformatycznych udostępnionych przez Zamawiającego, zawierającego co najmniej wszystkie obligatoryjne funkcjonalności określone szczegółowo w Opisie przedmiotu zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje w ramach zamówienia zwiększenie zakresu zamówienia, do 20 dodatkowych Agentów w ramach prawa opcji, przy czym łączna ilość pracy Agentów w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 50 000 godzin. 2. Zamawiający skorzysta z prawa opcji, jeżeli nastąpi taka konieczność, celem zapewnienia prawidłowego funkcjonowania i użytkowania wskazanych baz i systemów teleinformatycznych, a także w przypadku pozyskania nowych projektów, bądź zadań do realizacji, pod warunkiem uzyskania środków na sfinansowanie zamówienia określonego w prawie opcji. 3. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę składając oświadczenie w formie pisemnej. 4. Rozpoczęcie świadczenia Usługi infolinii przez dodatkowych Agentów rozpocznie się we wskazanym przez Zamawiającego terminie, jednak nie krótszym niż 30 dni kalendarzowych od dnia otrzymania pisemnego zlecenia Zamawiającego. Skrócenie terminu, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym jest możliwe po wyrażeniu zgody przez Wykonawcę. 5. W ramach opcji, zakres i termin świadczenia Usługi infolinii dla Klientów Zamawiającego zostanie określony przez Zamawiającego w złożonym zamówieniu w przypadku podjęcia decyzji o skorzystaniu z prawa opcji. 6. Usługi infolinii dla Klientów Zamawiającego wykonywane w ramach prawa opcji, będą świadczone na takich samych zasadach jak usługi świadczone w ramach zamówienia podstawowego. Pozstałe wymagania zgodnie z umową.