See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace CZT Liberec – GreenNet II. – druhá část
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je dosažení optimalizace energetického hospodářství v tepelné síti soustavy CZT Liberec a realizace racionalizačních opatření, která povedou k významným energetickým úsporám, a to provedením konverze napojení parovodního systému soustavy CZT statutárního města Liberec v rámci projektu GreenNet II. Cílem je řešení snížení tepelných ztrát vznikajících transportem tepelné energie v dotčené části revitalizované soustavy pro zásobování teplem. Předmětem plnění veřejné zakázky (dílo) je uzavření smlouvy o dílo, realizované na základě dokumentace pro provedení stavby, která byla zpracována společností SITEZ, s.r.o, sídlem Novoveská 3370, 415 01 Teplice, IČO 28662814, číslo zakázky 22-034 spočívající v přestavbě jedné větve parovodní sítě v Liberci na horkovodní. Jmenovitě se jedná o projekt Revitalizace CZT Liberec – GreenNet II. Předmětem díla je změna teplonosného média systému soustavy CZT z vodní páry na horkou a/nebo teplou vodu. Vedení nových horkovodů bude přednostně na stávajících trasách parovodů, vyjma části, které jsou vedeny v nových trasách. Součástí Díla bude rovněž provedení rekonstrukce výměníkových stranic z Pára-voda na Voda-voda a provedení rekonstrukce přípojek a/nebo rozvodů k jednotlivým odběratelům vč. nezbytné úpravy předávacích míst tepla, a dále pak zajištění kompletní návaznosti nového zařízení na CZT soustavu a zařízení Teplárny, zejména pak zajištění propojení a zajištění kompatibility s I. částí projektu Green Net II systému soustavy CZT města Liberec, realizované v průběhu roku 2024, a s tepelnými zdroji využívanými Zadavatelem a tepelným zdrojem Krajské nemocnice Liberec, u kterých také částečně probíhá změna média z vodní páry na horkou vodu. Konverze parovodu na horkovod navazuje na předchozí dvě části z etapy projektu GreenNet v roce 2024. První byla vedena v původní trase od VS2 Bída v ulici Oblačná přes Krajskou nemocnici, ulici Voroněžskou k objektu Policie ČR v ulici Pastýřská a Plavecký bazén v ulici Rumjancevova. Druhá část vede od VS Králův Háj umístěné mezi ulicemi Kunratická a Aloisina Výšina podél ulice Aloisina Výšina a navazujícími kolektory až do sídliště Kunratická. Část, která je předmětem vypsané veřejné zakázky povede od Teplárny Liberec přes třídu Milady Horákové k VS2 Bída a zároveň přes EC Broumovská do VS Králův Háj, kde bude umístěna oddělovací stanice. Zároveň bude v této etapě provedena konverze parovodu na teplovod v areálu Krajské nemocnice Liberec a také bude provedena rekonstrukce VS Mlýnská. Horkovodní přípojka pro VS Mlýnská bude vybudována Zadavatelem, předmětem díla je demontáž přívodního parovodu do VS Mlýnská Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky a technické podmínky jsou uvedeny zadávací dokumentaci, konkrétně pak v projektové dokumentaci pro provedení stavby a v dokladové části projektové dokumentace (stavební povolení a související dokumenty), které společně tvoří přílohu č. 4 zadávacích podmínek (dále v textu také „projektová dokumentace“), ve slepém soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, který tvoří přílohu č. 5 zadávacích podmínek (dále v textu také „výkaz výměr“). Povinnosti zhotovitele je dále uvedeny v návrhu smlouvy o dílo, který tvoří přílohu č. 1 zadávacích podmínek (v textu také „smlouva“ nebo „návrh smlouvy“). Svou cenovou nabídku rozvede účastník vyplněním výkazu výměr (více viz čl. 5 zadávacích podmínek).
Interne Kennung: GreenNet II - druhá část
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44163120 Fernheizungsleitungen, 45232142 Bau von Wärmeübertragungsanlagen, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GreenNet II - 2. část
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si tímto vyhrazuje změnu rozsahu díla podle § 100 odst. 1 ZZVZ v průběhu plnění veřejné zakázky, a to s ohledem na průběh souvisejících stavebních prací, zejména pak zemních prací. Změna podle tohoto článku je svázána se související změnou výkazu výměr. Tato vyhrazená změna je zadavatele v souladu s § 16 odst. 3 ZZVZ zahrnuta do předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Změna podle tohoto článku není nároková. Podrobnosti stanoví čl. 46.1 (a), (b) a (c) Návrhu smlouvy. Souhrnná hodnota takto provedených změn může dosáhnout maximální výše 7 % z ceny díla podle výkazu výměr – ceny díla podle uzavřené smlouvy s vybraným dodavatelem, přičemž změny podle 46.1 (c) Návrhu smlouvy nepřesáhnou 5 % z ceny díla. Zadavatel si dále vyhrazuje změnu vybraného dodavatele podle § 100 odst. 2 ZZVZ v průběhu plnění veřejné zakázky, a v případě, kdy dojde k naplnění podmínek odstoupení zadavatele od smlouvy ve smyslu čl. 46. 1 (f) Návrhu smlouvy. V takovém případě osloví zadavatel účastníka, který se v rámci hodnocení nabídek umístil jako druhý v pořadí, a to za podmínek uvedený v nabídce takového účastníka. Zadavatel vyzve nově osloveného dodavatele k doložení dokumentů před podpisem smlouvy, a to v rozsahu podle zadávacích podmínek a nabídky osloveného účastníka. Odmítne-li oslovený účastník, který se umístil druhý v pořadí, nabídku zadavatele na poskytnutí součinnosti a podpis smlouvy, osloví zadavatel účastníka, který se umístil další v pořadí, případně další účastníky dle výsledného pořadí hodnocení nabídek, nebyli-li již vyloučeni ze zadávacího řízení. S nově osloveným dodavatelem bude uzavřena nová smlouva o dílo, kdy rozsah díla bude upraven podle stavu díla v dobu převzetí od předchozího dodavatele, respektive stavu již poskytnutého plnění. Předání díla zajistí zadavatel. Cena díla bude stanovena podle nabídky osloveného účastníka. Zadavatel si rovněž vyhrazuje související změnu doby plnění, to s ohledem na fázi plnění díla, ve které proběhne změna dodavatele. Zadavatel si dále vyhrazuje změnu v osobách realizačního týmu vybraného dodavatele podle čl. 46.1 (e) Návrhu smlouvy. Zadavatel si dále vyhrazuje změnu v rozsahu díla – neprovedení části plnění D4 – KNL v rámci Krajské nemocnice Liberec za podmínek podle čl. 46.1. (f) Návrhu smlouvy. Zadavatel dále stanovil podmínky, za kterých může dojít ke změnám závazku ze smlouvy vyjma výše uvedených vyhrazených změn, stejně jako k případnému způsobu nacenění prací, které nebudou součástí stávajícího výkazu výměr. Podrobnosti stanoví čl. 46.3 Návrhu smlouvy