2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eindejaarsattenties Veiligheidsregio Brabant Zuidoost
Beschreibung: Veiligheidsregio Brabant-Zuidoost (VRBZO) wil haar circa 1200 medewerkers jaarlijks een eindejaarsattentie aanbieden als blijk van waardering. De huidige overeenkomst loopt binnenkort af. VRBZO start daarom een marktconsultatie om inzicht te krijgen in: - beschikbare oplossingen en concepten - innovatieve en creatieve ideeën - logistieke en organisatorische mogelijkheden - potentiële leveranciers en samenwerkingsvormen De input wordt gebruikt om een toekomstige aanbesteding of inkooptraject goed vorm te geven. Jaarlijkse eindejaarsattentie voor 1200 medewerkers
Interne Kennung: VRBZO-SVH-2026-04473
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199750 Kupons
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Veiligheidsregio Brabant-Zuidoost (VRBZO) wil haar circa 1200 medewerkers jaarlijks een eindejaarsattentie aanbieden als blijk van waardering. De huidige overeenkomst loopt binnenkort af. VRBZO start daarom een marktconsultatie om inzicht te krijgen in: - beschikbare oplossingen en concepten - innovatieve en creatieve ideeën - logistieke en organisatorische mogelijkheden - potentiële leveranciers en samenwerkingsvormen De input wordt gebruikt om een toekomstige aanbesteding of inkooptraject goed vorm te geven.
Interne Kennung: 1