See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publicatie vrijwillige transparantie vooraf voor Onkruidbestrijding (thermisch)
Beschreibung: HVC is voornemens een overeenkomst te sluiten voor het uitvoeren van werkzaamheden ten behoeve van de (thermische) onkruidbestrijding op verhardingen binnen het verzorgingsgebied van HVC. De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het verwijderen van onkruid middels thermische technieken (waaronder heetwater toepassingen), inclusief bijbehorende inzet van personeel en materieel. Voorafgaand aan deze voorgenomen gunning heeft HVC een marktconsultatie uitgevoerd via Mercell, met tendernummer T214256. Uit deze marktconsultatie is gebleken dat er zeer beperkte belangstelling bestaat voor de uitvoering van de opdracht onder de door HVC voorgestelde contractvoorwaarden en dat de marktpartij heeft aangegeven dat de voorziene contractduur onvoldoende is om de noodzakelijke investeringen (met name in heetwater installaties) terug te verdienen. De voorgenomen overeenkomst betreft een tijdelijke overbrugging van één jaar met maximaal 1 jaar verlenging, in verband met het voornemen om de werkzaamheden op korte termijn in eigen beheer uit te voeren. De combinatie van de beperkte contractduur en de benodigde investeringen in gespecialiseerd materieel leidt ertoe dat marktpartijen onder deze condities naar verwachting niet bereid zijn om de opdracht te aanvaarden. Met deze vrijwillige transparantie vooraf informeert HVC de markt over haar voornemen tot gunning en wordt de markt in de gelegenheid gesteld om hierop te reageren.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0000