2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych w sieci komunikacji autobusowej organizowanej przez Powiat Kępiński
Beschreibung: Świadczenie usług przewozowych w sieci komunikacji autobusowej organizowanej przez Powiat Kępiński, na terenie powiatu kępińskiego oraz powiatów , które z powiatem kępińskim zawarły umowę
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)