2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup i dostawa 3 szt. nowych autobusów elektrycznych w Gminie Bochnia_2”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa 3 szt. nowych autobusów elektrycznych w Gminie Bochnia_2”. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach Inwestycji: G 1.3.2 Zeroemisyjny transport zbiorowy (autobusy) – Numer umowy Nr 457/2024/Wn06/OA-tp/D – Tytuł projektu: "Zakup i dostawa 3 szt. nowych autobusów elektrycznych w Gminie Bochnia_2".
Interne Kennung: IFS.271.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W myśl art.138 pkt 4 Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320) [zwanej dalej także „pzp”]. Szacowana wartość przedmiotowego zamówienia przekracza progi unijne określone na podstawie art. 3 ustawy pzp. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzi się pisemnie w języku polskim.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: dostawę 3 szt. fabrycznie nowych, takich samych autobusów elektrycznych.Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach Inwestycji: G 1.3.2 Zeroemisyjny transport zbiorowy (autobusy) – Numer umowy Nr 457/2024/Wn06/OA-tp/D – Tytuł projektu: "Zakup i dostawa 3 szt. nowych autobusów elektrycznych w Gminie Bochnia".