423794-2026 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Usługa odbioru i wywozu nieczystości stałych komunalno - bytowych z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 2063
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa odbioru i wywozu nieczystości stałych komunalno - bytowych z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 2063
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i wywozu nieczystości stałych komunalno-bytowych (kod CPV – 90511000-2), w ilości szacunkowej 41 333,00 m³, gromadzonych w pojemnikach Wykonawcy na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 2063 z siedzibą przy ul. Stefana Banacha 2 w Warszawie. Przedmiot wyszczególniono w „Formularzu cenowym/Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 3. Zamawiający w załączniku nr 10 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”. 4. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej, pełna dokumentacja została zamieszczona w załącznikach do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji