Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199000 Bürobedarf aus Papier und andere Artikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192700 Büromaterial
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: Zie documentatie.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30199000 Kantoorbenodigdheden van papier en andere artikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 30192700 Kleine kantoorbenodigdheden
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie.