4236-2025 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Sarnaki.
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Sarnaki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych na terenie Gminy Sarnaki. Przewidywany tryb udzielenia zamówienia: Bezpośrednie zawarcie umowy w zakresie publicznego transportu zbiorowego, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2023 r. poz. 2778). Rodzaj transportu: Publiczny transport zbiorowy ­ komunikacja autobusowa. Określenie linii komunikacyjnej: Linie komunikacyjne na terenie gminy Sarnaki. Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy: Po upływie 1 roku od dnia publikacji niniejszego ogłoszenia. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 12 miesięcy.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001